Віза США для дитини

Віза в США для неповнолітньої дитини

Для відвідування дитиною США необхідно отримати американську візу. Залежно від мети поїздки передбачені різні типи віз для дітей. Переважна більшість неповнолітніх заявників отримують візу в Америку категорії B1 / B2. Вона дозволяє дітям здійснювати поїздки з різноманітними цілями: туризм, відвідування родичів, навчання в дитячих таборах і мовних школах. Процес оформлення візи в Америку для неповнолітнього має свої особливості, які ми хочемо обговорити в цьому розділі. Тут же ви знайдете докладний список документів, які потрібно підготувати для отримання дитячої візи в США.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості оформлення візи в США для дітей

Неповнолітньому заявнику віза в США видається максимальним терміном до 10 років. Вона є багаторазовою і дозволяє дитині здійснювати часті короткострокові поїздки в Америку. Кількість днів перебування на візі не вказується. При кожному відвідуванні співробітники прикордонного контролю ставлять в паспорт дитини печатку про в’їзд і дозволену кількість днів перебування. Зазвичай неповнолітньому можна перебувати в США до 180 днів за один візит. Віза в Америку для дітей зручна у використанні. Вона не зобов’язує дитину подорожувати з кимось із дорослих-він може відвідати США з родичами, друзями, зі шкільною групою або зовсім самостійно. Варто звернути увагу, що дітям набагато частіше ніж дорослим видають візи з особливими умовами або скороченим терміном дії, але за те шанс для отримання візи є набагато вищий ніж у дорослого.

Документи на візу в США для неповнолітнього розглядаються американським візовим офіцером. Для того щоб подати заяву на отримання візи в Америку для дитини необхідно заповнити анкету DS-160 англійською мовою і підготувати ряд документів. Документи на дитячу візу в США повинні містити підтвердження мети і намірів заявника на поїздку, а також детальну інформацію про становище дитини і його сім’ї в Україні. Залежно від віку та особистої ситуації дитячу візу в Америку можна отримати як за спрощеною схемою (без співбесіди), так і за стандартною: з особистою явкою на інтерв’ю і здачею біометричних даних.

Співробітники Держдепартаменту США серйозно ставляться до безпеки неповнолітніх мандрівників. Перед видачею візи офіцер Посольства повинен упевнитися, що дотримані всі необхідні обережності для поїздки дитини в Америку. Буде потрібно докладна інформація про подорож, включаючи адресу проживання в США, інформація про супроводжуючих осіб, дані спонсорів поїздки. До уваги також береться ситуація батьків дитини в Україні. Навіть у разі отримання дитячої візи в США без співбесіди надані дані уважно вивчаються, і в разі виникнення питань батьків можуть запросити на інтерв’ю.

Приклад візи в США для дитини

позначення на візі в сша

Приклад багаторазової візи в США у дитини. Процес оформлення американської візи для дітей залежить від віку дитини, а також від наявності або відсутності діючої візи у батьків. Однак в будь-якому випадку на дитину як на самостійного заявника необхідно сплатити консульський збір і заповнити форму DS-160.

Отримання візи в США для дитини молодше 14 років

Найпростіше отримати візу в США дітям до 14 років виїжджають разом батьками (або бабусею / дідусем), у яких є діючі американські візи. За правилами отримання візи в Америку, дітям до 14 років не потрібно здавати відбитки пальців. У такій ситуації заява подається за спрощеною схемою. Документи передаються на розгляд без особистої присутності – особиста явка на співбесіду ні дитини, ні батьків не буде потрібно. Слід надати: закордонний паспорт дитини, копію візи батьків ( або бабусі / дідусі), заповнену англійською мовою анкету, лист-підтвердження подачі заяви на візу без співбесіди.

Отримати візу в США для дитини до 14 років без особистої присутності можна також в ряді інших випадків. Спрощена схема отримання може бути застосована, якщо заява дитини подається паралельно з документами батьків (або бабусі / дідусі), які самі звертаються за повторною візою без співбесіди. Правило отримання візи без інтерв’ю дійсно і в тому випадку, якщо дитина їде в США в складі дитячої освітньої групи. В такому випадку необхідно надати згоду на виїзд від батьків, а також програму перебування дитини в Америці. У програмі повинна відображатися інформація про всіх дітей у складі групи.

Якщо дитина у віці до 14 років їде в Америку один, разом з друзями сім’ї або разом з родичами, яким потрібна особиста явка на співбесіду, документи подаються за стандартною схемою. У подібній ситуації одному з батьків потрібно пройти інтерв’ю з візовим офіцером. Дитину брати з собою не потрібно. З документів потрібно принести закордонний паспорт дитини і роздруковану сторінку-підтвердження запису на співбесіду. З собою також рекомендується взяти і інші документи, що підтверджують благонадійність заяви. Перелік супровідної документації залежить від мети поїздки дитини в США і підбирається індивідуально.

Оцінка шансу отримати візу для дитини

Для вашої зручності, склали коротку таблицю для оцінки шансу отримати візу США дитині в різних ситуаціях. 

Хто подається на візу Шанс отримати візу США дитині Коментар
Дитина їде сама в гості до родичів які проживають в США 95% Якщо родичі знаходяться легально, жодних перешкод не буде
Дитина їде в табір, на курси або іншу групову поїздку 90% Зазвичай проблем не виникає. Достатньо показати довідку з місця навчання, запрошення приймаючої сторони та мати достатнє фінансове забеспечення
Дитина їде в США в супроводі людини, що вже має візу 90% Переважно проблем не виникає, візовий офіцер може додатково викликати на спібесіду лидюну яка вже має візу. Пристально перевіряє всі попередні поїздки на предмет порушень.
Дитина подається на візу і планує поїздку з людьми в яких ще нема візи 60% Рішення щодо видачі візи дитині буде приматися на основі ситуації дорослих. Якщо дорослі отримають відмову, дитині також відмовлять у візі.

Проходження тесту на шанст отримати візу США для дитини

Оскільки шанси отримати візу у дитини високі, а відмови бувають дуже рідко, при проходженні тесту, давайте відповіді на питання від імені дорослого, який подається на візу з дитиною. Якщо ж дитина подається без дорослих - проходити тестування нема потреби, достатньо скористатися таблицею, що знаходиться вище.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Спасибі за відповіді

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботі з візами США.

Ми звяжемося з Вами, якщо Ви проходите тест у робочий час, протягом 10-15 хвилин.

Залишилось лише вказати ім’я, контактний номер, та за бажанням, Ваш коментар, якщо щось важливе не було вказано в тесті.

Список документів для отримання візи США для дитини

 • 1

  Відомості про плани поїздки

  Для отримання дитячої візи в США необхідно представити документи, що пояснюють наміри поїздки. Їх склад залежить від мети подорожі дитини. Якщо основним завданням є туризм, то варто підготувати інформацію про місце проживання і опис маршруту поїздки. У разі гостьового візиту потрібно показати документи від приймаючої сторони. Для навчальної поїздки, з метою навчання англійської мови, приготуйте документи з мовного коледжу. Збору документації для доказу мети поїздки дитини в Америку варто приділити особливу увагу: з цих документів візові співробітники отримають дуже важливу інформацію.

 • 2

  Довідка з місця навчання

  У тому випадку, якщо дитина вчиться в Україні, для оформлення візи потрібно показати довідку з місця навчання. Довідка оформляється на бланку навчального закладу, підписується його співробітником і завіряється печаткою. Немає ніяких особливих вимог до зовнішнього вигляду цього документа. Однак довідка повинна містити контактну інформацію, а також уточнювати назву навчального закладу, номер класу або курсу, спеціалізацію навчання. Під час співбесіди візовий офіцер може попросити показати студентський або учнівський квиток, або залікову книжку – ці документи краще взяти з собою на призначену зустріч.

 • 3

  Фінансові документи батьків

  На отримання дитячої візи в США безпосередньо впливає зміст фінансових документів спонсорів подорожі. Зазвичай на співбесіду приносять свої документи батьки дитини. В першу чергу мова йде про довідку з місця роботи, в якій міститься інформація про посаду, стаж роботи на даному підприємстві і розмір зарплати. Краще, якщо довідки з роботи пред'являть обоє батьків. Також вам знадобиться довідка з банку. Переважно показати виписку про рух коштів за 3 місяці, але і просто довідка про залишок на рахунку теж підійде. Зазначена в ній сума повинна бути достатньою для майбутніх витрат.

 • 4

  Завірена згода на виїзд

  Якщо дитину під час поїздки не супроводжують обоє батьків, потрібно представити нотаріально завірену згоду на виїзд ( завантажити приклад). Цей документ може бути будь-якого терміну дії, в тому числі неспівпадаючого з терміном запитуваної для дитини візи в США. Буває так, що показати згоду на виїзд неможливо – тоді будуть потрібні документи, його замінюють. Підійде рішення про позбавлення батьківських прав або довідка про те, що відомості про батька зареєстровані зі слів матері. Також це може бути завірене нотаріально заяву про те, що другий батько не бере участі у вихованні дитини.

Ціна візи США для дитини

УВАГА! Точна ціна за візу для дитини

Вартість залежить від багатьох факторів (подача однієї дитини чи з дорослим, вік дитини, додаткові послуги). Тому рекомендуємо зв'язуватись з нами для прорахунку вартості в вашому випадку.

Мінімальний

2500
2000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

4500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня - +50% від ціни
 • Сходимо в банк для оплати консульського збору - 300 грн. / люд.
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги - 250 грн.
 • Відправка документів на візу поштовою службою - 400 грн.
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс - по домовленості
 • Консультація по будь який питаннях - 800 грн.
 • Перенесення кабінету в іншу країну - 300 грн.

Етапи оформлення візи для неповнолітнього

Почніть з дзвінка або повідомлення

Напишіть нам в мессенджер або зателефонуйте по одному з телефонних номерів! Ми розпитаємо вас і, спираючись на ваші відповіді, зможемо оцінити ймовірність отримання дитиною візи в Америку. Наш експерт розповість про документацію, необхідну для подачі заяви на дитячу візу в США у Вашому конкретному випадку. Також ми опишемо можливі перешкоди на шляху оформлення американської візи для неповнолітнього в 2022 році і порадимо найоптимальніший варіант звернення за візою в США. Від нас ви отримаєте найбільш актуальні та достовірні відомості про етапи оформлення візи українцями.

Відвідайте офіс або проведемо зустріч онлайн

Для обговорення подробиць отримання візи в Америку неповнолітнім заявником вам слід відвідати наш офіс або домовитися на зручний час для дзвінка. Експерт нашої компанії проведе консультацію по наступних етапах Оформлення візи в США і визначить необхідність проходження співбесіди. Також ми обговоримо список потрібних документів. Уклавши з вами договір на надання візових послуг, ми приймемо від вас гроші для перерахування консульського збору.

Підготуйте необхідні документи

Як тільки ви покинете наш офіс, наші співробітники візьмуться за подальшу роботу. За один день ми опрацюємо документацію і зробимо запис на співбесіду, враховуючи зручний для вас час. До призначеної дати ви повинні підготувати всі довідки за отриманим від нас списком. Якщо ви можете оформити дитячу візу в Америку без інтерв'ю, ми підготуємо комплект документів і самостійно подамо вашу заяву візовим працівникам американської дипломатичної місії. Розгляд документів в такому випадку зазвичай відбувається протягом одного тижня з моменту передачі звернення за дитячою візою в США.

Пройдіть консультацію по співбесіді

Якщо вам все-таки необхідно пройти інтерв'ю для отримання дитячої візи, то за пару днів до призначеної дати ви можете нанести нам візит або зателефонувати для консультації. При особистому візиті не забудьте підготовлений пакет документів: ми переглянемо зібрані довідки, розсортуємо їх за ступенем важливості, якщо буде потрібно – додамо документи від свого боку. Ми підготуємо вас до майбутньої співбесіди на візу для дитини. Ви дізнаєтеся, як проходить бесіда, які питання можуть прозвучати на Вашу адресу, а які – на адресу вашої дитини. Ми розповімо вам, як правильно на них відповідати і як себе поводити.

Успішно пройдіть співбесіду

У встановлений час ви повинні відвідати Посольство в Києві. Не забудьте готовий комплект документації для дитячої візи в США, реєстраційні файли, свій паспорт і закордонний паспорта дитини. Особиста явка дитини потрібна, тільки якщо йому виповнилося 14 років. Під час співбесіди точно дотримуйтесь наших інструкцій і рекомендацій. Все пройде успішно, якщо ви будете спокійно і впевнено відповідати на питання візового співробітника відповідно до наших порад. Закордонний паспорт дитини з дитячою візою в Америку можна буде отримати у нас в компанії через сім робочих днів після співбесіди.

Поширені питання про візу США для дитини (підлітка)

Так, Ви як законний представник, можете супроводжувати свою дитину на співбесіду і бути поруч з ним під час інтерв'ю з консулом.

При встановленні терміну дії візи, термін дії візи батьків не має значення.

У даній ситуації, співбесіду проходить не дитина або її батьки, а супроводжуючий представник групи. У нього в обов'язковому порядку має бути згода на виїзд від батьків і детальна програма перебування дитини в Америці, із запрошенням від освітнього закладу, де дитина буде навчатися.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте