Документи для візи в США

Чи потрібні всі документи для реєстрації на співбесіду?

Список документів для інтерв'ю складається індивідуально менеджерами компанії, виходячи з вашої конкретної ситуації. Для початку процесу оформлення візи в США з нашою компанією знадобляться тільки діючий і старі закордонні паспорти, гроші на оплату консульського збору і заповнений опитувальник українською мовою. Решта документів потрібні тільки в день співбесіди. Вартість і список послуг компанії ви знайдете за посиланням.

Які документи потрібні для візи в США?

Американське Посольство не пред’являє ніяких офіційних вимог щодо обов’язкового змісту пакету документів на візу в США, крім хіба що наявності закордонного паспорта. Список документів, які потрібно підготувати до співбесіди, підбирається для кожного випадку індивідуально, виходячи із ситуації заявника. При формуванні пакету документів на візу в Америку важливо розуміти і враховувати особливості конкретного звернення за візою, його сильні і слабкі сторони, відношення посольства США до оформлення тих чи інших довідок, їх послідовності. Зібрати правильний пакет документів на візу в США далеко не так просто.

Зміст сторніки

Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Повне супроводження
Економимо час та гроші
Безпечно та анонімно

Список документів для отримання візи в Америку

  • 1

    Документи, що пояснюють мету візиту

    Для того щоб відвідати США, заявнику потрібно документально підтвердити необхідність і мету своєї поїздки. "Просто подивитися" Америку не вийде. Залежно від обраного типу американської візи це може бути запрошення від родичів (гостьова віза), друзів або бізнес партнерів (бізнес віза), опис маршруту поїздки (туристична віза), лист про прийом до навчального закладу. У 2021 році документи, що пояснюють мету візиту в Америку, є для Посольства США одними з головних при зверненні за неімміграційною візою.

  • 2

    Діючий закордонний паспорт

    Паспорт може бути як нового (біометричний паспорт), так і старого зразка. У закордонному паспорті заявника обов'язкова наявність однієї порожньої сторінки для вклеювання візи і достатнього вільного місця для проставлення виїзних і в'їзних штампів. Термін дії проїзного документа повинен покривати передбачувану поїздку в США. При цьому термін дії самої американської візи не прив'язаний до терміну дії паспорта: віза в США видається строком на 10 років незалежно від дати закінчення паспорта.

  • 3

    Старі закордонні паспорти

    При наявності у заявника старих закордонних паспортів з візами їх потрібно взяти з собою на співбесіду як доказ минулих закордонних поїздок. Для візового офіцера особливо важливі в паспорті заявника візи в країни Західної Європи. Мінімальним для звернення в Посольство США вважається наявність в паспорті 2-3 поїздок в країни Шенгену, Азію, ОАЕ, інші дорогі країни за останні кілька років. Відсутність минулих закордонних поїздок сильно ускладнює процес отримання візи в Сполучені Штати Америки.

  • 4

    Довідка з роботи заявника

    Видається на фірмовому бланку організації-роботодавця. Обов'язкова інформація до вказівки: прізвище та ім'я заявника, стаж роботи в організації, посада, щомісячний заробіток. Однак в довідці можна не вказувати дати поїздки і плановану відпустку. Довідка з місця роботи для візи в США завіряється печаткою організації та підписом, наприклад, керівника або бухгалтера. Якщо поїздку в США спонсорує не заявник, до пакету документів на візу в Америку прикладається довідка з роботи спонсора.

  • 5

    Довідка з навчання заявника

    Видається в навчальному закладі, де навчається заявник на візу США. Довідка складається за стандартною формою навчального закладу: вказується назва школи (інституту), клас (курс) в якому навчається заявник, його спеціальність. На співбесіду в Посольство США разом з довідкою потрібно принести оригінал учнівського або студентського квитка і залікової книжки. Правда, тільки з урахуванням хороших оцінок. Для студентів останніх курсів до документів на візу в США бажано додати рекомендацію в аспірантуру / магістратуру.

  • 6

    Копія свідоцтва про шлюб

    Якщо заявник на американську візу перебуває у шлюбі, і у нього є неповнолітні діти, до пакету документів на візу бажано додати підтверджуючі документи. Присутність подібних документів в заяві на візу показує посольству наявність у заявника певних зобов'язань, що пов'язують його з Україною, його стійке соціальне становище, наявність життєвого плану. Якщо у заявника є усиновлені діти, можна взяти з собою на співбесіду свідоцтво про усиновлення.

  • 7

    Виписка з банківського рахунку

    Для посольства США важливо, щоб заявник міг документально продемонструвати достатні фінансові можливості для здійснення поїздки в Америку. При наявності у здобувача візи відкритого банківського рахунку можна взяти з нього виписку і показати рух коштів за останні 3 або 6 місяців, щоб посольство побачило регулярність надходження грошей. При відсутності рахунку в банку даний документ можна не надавати, так як зараз він є більшою мірою факультативним, а не обов'язковим.

  • 8

    Документи на власність

    Якщо заявник є власником будь-якої власності, до пакету документів на неімміграційну візу в США, як правило, прикладають підтверджуючі довідки. Зазвичай на співбесіду з собою беруть свідоцтво про реєстрацію права власності, а в разі транспортних засобів – паспорт транспортного засобу. Якщо так сталося, що на заявника не зареєстровано ніякого майна, то хвилюватися з цього приводу не варто: документи на власність не є обов'язковими до надання.

  • 9

    Резюме і список публікацій

    Дані документи потрібні в тому випадку, якщо заявнику під час співбесіди призначається додаткова адміністративна перевірка. Подібні ситуації зустрічаються, коли діяльність людини в Україні зачіпає особливо важливі сфери для США. До них відносяться біомедицина, ядерна і квантова фізика, хімія, матеріалознавство та інші «чутливі» для американців наукові області.

Термін дії документів для візи в США

Для оформлення візи в США потрібно обов’язково підготувати пакет супровідних документів. У кожній конкретній ситуації їх набір індивідуальний, проте всім заявникам рекомендується звернути увагу на дату видачі довідок, виписок та інших паперів. Справа в тому, що документи для отримання американської візи мають свій термін дії. В першу чергу це стосується довідки з місця роботи і з банку: найкраще брати такі документи напередодні вашої співбесіди в посольстві, однак, якщо вони були отримані одну, дві або навіть три тижні тому, то міняти їх не варто. Термін дії ваших фінансових документів становить 3-4 тижні.

Крім того, потрібно відзначити, що різні документи залишаються дійсними протягом різного часу. Наприклад, довідка зі школи або з інституту, що підтверджує навчальний статус заявника на поточний навчальний рік, може бути пред’явлена на співбесіді і після місяця з моменту отримання. Так само йдуть справи і з запрошенням від родичів з США: ясно, що якщо вони запрошували вас місяць тому, то і зараз готові прийняти у себе. Розмірковуючи про термін дії документів для візи в США, звертайте увагу на терміни оформлення американської візи в цілому. Розрахувавши все заздалегідь, вам не доведеться міняти довідки і замовляти нові документи.

Отже, термін дії документів для візи в США не обмежується суворими правилами, а лише допомагає візовому офіцеру побачити фактичний стан справ на момент оформлення американської візи. Не забувайте, що найголовнішим в процесі отримання візи є співбесіда в Посольстві США, документи ж можуть і не попросити. Тому, крім ретельного збору пакету документів, приділіть час і підготовці до співбесіди: на нашому сайті ми пропонуємо докладний опис процесу проходження візового інтерв’ю, розповідаємо про тонкощі, а також пропонуємо відео-інструкцію. Крім того, наші фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання.

Довіртеся професіоналам,
зверніться за консультацією. Безкоштовна оцінка шансів.

Єкономимо час

Бережемо гроші

Гарантія якості

Чи потрібно перекладати документи для візи в США?

Багато хто задається цим питанням, коли готуються до оформлення. Відповідь – Ні, всі документи достатньо надати українською мовою. Однак, не дивлячись на те, що переклад документів на візу в США не потрібний, англійською мовою заповнюється анкета DS-160 на сайті посольства. Зробити це непросто навіть для людини, що володіє англійською на середньому рівні, тому що при заповненні слід враховувати систему транслітерації і правила написання адрес/організацій і т. д. Фахівці нашої компанії мають великий досвід в заповненні анкет на візу в США і з радістю допоможуть вам справитися з цим завданням.

При оформленні американської візи документи не є основним фактором для прийняття рішення по вашому зверненню, тому і переклад документів для візи в США не потрібно. Візовий офіцер, перш за все, дивиться на те, як ви себе ведете, як відповідаєте на питання і що саме говорите, а не на довідки, справжність яких він перевірити не зможе. Перед співбесідою в Посольстві США слід приділити більше уваги не паперам і перекладу документів для візи в США, а саме підготовці до спілкування з візовим офіцером. Ми рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з інформацією з питань, які, як правило, задають в посольстві.

Крім того, всі співробітники Посольства, включаючи візових офіцерів, володіють укрїнською мовою, саме інтерв’ю також проходить українською або російською мовою, тому в перекладі документів на англійську при оформленні візи в США офіцери не потребують. Набагато важливіше форма і зміст наданого документа. Довідки з роботи, запрошення, виписки з рахунків (якщо їх необхідно докласти у вашій ситуації) ефективні з точки зору інформативності, в перекладі ж документів для американської візи необхідності немає. Для отримання візи в США слід врахувати всі нюанси і тонкощі даного процесу, в чому вам із задоволенням допоможуть фахівці нашої компанії.

Документи на нерухомість для візи в США

Кожен заявник розмірковує над тим, як підвищити свої шанси на позитивне рішення по американській візі. Існує думка, що, чим більше документів про наявність рухомого і нерухомого майна ви принесете на інтерв’ю в Посольство, тим імовірніше, що Ви отримаєте візу. Повинні вас попередити, що це всього лише міф. Документи на власність для візи в США не обов’язкові! Вас не попросять пред’явити свідоцтво на квартиру/машину/дачу / земельну ділянку. Більш того, вас навіть не запитають, є у вас це майно чи ні. Тому, прямуючи на співбесіду для отримання американської візи, документи на власність можна залишити вдома.

Виникає питання – а чому не потрібно надавати документи на власність для візи в США? Важливо пам’ятати, що посольство США розглядає заявників як потенційних іммігрантів, і необхідно довести, що ви обов’язково повернетеся в Україну. Апліканти міркують так: у нас є майно, ми не кинемо квартиру, машину і не залишимося в Штатах. Тому і збирають документи на власність для візи в США, тоді як американські візові офіцери думають інакше: отримавши візу, ви можете продати ваше майно або здати в оренду. Наявність власності в Україні не зобов’язує вас тут проживати, а, значить, ніякого значення для візи не має.

Набагато важливіше правильно підготуватися до інтерв’ю в посольстві, ніж збирати документи на власність для візи в США. До моменту співбесіди ми пропонуємо оформити довідку з місця роботи відповідно до вимог Посольства; довідка ж з банку для американської візи факультативна. Уважно вивчіть рекомендації щодо документів для візи в США за посиланнями. Пам’ятайте, що офіцери візової служби не вітають зайвої ініціативи в плані документів. Заявник, наполегливо надає велику кількість документів, може, скоріше, викликати підозру, ніж вселити довіру. І тоді образлива відмова у візі не змусить себе чекати.

Що важливіше - якість чи кількість документів?

Роль пакету документів при зверненні за американською візою не можна перебільшити. Правильно підготовлені документи відіграють важливу роль для винесення американським візовим офіцером позитивного рішення. При підготовці документів на візу важливо брати до уваги навіть такі дрібниці, як, наприклад, їх кількість: якщо паперів занадто багато, заявника можуть запідозрити в «аж надто сильному» бажанні потрапити в Америку. При формуванні пакету документів важливо розуміти, що головне для американського посольства все – таки не кількість паперів в заяві, а якість їх оформлення і застосовність до конкретної ситуації заявника на візу США.

У нашій компанії Visa Profi ми точно знаємо, що потрібно взяти з собою в посольство США, щоб бути максимально впевненим в позитивному результаті співбесіди. За час своєї роботи ми стикалися з усіма можливими ситуаціями і досягли абсолютного розуміння, які папери слід додати до заяви і як їх оформити, щоб справити сприятливе враження на візового офіцера під час співбесіди. Замість того, щоб збирати масу документів самим, які в підсумку, навіть не знадобляться, ми завжди рекомендуємо відразу довірити формування пакету документів на візу в США нашим фахівцям, точно знають всі можливі вимоги Посольства США.

Вас може зацікавити:

Туристична віза в США для українців – віза в Америку з метою туризму.

Туристична віза США для українців 2023 Туристична віза в США для українців потрібна щоб подивитися на ультрасучасні хмарочоси Нью-Йорка, доторкнутися до історії Вашингтона, поніжитися на

Прочитати повністю >>>
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомити про
guest
0 коментарів
Міжтекстові Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

usa visa - віза сша замовлення