Green Card Lottery
Лотерея Грін Кард у Львові

Участь у лотереї Green Card

Тисячі людей з усього світу щорічно відправляються в США на постійне місце проживання. Одні хочуть возз’єднатися з сім’єю, інші – влаштуватися на цікаву роботу, а треті і зовсім їдуть в пошуках кращої долі. Після прибуття починається важкий процес оформлення статусу, з яким справляються небагато, інші ж залишаються жити «нелегалами». Однак щоб стати повноцінним членом американського суспільства, необхідно обов’язково мати відповідні документи! І одним з таких документів є Грін кард-заповітна мрія всіх іммігрантів. У даній статті ми з’ясуємо, як отримати грін кард самим, здається, легким способом-виграти в лотерею!

Чому варто скористатися нашими послугами?

 • 1

  Стабільність та професіоналізм

  Ми вже давно працюємо з програмою Грін Кард США (Green card), тому знаємо всі нюанси і підводні камені імміграції в США По Грін-кард лотереї. Кому можна брати участь в програмі, а кому - ні. Кого включати в заявку, щоб не було відмови і т. п.

 • 2

  Чіткість перекладу ваших даних на англійську мову

  Згідно з вимогами програми Грін кард (DV - Lottery), всі дані на учасників заповнюються англійською мовою.

 • 3

  Володіємо графічними редакторами + спеціальні програми та сервіси по перевірці фото

  До фотографій, які необхідні для участі в Грін кард, пред'являється ряд технічних вимог (розміри в пікселях, фон, пропорції голови і очей по відношенню до загальної площі фотографії та ін). У нас є багаторічний досвід роботи з фотографіями для віз США та Грін Кард, який дозволяє привести вашу фотографію у відповідність цим вимогам.

 • 4

  Відповідальність і старанність

  Заявки ми обробляємо заздалегідь, щоб встигнути допомогти всім бажаючим брати участь в імміграційній програмі Грін Кард Лотерея (Green card). Восени, протягом 1 місяця, коли відкривається Американський сайт для прийому заявок, ми починаємо відправляти Ваші вже підготовлені і оброблені заявки і фотографії через спеціальний сайт.

 • 5

  Гарантія вашої участі в програмі

  Після того, як ваша заявка буде зареєстрована на сайті ми надаємо вам унікальний номер підтвердження (confirmation number), який є гарантією того, що Ваша заявка зареєстрована. Тільки знаючи цей номер, учасник зможе перевірити результат участі в Грін кард (виграв він чи ні).

Вартість послуг
350 Вартість за одного дорослого.
Діти безкоштовно.
 • Консультація з питань участі в лотереї Грін кард США
 • Аналіз анкети на предмет відповідності вимогам програми
 • Переклад даних на англійську мову
 • Обробка фотографії учасника Грін кард таким чином, щоб вона відповідала вимогам програми Green card, і система Держдепартаменту США прийняла фотографію, і допустила вашу заявку для участі в розіграші
 • Своєчасна і гарантована відправка вашої заявки на розіграш у встановлені терміни зі спеціального сайту Держдепартаменту США в Інтернеті
 • Отримання підтвердження про реєстрацію вашої заявки в Green Card лотереї
 • Відправка на електронну адресу Учасника підтвердження-confirmation number (унікального номера учасника = доказ отримання заявки американською системою), за яким надалі можна дізнатися результати участі в Грін кард лотереї
 • Перевірка вашої антеки та повідомлення про результат розіграшу
БУДЬТЕ УВАЖНІ! Поширене шахрайство.

Багато фірм, які відправляють заявки на участь в Грін Кард лотереї, приховують від учасників confirmation number або дають не вірний номер і згодом вимагають великі суми за повідомлення номеру або оформлення виграшної заявки з подальшими послугами з виїзду.

Про це свідчить велика кількість дзвінків, які ми отримуємо від ошуканих таким чином людей з питаннями: "що мені робити далі?".

Ми працюємо чесно та зразу після реєстрації відправляємо всі необхідні дані.

До закінчення реєстрації :
:
:
:

Заповнити анкету на участь у лотереї онлайн

Дати відповіді на питання лотереї по телефону або в переписці

Можете відправити фото першої сторінки закордонного паспорта

Або написати:

 • Фамілія та ім’я як в закордному паспорті
 • Серія та номер закордонного паспорта
 • Термін дії закордонного статусу
 • Країна видачі закордонного паспорта
 • Дата народження

Також вкажіть:

 • Місто народження
 • Адреса проживання (саме проживання, прописка значення не має):
  Область, Місто, Вулиця, Будинок, Квартира, Індекс (якщо знаєте)
 • Контактиний номер телефону
 • Контактний е-mail

Рівень освіти:

 • неповна середня (екв. 8-9 класів)
 • повна середня (10 (11) класів)
 • 8-9 кл. + училище, (С)ПТУ, коледж (є диплом, екв. закінченого середнього)
 • незакінчене навчання на магістра (в процесі)
 • закінчена вища (спеціаліст, бакалавр)
  є диплом закінчена пост-Вища (Магістр)
 • Навчання в аспірантурі
 • незакінчений вищий вчений ступінь (кандидат, доктор наук)

Сімейний стан:

 • не перебуваю в шлюбі
 • перебуваю в шлюбі і мій чоловік(джужина) не є громадянином США або законним резидентом США
 • Розлучений(а)
 • Вдівець (вдова)

Кількість всіх дітей молодше 21 року, які не перебувають у шлюбі (рідних, дітей чоловіка (і), дітей усиновлених, хто проживає і не проживаает з Вами)

Введіть дані про всіх дітей в такій послідовності:
Прізвище, ім’я, рідною або англійською мовою (якщо є закордонний паспорт); дата народження; стать; місто народження і країна народження

приклад на green cartФотографія повинна бути на білому або світло-сірому фоні
Повинна бути зроблена протягом останніх 6 місяців
Дивитися необхідно прямо в камеру
Фотографуватися необхідно без окулярів (якщо ви їх регулярно носите)
Головні убори, які носяться з релігійних причин допустимі. Фото з головними уборами інших уніформ (військові, повітряні) не приймаються.
на кожного члена сім’ї повинна бути надана окрема фотографія
немовлята фотографуються на світлому тлі (білої тканини) лежачи або сидячи

Фотографії інших розмірів, а також аматорські фото, що не відповідають наведеним вимогам, не приймаються і такі заявки не будуть допущені до участі!

Відправити відповіді, фото та зв'язатисяз нами:

Зміст сторінки

Вартість - 250грн.
100% супроводження
Правильно заповнемо
Перевіремо фото
Відправимо підтвердження
Вчасно зареєструємо
Безпечно та анонімно

Що таке Грін Кард Лотерея?

Грін кард (від англ. Green card-дослівно “Зелена карта”) являє собою посвідчення, що свідчить про наявність посвідки на проживання у особи, яка не є громадянином США. Іншими словами, даний документ дає іноземцю право постійно жити і працювати на території Штатів. Існує кілька варіантів отримання грін кард: возз’єднання з сім’єю; укладення шлюбу з громадянином США; влаштування на роботу в американську компанію, що клопотає; запит на політичний притулок / отримання статусу біженця. Є ще один спосіб, скористатися яким можна, не виходячи з дому. Йтиметься про офіційну лотерею Грін кард.

Програма ” Diversity Immigrant Visa Program “(офіційна назва лотереї) була створена з ініціативи Конгресу США в 1990 році для залучення осіб з країн з низьким рівнем імміграції в Штати з метою збільшення культурно-етнічного розмаїття американського населення. Перший розіграш лотереї Грін кард відбувся в 1995 році, і з тих пір щороку бажаючі виїхати в США отримують можливість виграти «зелену карту». Сама програма являє собою отримання заявок, їх обробку і виявлення переможців шляхом довільного комп’ютерного відбору. Звідси і “лотерея” – на результат впливають не об’єктивні фактори, а тільки удача.

Власник Green Card в праві отримати від США:

Правда, що отримати туристичну візу в США після участі в лотереї Грін Кард неможливо?

Відповідь на це питання хвилює багатьох заявників на американську візу категорії B1/B2. Ні, участь у лотереї ніяк не впливає на отримання візи в США.

Лотерея Грін Кард. Інструкція та вимоги до учасників

Бути громадянином країни, якій дозволено брати участь у лотереї
Головний заявник має мати закордонний паспорт
Мати закінчену середню освіту

Вимоги до претендентів пред’являються мінімальні. По-перше, необхідно бути уродженцем країни, включеної в список лотереї Грін кард на офіційному сайті програми. Винятки тут два: можна брати участь від країни народження чоловіка/і або батьків, які не проживали і не народжених в державі вашого народження. По-друге, слід мати повну шкільну освіту або не менше двох років трудового стажу за професією. Такі фактори, як стать, вік, знання англійської мови не впливають на участь в лотереї Грін кард. Потрібно лише обов’язково відповідати вимогам щодо країни народження, освіти/досвіду роботи та заповнити форму заявника.

Анкета учасника заповнюється на офіційному сайті тільки в терміни проведення лотереї Грін кард – як правило, в жовтні, а результати стають відомі навесні наступного року. Наприклад, для лотереї Грін кард 2022 заявки приймаються в жовтні 2021 року, а в травні майбутнього року, будуть оголошені переможці Грін кард 2020, що зареєструвалися восени 2019 року. Анкета містить невелику кількість питань: ПІБ, дата і місце народження, адреса, освіта, сімейний стан, наявність дітей. Також необхідно завантажити фотографію відповідно до особливих вимог: фото повинно бути у форматі JPEG, кольоровим, на білому тлі, розміром не більше 240 Кб.

Статус заяви відстежується в режимі онлайн на офіційному сайті. Після підведення підсумків лотереї Грін кард для переможців починається процес оформлення. В першу чергу видається імміграційна Віза, по якій слід в’їхати в США, а вже на території країни буде отримана та сама «Зелена карта». За умовами лотереї до виграла особі може приєднатися чоловік / а, а також не перебувають у шлюбі діти молодше 21 року. Так починається історія імміграції, можливо, цілої сім’ї. Численні приклади доводять, що виграти в лотерею Грін кард цілком реально, головне – вірити в свій успіх і не переставати мріяти. Ми бажаємо вам удачі!

Заповнюйте анкету правильно разом з нами!

Після реєстрації анкети на отримання грін-карти заявник отримує код, за яким на початку травня наступного року може дізнатися, чи виграла його анкета. У разі успіху претендент на отримання імміграційної візи повинен у встановлений термін пройти співбесіду в імміграційній службі. Разом з переможцем лотереї можуть отримати візу Чоловік або Дружина, а також діти, які не досягли 21 року і не перебувають у шлюбі. Через п’ять років проживання в США власники Грін Кард можуть претендувати на американське громадянство.

Незважаючи на гадану простоту лотереї, вона має свої підводні камені, незнання яких може коштувати вам виграшу. Наша країна останні кілька років займає лідируючі позиції за кількістю переможців, тому шанси на отримання грін-карти досить великі. Але ось неправильно заповнена анкета чревата відмовою в співбесіді навіть після перемоги.

Всі анкети заповнюються онлайн на офіційному сайті лотереї. Компанія VisaProfi рада запропонувати свій величезний досвід по правильному заповненню форми, щоб збільшити ваші шанси на отримання грін карти.

Реєструйте ваші анкети разом з нами!

Поширені питання щодо участі у лотереї Green Card, FAQ.

Green Card (також Зелена карта, грінкард, офіційна назва United States Permanent Resident Card) - це документ, що підтверджує наявність посвідки на проживання у людини, яка не є громадянином США, який дає право постійно проживати на території США і офіційно працювати. Звертаємо Вашу увагу, Green Card і віза в Америку різні речі. Процедура оформлення візи зовсім інша. Візу в США не можна виграти в лотерею.

Лотерея Грін кард офіційно проводиться Державним Департаментом США один раз на рік. Реєстрація на участь у лотереї відбувається з жовтня по листопад кожного року.

Результати розіграшу доступні для перевірки на офіційному сайті лотереї, починаючи з травня місяця наступного року. Наприклад, ви зареєструвалися на участь в лотереї в листопаді 2021 року, результат буде доступний в травні 2022 року.

Закордонний паспорт нова вимога Держдепартаменту США. Закордонний паспорт для участі в розіграші грін карти в 2021, 2022, 2023 році потрібен. До 2019 року він не був потрібний в обов'язковому порядку, а був необхідний тільки у випадку виграшу. Нема різниці чи у Вас біометричний чи звичайни паспорт.

Знання англійської мови не є обов'язковим. 

Для заповнення і відправки анкети необхідно фото фсіх членів родини, навіть новонароджених дітей.

Згідно із законом на програму Green card щорічно виділяється максимум 50 000 віз для учасників, які виграли.

Так, якщо ви виграєте, то Ваш(а) чоловік (а) і неодружені (незаміжні) діти до 21-го року отримають «Грін Карту».

Так, заявник може перебувати в США або в будь-якій іншій країні, і заявка може бути відправлена як з США, так і з-за кордону.

Так, як чоловік, так і дружина можуть подати по одній заявці, якщо кожен з них відповідає необхідним вимогам для участі в лотереї. Це, до речі, збільшує шанси пари на виграш в 2 рази. Якщо один з них буде обраний, то інший матиме право виїхати разом з вигравшим.

У вашій заявці на участь в Грін кард, ви повинні вказати:

себе,
вашого чоловіка / дружину, якщо ви перебуваєте з ним в офіційному шлюбі (підтвердженому документально). Цивільний шлюб не є офіційним шлюбом,
всіх не перебувають у шлюбі дітей, віком до 21 року, за винятком дітей, які вже є громадянами США або мають статус постійного Резидента США.
Ви повинні вказати в анкеті вашого чоловіка / дружину навіть у випадку, якщо ви в даний час проживаєте окремо або збираєтеся розлучатися. Однак, якщо ви перебуваєте в законному розлученні (у Вас є на руках свідоцтво про розлучення), вам не потрібно вказувати в анкеті вашого колишнього чоловіка/дружину.

У вашій заявці на участь в Грін кард, ви повинні вказати:

себе,
вашого чоловіка / дружину, якщо ви перебуваєте з ним в офіційному шлюбі (підтвердженому документально). Цивільний шлюб не є офіційним шлюбом,
всіх не перебувають у шлюбі дітей, віком до 21 року, за винятком дітей, які вже є громадянами США або мають статус постійного Резидента США.
Ви повинні вказати в анкеті вашого чоловіка / дружину навіть у випадку, якщо ви в даний час проживаєте окремо або збираєтеся розлучатися. Однак, якщо ви перебуваєте в законному розлученні (у Вас є на руках свідоцтво про розлучення), вам не потрібно вказувати в анкеті вашого колишнього чоловіка/дружину.

Ви повинні вказати в анкеті Грін кард всіх ваших дітей не перебувають у шлюбі, яким менше 21 року на момент подачі заявки, незалежно від того, чиї це діти - ваші або вашого чоловіка/дружини від попереднього шлюбу або діти, яких ви усиновили/удочерили відповідно до законів вашої країни. Навіть, якщо діти не проживають з вами і не збираються іммігрувати з вами в США, їх все одно потрібно вказувати в заявці.

Якщо ви не вкажіть в анкеті на Грін кард всіх ваших дітей, то в разі виграшу Вам загрожує 100% відмова у візі і дискваліфікація заявки.

Заявник може підготувати і відправити свою заявку самостійно або доручити кому-небудь відправити заявку за нього. Незалежно від того, відправлена заявка самостійно учасником або була надана допомога адвокатом, другом, родичем, фірмою і т.д., тільки одна заявка може бути відправлена від імені однієї людини.

Учасники програми Green card повинні зберігати свій confirmation number, тк. тільки за допомогою цього номера можна особисто перевірити виграш заявки

У Консульському центрі Кентуккі США (КСС) Всі заявки, отримані від кожного регіону, будуть індивідуально пронумеровані. Після закінчення терміну реєстрації комп'ютер випадковим чином вибере заявки із загальної кількості заявок, отриманих від кожного географічного регіону.

Усередині кожного регіону перші заявки, вибрані випадковим чином, отримають перші зареєстровані номери, наступні заявки отримають наступні зареєстровані номери і т.д. Всі заявки, прийняті протягом періоду реєстрації, мають однаковий шанс бути обраними всередині кожного регіону.

Немає вимоги мінімального віку для участі в лотереї Грін кард, але існує вимога мати закінчену середню освіту або його еквівалент (підтверджене дипломами або ін.документами).

Якщо ж немає закінченої середньої освіти в учасника на момент подачі заявки на розіграш - тоді потрібно мати 2-х річний досвід роботи (підтверджений документально) протягом останніх 5 років.

Таким чином, перераховані вище вимоги фактично не дозволяють брати участь більшості учасників, які не досягли 17-18 років.

Подача заявки на участь в Грін-кард лотереї безкоштовна. Учасники можуть самостійно подати заявку на участь у Green card у вигляді електронної реєстраційної форми(ЕРФ / E-DV форма або DS-5501).

Однак якщо учасники відчувають труднощі або сумніви з подачею заявки самостійно, вони можуть скористатися послугами експертів з досвідом у такій мправі. Учасники програми Green card повинні зберігати свій confirmation number, тк. тільки за допомогою цього номера можна особисто перевірити виграш заявки.

У разі виграшу, учасники несуть грошові витрати за послуги при подальшому оформленні (медогляд перед співбесідою, вартість інтерв'ю, сервісний збір за виготовлення самої карти green card, переліт в США і т. п.)

Так, вони можуть подавати на участь в імміграційній програмі Грін-кард.

Green lottery Card

БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ ?
АБО ПРОСТО МАЄТЕ ПИТАННЯ ?
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте