Студентська віза в США - F1 і M1

Оформлення студентських віз в США F1 і M1

Студенська віза США типу F1 або M1 щорічно дає шанси безлічі студентам  з України для проходження навчання в США. Початкова та вища освіта, мовні курси для дітей і дорослих, різні академічні програми – американські навчальні заклади пропонують широкий вибір програм навчання. Для студентів, які вирушають на навчання, передбачена спеціальна студентська віза F-1. Але перш ніж відправитися на заняття, студенту потрібно пройти ряд бюрократичних процедур, щоб отримати схвалення на відвідування Америки. На цій сторінці ми розглянемо особливості студентської візи в США і обговоримо список документів для її отримання.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості отримання студентської візи в США (Віза F-1)

Термін, на який видається навчальна віза в США громадянам України, становить один-три роки. У більшості випадків, студентська віза є багаторазовою і дозволяє за час її дії зробити кілька поїздок в Америку. Іноді візовий офіцер може видати навчальну візу на одне відвідування і тривалістю під конкретну програму навчання. Кількість днів перебування в країні на самій візі не вказується. Терміни перебування в США проставляють кожен раз при в’їзді. Зазвичай дата виїзду вказується відповідно до дати закінчення програми навчання. При цьому кількість днів перебування може бути більше терміну дії самої візи.

Програми навчання, що вимагають отримання студентської візи

Рішення по студентській візі в Америку приймається співробітником Посольства під час спілкування з заявником на співбесіді. Щоб отримати дозвіл на в’їзд в США, студенту необхідно заповнити детальну анкету англійською мовою і підготувати переконливий пакет документів. Головними документами для студентської візи є відомості від навчального закладу (форма I-20). Також окрема увага Посольством приділяється вивченню фінансових документів. Студентська віза не має на увазі можливість роботи в Америці. Тому візовий офіцер повинен переконатися в досить міцному фінансовому становищі студента і його спонсорів в Україні.

Який тип візи вибрати студенту: F1, M1 чи B1/B2 ?

Варто окремо згадати, що для неакадемічного навчання (наприклад, в професійному училищі або технікумі) вам знадобиться вже інший тип візи – M1, але список документів і процес оформлення у неї такий же, як у візи F1. Тому на початковому етапі важливо визначитися, яка з цих двох віз підходить у вашому випадку. До речі, може вийти так, що жодна з двох: якщо ви хочете пройти неінтенсивний мовний курс (менше 18 годин на тиждень), то вам варто оформити туристичну візу B1/B2, яка існує, в тому числі, і для цієї мети. Таким чином ви зможете поєднати корисне з приємним.

Особливості та обмеження візи F-1

 • 1

  Віза F1 США призначена для тих, хто планує навчання в Америці за академічною програмою або програмою ESL (курси англійської мови). Пропоновані програми розраховані для всіх рівнів володіння англійською мовою, від початківця до просунутого. Перед вступом з вами проведуть співбесіду або попросять здати комп'ютерний тест, який покаже рівень вашої англійської мови і визначать в якій групі ви будете вчитися. Коледж має ліцензії Департаменту освіти, а також уповноважений, згідно з федеральним законом США, приймати на навчання іноземців з неімміграційним статусом (наприклад, у кого статус J1 або туристичний). Тривалість навчання залежить від обраної програми і зазвичай становить від 4 тижнів до 24 місяців. Коледж видає вам документ I-20, де і буде вказано на скільки місяців ваше навчання, тобто легальне перебування в США визначається цим документом.

 • 2

  Людина, яка перебуває в США в студентському статусі F1, повинна навчатися за програмою повної зайнятості згідно з правилами, затвердженою службою імміграції США, що становить 18 годин на тиждень. Це одне з головних правил, не можна його порушувати, інакше вас можуть відрахувати і анулювати статус, і відповідно, доведеться покинути країну, в іншому випадку ваш статус перейде в статус нелегала. У кожній школі є співробітники, які стежать за відвідуваністю студентів і повідомляють про це в імміграційну службу. Але за правилами, зазвичай, 30% дозволяється пропустити.

 • 3

  Студентський статус F1 в США дає право офіційної роботи 20 годин на тиждень в межах кампуса (не у всіх американських навчальних закладах, уточнюйте відразу при виборі і вступі). Тобто за межами школи працювати не можна. У більшості навчальних закладах працювати в кампусі ви зможете тільки провчившись мінімум 1 рік. Для офіційної роботи в місті вам потрібно отримати SSN (Social Security Number-Номер соціального забезпечення—, а його по візі F1 не видають. Крім того, в США завжди можна знайти роботу на кеш (cash-Готівка), де Social Security Number не потрібно.

 • 4

  При бажанні студент може перейти в інший навчальний заклад, цей процес називається трансфер. Не всі знають про деякі нюанси і секрети даного перекладу. Під час трансферу, тобто переведення зі старої школи в нову, у вас буде можливість не починати навчання відразу. За законом ви можете ще 2 місяці перебувати в США легально по I-20 Старої школи (тим самим заощадити гроші на оплаті за навчання за 2 місяці) і після цього продовжити навчання.

Переваги студентської візи F1

 • 1

  Отримати візу F1 може практично будь-який громадянин у віці від 18 до 40 років.

 • 2

  Віза F1 дає можливість вільного переміщення на території США і виїзду за її межі, протягом терміну дії візи.

 • 3

  Можливість переведення в будь-який інший навчальний заклад в США.

 • 4

  Перебуваючи в США, в будь-який час, ви можете змінити Студентський статус F1 на будь-який інший.

 • 5

  Можливість продовження статусу F1 і перебувати на території США легально до 6 років і більше.

Запрошення навчального закладу I-20 гарантує отримання візи?

Для оформлення студентської візи недостатньо отримати запрошення з навчального закладу. Сам факт наявності запрошення не є гарантією видачі візи. Майбутньому студенту потрібно за короткий час співбесіди показати необхідність проходження курсу, розповісти про свої плани на майбутнє, продемонструвати переконливі аргументи на користь свого повернення в Україну. Співбесіда на отримання навчальних віз часто проводиться англійською. Візовий офіцер може відмовити у візі, не тільки якщо засумнівається, що заявник повернеться в Україну, але і якщо вважатиме, що той не володіє мовою на достатньому рівні для проходження навчання в США.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Студентська віза для неакадемічного навчання (Віза M-1)

Віза F-1 – не єдина віза, яка передбачає навчання в США. Для очного навчання також існує спеціальна студентська віза категорії M-1. На відміну від візи F-1, вона призначена для навчання на неакадемічних програмах. Такі програми пропонують різні американські технікуми, коледжі з дворічним курсом навчання, професійні та технічні училища. В рамках навчання на подібних курсах по студентській візі M-1 студенти зазвичай проходять практику, а після закінчення програми їм присвоюється кваліфікація фахівця. Найбільш часто громадяни України отримують візу M-1 для навчання на курсах льотчиків і стюардес.

Процес оформлення студентської візи M-1 і вимоги до документів практично ідентичні з візою F-1. Тому часто при самостійному отриманні візи в США виникає плутанина з вибором правильної візової категорії. Така помилка може затягнути процес оформлення або навіть спричинити відмову з боку посольства у видачі візи. Для того щоб уникнути додаткових труднощів, дочекайтеся документів від навчального закладу. У них знаходиться детальна інформація про те, за якою категорією студентської візи слід звертатися. Рекомендується нічого не заповнювати і не оплачувати до моменту отримання документів про зарахування на програму навчання.

Студентська віза F-1 посольство США в Києві

Звертаємо увагу аплікантів: для отримання студентської візи в США обов’язково потрібно пройти особисту співбесіду з офіцером консульської служби. Виняток становлять лише ситуації, коли заявник відповідає вимогам до продовження Дозволу на в’їзд – тоді Віза F-1 оформляється в заочному форматі. Але якщо звернення перше, то без інтерв’ю не обійтися.

Відзначимо, що рішення повідомляють відразу, і якщо воно буде позитивним, то закордонний паспорт заберуть на два-три робочих дні для проставлення візи. Після цього можна отримати паспорт з візою у нас в офісі або кур’єром додому і планувати подорож до Сполучених Штатів. Врахуйте, що при зверненні за студентською візою США з нашою компанією ви будете позбавлені від усіх реєстраційних етапів: ми заповнимо анкету, підготуємо необхідні папери, зробимо запис на інтерв’ю в Посольство. Вам залишиться лише пройти співбесіду.

Зразок студентської візи в Сполучені Штати Америки

студенської візи США F 1

Представлена в якості зразка студентська віза типу F1 відкрита на 3 ріки. Кількість в’їздів / виїздів на територію США не обмежена, що підтверджується буквою M (мульти) у відповідній графі. Також на візі обов’язково вказуються дані навчального закладу. Дізнатися детальну інформацію про вартість такої візи Ви можете на цій сторінці.

Список документів для візи в Америку з метою навчання

 • 1

  Документи з навчального закладу - форма I-20

  Для оформлення студентської візи в США в першу чергу необхідні документи, що підтверджують зарахування на програму. Щоб їх отримати, потрібно зв'язатися з навчальним закладом і, можливо, навіть пройти тестування. Після зарахування студенту відправляється ряд документів, що включають інформацію про навчальний заклад, умови розміщення, навчання та інше. З усіх цих документів для студентської візи буде потрібна тільки форма I-20, яка містить найважливішу інформацію. Дані з форми будуть потрібні при заповненні анкети DS-160 і записи на інтерв'ю. На співбесіді документ потрібен в оригіналі.

 • 2

  Квитанція про оплату збору SEVIS

  Консульський збір у розмірі 160 доларів - не єдина оплата, яку необхідно здійснити для отримання навчальної візи в США. Спеціально для студентських віз передбачений додатковий збір у розмірі 350 доларів. Так званий збір SEVIS оплачується на спеціальному сайті через Інтернет. Оплатити його можна також готівкою в офісі компанії. Ці гроші йдуть на обслуговування спеціальної системи, в якій реєструються і відслідковуються всі іноземні студенти, що проходять навчання в США. Збір оплачується до проходження співбесіди і не підлягає поверненю незалежно від результату інтерв'ю.

 • 3

  Фінансові документи заявника

  Документи, що підтверджують наявність грошових коштів для оплати навчання та проживання в США на весь період перебування в Америці є обов'язковими. Без них студентську візу не отримати. При проходженні довгострокового навчання в США необхідно показати на рахунку суми, достатні для перебування в Америці протягом першого року навчання. Фінансові документи можуть бути надані як студентом, так і його спонсорами, наприклад, батьками. Візового офіцера цікавлять не тільки залишки коштів на рахунках, а й їх джерела. Недостатньо просто показати виписку з рахунку, щоб отримати візу.

 • 4

  Документи про вашу кваліфікації

  Дуже часто для отримання студентської візи потрібно представити в Посольство США різні документи, що підтверджують наявність у заявника на візу достатніх навичок для успішного проходження обраної програми навчання. Це можуть бути документи про успішність в школі, університеті або коледжі, дипломи про наявні кваліфікації, рекомендаційні листи, сертифікати з пройдених раніше курсів. Переконливим аргументом на користь видачі студентської візи в США для візового офіцера будуть документи, що підтверджують проходження заявником навчання за кордоном в минулому.

Ціна студентської візи F-1

Мінімальний

2500
2000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

4500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня - +50% від ціни
 • Сходимо в банк для оплати консульського збору - 300 грн. / люд.
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги - 250 грн.
 • Відправка документів на візу поштовою службою - 400 грн.
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс - по домовленості
 • Консультація по будь який питаннях - 800 грн.
 • Перенесення кабінету в іншу країну - 300 грн.

Співбесіда на студентську візу США

При оформленні студентської візи дуже важливу роль відіграє співбесіда з візовим офіцером. Від того, як пройде інтерв'ю, повністю залежить рішення про видачу вам візи. Рекомендуємо уважно вивчити інструкцію по проходженню співбесіди в Посольстві США. Ця інформація допоможе Вам підвищити свої шанси на видачу візи.
Ваша мета-переконати консула, що ви не збираєтеся залишатися в Сполучених Штатах нелегально, і що по закінченню навчання ви повернетеся додому.
Ви повинні показати, що навчання в США вам дійсно цікаво і ви зможете застосувати отримані навички у себе на батьківщині.

Приклад форми I-20

Приклад форми I-20

Форма I – 20-підтвердження зарахування на курс навчання в США. Вона містить інформацію, яка потрібна для запису на співбесіду та заповнення візової анкети DS-160. Під час проходження співбесіди в посольстві потрібно в оригіналі.

Як швидко і легко оформити студентську візу в США?

Зателефонувати або написати нам

Оформлення навчальної візи в США почніть з дзвінка в офіс нашої компанії або з повыдомлення в мессенджер. Менеджер нашої компанії задасть вам ряд питань і за відповідями на них зможе оцінити ваші шанси на отримання американської візи. Розглянувши конкретну ситуацію, він розповість про необхідні документи і про можливі перешкоди до отримання візи в вашому випадку. Наш фахівець розробить найбільш оптимальний варіант звернення за студентською візою в Америку. Після розмови з менеджером, Ви отримаєте від нас список документів, які необхідно підготувати для оформлення студентської візи.

Отримати документи з Америки

На наступному етапі оформлення студентської візи в США вам необхідно отримати документи від навчального закладу. Зазвичай після зарахування на програму студентам відправляється поштою цілий пакет документації. Для оформлення візи головним чином потрібна форма I-20. Незважаючи на те, що документи з США відправляють експрес поштою, нерідкі ситуації, коли їх доставка займає досить багато часу. Тому попросіть вашого куратора надіслати вам копію форми I-20 на електронну пошту. Для підготовки документів і запису в Посольство США копії буде достатньо. Оригінал форми I - 20 встигне прийти до моменту вашої співбесіди.

Прийти в офіс нашої компанії

Щоб обговорити подробиці процесу оформлення візи, вам необхідно буде відвідати наш офіс або записатися на онлайн зустріч. З собою слід взяти закордонні паспорти (як діючий, так і всі попередні) і документи про зарахування на навчальні курси. Ми проведемо консультацію щодо подальших етапів оформлення студентської візи, складемо точний список всієї необхідної документації та надамо всі основні зразки довідок. Після проведення опитування та фотографування для візової анкети буде укладено договір на оформлення візи. Всі оригінали документів, йдучи з офісу, ви заберете з собою – вони вам знадобляться на співбесіді.

Пройти підготовку до співбесіди

Вам доведеться приїхати в наш офіс або провести відеозустріч ще раз - за кілька днів до співбесіди, на попередню консультацію. З собою необхідно мати весь пакет підготовлених документів і довідок. Ми перевіримо всю документацію і відсортуємо її за ступенем важливості. Ви отримаєте на руки підготовлені нашими експертами документи: візову анкету, квитанцію про оплату консульського збору, запис в Посольство. Ми ретельно підготуємо вас до зустрічі, розповівши про саму процедуру і про питання, які вам можуть задати.

Пройти співбесіду в посольстві

У призначену дату ви повинні приїхати на співбесіду в Посольство США. З собою слід взяти весь пакет документації, підтвердження заповненої анкети і закордонний паспорт. У Посольство вам потрібно пройти самостійно і далі слідувати нашим рекомендаціям. Спокійно і впевнено відповідайте на питання візового офіцера. У вас не повинно виникнути труднощів при спілкуванні з американцем – ви вже будете точно знати, які питання вам можуть задати. Свій паспорт і навчальну візу в США ви отримаєте у нас в офісі або кур'єрм протягом 7 робочих днів.

Питання-відповідь стосовно студентської візи США F-1

При оформленні студентської візи США важливо серйозно поставитися до супровідних документів. Обов'язково надання довідки про постійний дохід особи, яка оплачує поїздку, а також виписки з банку із зазначенням залишку. Краще, щоб на рахунку була сума, що покриває весь період навчання в США - так до вас не виникне додаткових питань з боку Посольства.

Ще ми хотіли б дати коментарі щодо довідки з місця роботи для студентської візи США: сума заробітної плати спонсора повинна бути адекватна майбутнім витратам. Якщо дохід мінімальний, то оплата дорогого навчання в США буде виглядати неправдоподібно, а тому офіцер під час особистого інтерв'ю стане розпитувати про інші джерела доходу і про причини їх приховування.

Найкраще спочатку звернутися за візою вашому чоловікові, а вже потім – при бажанні – спробувати і вам з дочкою. Спільна подача заяви не збільшить шанси чоловіка на успішне оформлення, тому що в першу чергу в консульській службі будуть розглядати саме його наміри.

Слід сказати, що отримання студентської візи США дорослою людиною (старше 20-25 років) часто викликає питання в посольстві: навіщо апліканту навчання за кордоном, зокрема в Сполучених Штатах, як це пов'язано з його життям в Україні що він планує робити після закінчення програми та ін.

Чоловікові слід дуже серйозно підготуватися до інтерв'ю на американську візу. Потрібно продумати відповіді на питання, постаратися пояснити свої плани. Радимо майбутнє навчання в США пов'язувати з роботою в Україні говорити, що воно потрібне для розвитку кар'єри і відкриття нових напрямків бізнесу.

Щоб адекватно оцінити шанси на успішне оформлення американської візи, нам необхідно більше інформації. Наприклад: ким ви працюєте, як часто виїжджаєте за кордон, чи залишається у вас в Україні сім'я та подібне. Всі ці фактори мають значення при розгляді причин для відмови у візі США.

У консульській службі з підвищеною увагою ставляться до дорослих заявників (старше 20-22 років), які прямують до США для навчання. Навіть якщо це звичайний курс англійської мови, вам обов'язково поставлять питання – як це пов'язано з життям в Україні?

Офіцер буде цікавитися, навіщо вам потрібна англійська мова. І найкраще майбутнє навчання віднести до професійних потреб: можливо, це допоможе в розвитку кар'єри, наблизить підвищення по службі, дасть необхідні для роботи навички. І ні в якому разі не можна говорити, що ви збираєтеся жити за кордоном.

Наявність далеких родичів в США не впливає безпосередньо на рішення співробітників Посольства по візовій заявці на студентську візу. Тому Ви можете сміливо вказати в анкеті DS-160, що сестра вашої бабусі проживає в Америці (питання анкети «Do you have any other relatives in the United States»). У більшості випадків на співбесіді ніякої інформації про далеких родичів не потрібно. При розгляді документів на візу в США з метою навчання офіцера цікавлять куди більш важливі речі. Наприклад, чому ви вирішили вчитися в США, хто буде оплачувати ваше навчання, що ви плануєте робити після закінчення курсу. Список питань для студентської візи може бути досить значним. При цьому питання про далеких родичів стоять в самому кінці цього переліку.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте