Віза США через Польщу: Варшаву та Краків

Етапи оформлення візи через Польщу для громадян України

Якщо ви хочете оформити самостійно

 • 1

  Починається процес отримання візи в США через американське Посольство в Польщі абсолютно так само, як і в інших країнах – з заповнення анкети DS-160. Ця форма повинна бути складена на кожного заявника (незалежно від віку). Тут потрібно вказати дані закордонного паспорта, адреса, телефон апліканта. Крім того, є питання про поїздку в Штати, роботу/навчання, сім'ю, освіту, службу в армії (за наявності), подорожі за кордон. DS-160 заповнюється виключно англійською мовою і за правилами транслітерації, а в кінці анкети потрібно буде завантажити фотографію на візу відповідно до актуальних вимог посольства.

 • 2

  Паралельно з DS-160 на сайті посольства США в Польщі для призначення візового інтерв'ю слід зареєструвати власний профайл. Для цього вкажіть логін (можна використовувати електронну пошту) і пароль, введіть особисті дані (ПІБ). Врахуйте, що ці відомості вписуються строго по закордонному паспорту, а не по транслітерації. У створеному кабінеті потрібно вибрати тип запитуваної візи, внести відомості закордонного паспорта, вказати номер заповненої вами форми DS-160. Не забудьте, будь ласка, що при зверненні за американською візою реєструвати профіль необхідно на сайті Посольства США в тій країні, в якій ви будете проходити інтерв'ю!

 • 3

  В особистому кабінеті потрібно сплатити консульський збір, без якого записатися на інтерв'ю для американської візи в Посольство США в Польщі неможливо. Здійснити оплату пропонується будь-якою банківською картою, на якій досттньо коштів. Все досить просто: вкажіть дані карти і переведіть гроші. Після здійснення транзакції ви побачите її підтвердження тут же, у вашому профайлі. Тепер все готово для призначення інтерв'ю з візовим офіцером: після оплати стане доступний календар, в якому ви побачите можливі дати співбесіди. Виберіть зручний день і зарезервуйте його. Обов'язково збережіть і роздрукуйте підтвердження запису.

 • 4

  Тепер ви знаєте дату вашого інтерв'ю на візу в США в американському посольстві в Польщі і можете спокійно готуватися до призначеного дня. На співбесіду заявнику необхідно надати пакет документів: реєстраційних та інших, необхідних для обґрунтування вашої ситуації. Реєстраційні файли-це запис на інтерв'ю і підтвердження форми DS-160; ці папери у вас попросять при вході в Посольство. А ось інші документи потрібно пред'явити вже візовому офіцеру під час особистої бесіди. Майте на увазі, що кожен випадок індивідуальний, тому довідки та підтвердження можуть різнитися, проте деякі загальні вимоги все ж присутні. <br> По-перше, візового офіцера зацікавлять ваші фінансові підтвердження: підготуйте довідки з роботи і з банку. Якщо ви не працюєте, то повинні бути папери від спонсора – найчастіше це батьки або чоловік/дружина. Крім того, візьміть на інтерв'ю в Посольство США в Польщі свідоцтва про власність, про шлюб, про народження дітей. Для гостьової та ділової візи обов'язковим є запрошення від приймаючої сторони, для подорожі з метою проходження навчання – підтвердження з навчального закладу в Штатах. Всі документи, які ви вважаєте за потрібне пред'явити на співбесіді, повинні бути англійською або супроводжуватися перекладом.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості в термінах призначення інтерв'ю на візу в Варшаві та Кракові

Вибираючи країну для проходження інтерв’ю на візу, апліканти, перш за все, звертають увагу на терміни очікування зустрічі з візовим офіцером. У Польщі ситуація для українців досить сприятлива: найближчі дати запису на співбесіду пропонуються приблизно через 3-4 тижні після оплати збору. Крім того, в Посольстві США у Варшаві допускається запис заявників, які не проживають на території Польщі в якості резидентів. Тоді потрапити на інтерв’ю можна ще швидше — протягом приблизно двох тижнів. Але є одна умова: якщо ви запишетеся як резидент, то співбесіду потрібно буде проходити виключно англійською або потльскою мовою!

Подумайте, чи варто використовувати дану опцію: постарайтеся тверезо оцінити свої знання мов. Так, ви можете поїхати на співбесіду для візи в США в американське Посольство в Польщі трохи раніше, проте ви можете і отримати відмову через мовний бар’єр. Рівень мови у вас повинен бути дуже високим. Офіцер не знатиме російської або української і не стане розбиратися, якщо ви раптом забудете якісь слова і не зможете щось пояснити. В даному випадку вам просто відмовлять у візі і попросять звертатися за нею в іншому порядку, проходячи інтерв’ю з російськомовним офіцером.

Посольство США у Варшаві та Кракові: святкові та неробочі дні

Плануючи поїздку до Польщі для співбесіди на візу США у Варшаві або Кракові, майте на увазі, що в разі позитивного рішення вам буде потрібно віддати свій закордонний паспорт офіцеру консульської служби для проставлення візи. Як правило, дана процедура займає не більше 2-3 днів, проте маються на увазі робочі дні. Якщо ж після вашої співбесіди в Посольстві США в Польщі вихідні або святкові дні, то на цей період будь-яка діяльність за Вашою заявою припиняється. У даній ситуації вам доведеться почекати відновлення роботи американського дипломатичного представництва. Інших варіантів не передбачається.

Саме тому так важливо ознайомитися з вихідними та святковими днями Посольства США в Польщі при призначенні співбесіди. На сайті даного відомства представлений режим роботи, а також докладний календар зі святами. Наприклад, влітку тут всього два святкові дні-День Незалежності (4 липня) і Успіння Пресвятої Богородиці (15 серпня). Зате восени Посольство не працює через свята вже 5 днів. Що ж стосується режиму роботи, то він стандартний: вихідними днями є субота і неділя. Звертайте увагу на такі важливі деталі. Це допоможе вам отримати паспорт з американською візою швидко і спокійно.

в посольстві сша в польщі

Співбесіда на американську візу в Варшаві та Кракові

Якщо ви збираєтеся їхати за візою саме в Польщу, то не забувайте, що аплікантам надається вибір при проходженні інтерв’ю. Справа в тому, що в Польщі знаходяться два дипломатичних представництва Штатів – Посольство і Консульство, і відвідати ви можете будь-яке з них. Консульство США в Польщі розташовується в Кракові, а Посольство – у Варшаві. Місто для призначення співбесіди можна вибрати будь-який, все залежить від відповідних дат і вашого комфорту в плані прибуття на місце. Посольство і Генеральне Консульство приймають заявників в будні дні, однак відбувається це не щодня, а іноді і один-два рази на тиждень, завжди в ранкові години.

У призначений день слід з’явитися трохи заздалегідь (але не дуже, оскільки завчасно все одно не пускають). Пам’ятайте, що при вході в будівлю Посольства/Консульства США в Польщі для оформлення американської візи всіх заявників ретельно оглядають, і чим менше у вас буде з собою речей, тим швидше ви пройдете цю процедуру. Забороняється проносити з собою електроніку, напої, їжу, вибухові речовини, колючо-ріжучі предмети і пр.після даної перевірки ви пройдете до стійки реєстрації, де попросять ваш паспорт і підтвердження анкети DS-160 і записи на інтерв’ю. Потім вас викличуть на здачу біометричних даних.

Закінчивши з усіма реєстраційними формальностями, ви потрапите до візового офіцера. Йому слід віддати тільки ваш діючий закордонний паспорт: всі інші документи пред’являються лише на вимогу. Не наполягайте, якщо ваші довідки та свідоцтва залишаться без уваги: американці цього не люблять. Зосередьтеся краще на бесіді. У Посольстві США в Польщі інтерв’ю на американську візу не відрізняється від тих, що проводять в інших країнах. Вас обов’язково запитають про поїздку, роботу, сім’ю. Але це в загальному. Адже кожен випадок унікальний, і спрогнозувати питання, які зададуть саме вам, можна тільки після аналізу саме вашої ситуації.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Адреса посольства США в Варшаві

Адреса консульства США в Кракові

Отримання паспорта з візою США в офісі кур'єрської служби

Після закінчення співбесіди в американському посольстві в Польщі вам відразу оголосять результат. У негативному випадку паспорт віддають заявнику, і на цьому все закінчується, на жаль. Якщо ж візу схвалять, то ваш закордонний паспорт заберуть на (приблизно) 2-3 робочих дні. Це означає, що якщо у вас один діючий закордонний паспорт, то виїхати з Польщі не вийде і доведеться чекати, поки вам його повернуть. Як правило, аплікантам надається можливість призначити інтерв’ю на початку тижня, тому до вихідних можна буде повернутися додому. Однак, призначаючи інтерв’ю, не забувайте про святкові та неробочі дні, коли диппредставництва закриті.

Що ж стосується процедури отримання паспорта з візою, то вона досить проста: готовий документ ви зможете забрати у відділенні кур’єрської служби. Платити за отримання/доставку закордонного паспорта не потрібно, оскільки все вже включено в суму консульського збору. Знову ж зверніть увагу на режим роботи потрібного вам відділення: дні, За якими видаються паспорти, а також Години прийому відвідувачів. Все це слід враховувати при плануванні подорожі до Польщі для проходження інтерв’ю в Посольстві США та купівлі зворотних квитків. Часто заявники не звертають уваги на такі деталі і потім змушені продовжувати свою поїздку.

Ціна візи в США при співбесіді в Польщі для українців

Мінімальний

3500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

5500
4000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

Додатково або окремо Ви можете замовити:
 • Аналіз анкети DS-160
 • Консультація по будь який питаннях
 • Підготовка до співбесіди, з аналізом вашої ситуації
 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги
 • Відправка документів на візу поштовою службою
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс

Сприяння при отриманні американської візи через Польщу

Оформлення візи в США в американському посольстві / консульстві в Польщі являє собою багатоетапний процес, що відрізняється великою кількістю різних нюансів. Заявник може спробувати впоратися з даною процедурою самостійно, проте потрібно бути готовим до того, що непрофесіонал здатний упустити якусь деталь і помилитися, а це вже призведе до негативних наслідків, включаючи відмову у візі. Щоб уникнути непотрібних хвилювань і ризиків, ми рекомендуємо звертатися за допомогою в отриманні американської візи до грамотних фахівців. Багаторічний досвід і тисячі оформлених віз дозволяють нам рекомендувати себе саме так.

Наші співробітники заповнять за вас анкету DS-160 англійською мовою з урахуванням поточних рекомендацій Посольства США в Польщі. Зробити це правильно важливо, оскільки дана анкета-головне, що вивчає візовий офіцер перед зустріччю з аплікантом, і іноді на підставі неї виноситься рішення по візі в цілому. Крім того, ми зробимо вашу фотографію, оплатимо консульський збір і запишемо вас на інтерв’ю, погодивши зручну дату. Вивчаючи ситуацію заявника, ми пропонуємо індивідуальний список документів для співбесіди і надаємо зразки. Всі ваші довідки та підтвердження будуть переведені на англійську без будь-яких доплат.

Але найголовніше – ми чесно оцінимо ваші шанси на отримання візи в США через Посольство в Польщі і дамо рекомендації, якщо знадобиться щось виправити. Найчастіше ситуації багатьох аплікантів вимагають лише невеликого коригування, щоб візовий офіцер подивився на неї під потрібним кутом і схвалив візу. Володіючи досвідом, ми бачимо це відразу і, звичайно, ділимося своїми роздумами з заявниками. Робота нашої компанії спрямована на те, щоб якомога більше людей саме отримали візи, а не просто пройшли інтерв’ю.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Спасибі за відповіді

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботі з візами США.

Ми звяжемося з Вами, якщо Ви проходите тест у робочий час, протягом 10-15 хвилин.

Залишилось лише вказати ім’я, контактний номер, та за бажанням, Ваш коментар, якщо щось важливе не було вказано в тесті.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте