Співбесіда на візу в США

Інструкція по співбесіді на візу в Америку

Співбесіда в Посольстві США в Києві – кульмінація процесу оформлення американської візи. Від того, як пройде спілкування з візовим офіцером, залежить, чи отримає здобувач візу в Америку або йому буде вирішено відмовити. За короткий час необхідно пояснити мету своєї поїздки, переконати співробітника Посольства у відсутності бажання залишитися в США, при необхідності відповісти на питання про свою біографію, роботу. сама співбесіда триває не більше 2-3 хвилин, і рішення приймається дуже швидко. Для того щоб бути впевненим в успіху, потрібно знати, що стає визначальним для візового офіцера при прийнятті позитивного рішення.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Як пройти в Посольство Сполучених Штатів в Києві?

Посольство знаходиться за адресою Сікорського 4. Приїжджати краще до призначеного Вам часу, але не надто рано – запасу в 15-20 хвилин вам вистачить для проходження всіх процедур з безпеки. У запізненні на співбесіду в посольстві США великої трагедії немає-ваші документи відкладуть на час і викличуть вас ще раз. Але все ж краще не спізнюватися, адже візовий офіцер обов’язково зверне на це увагу при розгляді вашої заявки на американську візу.

Як пройти на співбесіду в Посольство США?

Коли опинитеся біля дверей посольства, швидше за все, ви побачите невелику чергу. З’ясуйте, хто з людей записаний на однаковий з вами час, і почекайте разом з ними. Всередину вас запросить поліцейський, якому потрібно показати паспорт. Документи для зустрічі з візовим офіцером знадобляться вам пізніше. Після того, як ввійдете в двері, ви побачите пункт огляду з металошукачем. Він аналогічний встановленим в аеропортах-вам потрібно покласти на стрічку сумку, верхній одяг, Показати всі металеві предмети і пройти через рамку.

В посольстві відсутні камери схову, тому електронні пристрої проносити в будівлю не дозволяється. У тому числі це стосується мобільних телефонів, розумних годинників та інших гаджетів. Збираючись на співбесіду в Посольство США в Києві, не беріть з собою громіздких сумок або валіз. Вам не дозволять пронести їх всередину. Існує ще цілий список речей, які не можна брати на зустріч в посольство США – це аерозолі, запальнички, будь-які колючо-ріжучі предмети, дроти, ноутбуки. Вивчіть даний перелік уважно. Проходячи систему безпеки, не губіться і не метушіться, просто дотримуйтесь вказівок співробітників охорони.

Як потрапити в зал очікування в Посольстві США?

Відразу за пунктом огляду ви побачите двері – відкривайте їх і проходите всередину. У першому залі вам необхідно буде пред’явити для реєстрації заздалегідь підготовлений пакет документів. Далі, в сусідньому приміщенні, вас чекає зняття відбитків пальців: спочатку чотирьох пальців лівої руки, потім правої, і нарешті великих пальців обох рук. Після завершення процедури пройдіть в зал очікування, щоб потрапити безпосередньо на співбесіду. Не бійтеся заблукати або заплутатися – звертайтеся за допомогою до співробітників посольства, якщо вам щось не зрозуміло. Вони всі говорять по-українськи, ввічливі, доброзичливі і будуть раді Вам допомогти!

Увійшовши в зал очікування, ви побачите ряд стільців для відвідувачів і віконечка, за якими знаходяться візові офіцери. Сідайте і чекайте, коли підійде ваша черга. У залі є електронне табло, на якому повинна спалахнути цифра, присвоєна вам в першому залі і надрукована на виданому там же талоні. Навпроти нього на табло висвітиться номер віконечка, де буде проходити ваше інтерв’ю. Підготуйте свій закордонний паспорт, пакет супровідної документації та інші документи, які можуть вам стати в нагоді. Не хвилюйтеся, впевнено і спокійно проходьте до візового офіцера для проходження співбесіди в Посольстві США.

Що являє собою сама співбесіда?

Співбесіда на візу в США – це кілька хвилин спілкування з кваліфікованим фахівцем, американським співробітником, який пройшов ретельну підготовку. В ході співбесіди офіцер розглядає відразу кілька аспектів заяви: наміри і причини поїздки апліканта в США, його візову історію, дані з місця роботи, фінансове становище в Україні. Співбесіда зазвичай проводиться українською або російською мовою, проте нерідко візовий офіцер цікавиться рівнем англійської. Зазвичай під час інтерв’ю працівник Посольства не дивиться ніякі документи заявника, так як папери самі по собі не можуть говорити про щирість намірів.

Питання, які задають на співбесіді, можна умовно розділити на три блоки. У першому працівники Посольства цікавиться цілями і планами на поїздку. Це питання про те, де і скільки часу ви проведете, що мають намір робити, які міста відвідувати, де зупинятися. Потім, у другому блоці, завжди слідують питання про зайнятість заявника в Росії. Розпитування про роботу можуть бути досить детальними. Довіра співробітників Посольства до довідок з місця роботи мінімальна, тому завдання офіцера переконатися, що заявник не надає неправдиву інформацію. У третьому блоці задають додаткові питання, але в кожній ситуації вони індивідуальні.

Рішення по візі ви дізнаєтеся відразу – Вам озвучать його прямо біля віконця. Також про позитивне рішення підкаже закордонний паспорт. Якщо його не повернули, то візу схвалили, а паспорт з візою буде у вас через 7 робочих днів. Якщо ж після співбесіди вам повертають паспорт, це означає, що в американській візі було вирішено відмовити. Не сперечайтеся з офіцером, не пропонуйте йому переглянути документи – рішення вже прийнято. Обурюючись, ви тільки нашкодите собі в подальшому. Не турбуйтеся-документи на візу можна подати ще раз в самий найближчий час. Наступного разу ви будете розмовляти вже з іншим офіцером, що виключає можливість суб’єктивної оцінки.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Підготовка до співбесіди на візу в США

Недооцінити значимість підготовки до співбесіди – значить ризикувати його не пройти. Ми на практиці знаємо, що правильна підготовка може кардинальним чином вплинути на результат звернення за американською візою. Тому співробітники компанії перед візитом в посольство проводять з аплікантом консультацію по співбесіді (особисто або по телефону). Під час бесіди ми обговорюємо підготовлені документи і розповідаємо, як буде проходити інтерв’ю. Особлива увага відводиться репетиції майбутнього спілкування з працівником Посольства, причому, тією мовою, якою очікується співбесіда, адже інтерв’ю не завжди проходить російською.

Співбесіда зі співробітником посольства США – це не формальна процедура подачі документів. Приходячи в Посольство, заявник спілкується з візовим офіцером, професійним психологом, для якого важливий безпосередньо момент особистого спілкування, а не документи, які приніс заявник. Саме цим пояснюється, чому апліканти, маючи “слабкі” документи, отримують візи. Трапляються і зворотні ситуації-заявники з ідеальними документами отримують відмову офіцера, не пройшовши інтерв’ю. Велику роль відіграє не тільки те, що заявник говорить, але і те, як відповідає на питання, передає документи, як поводиться на всьому протязі візиту в посольство.

Багато хто вважає, що не можна підготуватися до співбесіди на візу в Америку, і ніхто не може передбачити, які питання задають в Посольстві США. Це не так. Питання дійсно ніколи не бувають типовими. Вони відрізняються в кожній ситуації і навіть залежать від конкретного офіцера, який проводить співбесіду. Однак знаючи ситуацію заявника, ми можемо зі стовідсотковою ймовірністю сказати, до чого готуватися на співбесіді, і що захочуть почути американські співробітники. Звертайтеся до візових фахівців компанії для підготовки до співбесіди. Ми розкриємо вам всі секрети успішного проходження інтерв’ю на американську візу.

11 найчастіших помилок при проходженні співбесіди

 • 1

  Дуже серйозно поставитися до співбесіди

  Не потрібно сприймати все дуже близько до серця, співбесіда на візу в США в тому числі! Якщо ви сильно переживаєте, погано спите, то це вам не допоможе. Це ж не найважливіша справа у Вашому житті. І нічого не трапиться, якщо вам відмовлять у візі. Потрібно простіше до цього ставитися, змусьте себе думати, що ця віза не найголовніша для вас. Адже в світі є багато цікавих держав, куди можна потрапити без наявності американської візи. Таким чином ви зможете створити для себе правильний настрій, будете випромінювати спокій і впевненість і абсолютно точно не допустите помилок в Посольстві США.

 • 2

  Дуже легковажно поставитися до цього питання

  Полярна помилка при співбесіді на візу в США – зайва самовпевненість. Ви думаєте, що вам і так все відомо і зрозуміло, навіщо витрачати час на вивчення інформації? Понадіявшись тільки на власні знання, не ознайомившись з першоджерелом та іншими корисними ресурсами, а також відгуками на форумах і сайтах, не вивчивши потенційні питання візового офіцера, не дізнавшись, що з собою можна взяти, а що – краще залишити вдома, ви створюєте самому собі зайві незручності. І замість того, щоб спокійно пройти інтерв'ю, вам доведеться вирішувати виниклі проблеми. А їх можна було з легкістю уникнути.

 • 3

  Прийти в Посольство США за годину до зустрічі

  Це стане не плюсом, а, скоріше, помилкою при проходженні співбесіди в посольстві на візу в США. Судіть самі. У будівлю пускають тільки в зазначений час, до того ж на один з вами час будуть записані 8-10 чоловік, і пройти раніше не вийде. Те, яким за рахунком ви ввійдете в посольство, на рішенні по візі ніяк не позначиться, зате в холодну пору ви ще й ризикуєте замерзнути. Однак і приходити хвилина в хвилину або спізнюватися теж не варто! При незначній затримці вас приймуть, але можуть виникнути непотрібні питання. Ми рекомендуємо підійти на співбесіду в Посольство за 10-15 хвилин до початку.

 • 4

  Взяти з собою на інтерв'ю дуже багато речей

  Майте на увазі, що на вході в посольство кожного увійшов ретельно оглядає охорона. У американської служби безпеки є чіткі правила щодо того, що не можна проносити з собою. Наприклад, у вас не повинно бути при собі електроніки (в тому числі мобільного телефону), колючо-ріжучих предметів, об'ємних сумок/пакетів, легкозаймистих предметів, їжі в скляних ємностях, напоїв в негерметично закритих пляшках і ін. Рекомендуємо вивчити заходи забезпечення безпеки заздалегідь, щоб не зробити помилку в Посольстві США, взявши з собою заборонені речі, адже залишити їх буде ніде.

 • 5

  Спеціально вибрати яскравий і викликаючий одяг

  Декольте, взуття на високих підборах, міні-спідниця, помада червоного кольору не стануть помічниками у вирішенні візового питання. Так як же одягнутися в Посольство США? Скромно, не зухвало, без залучення зайвої уваги. Наприклад, в стилі casual (зручна повсякденний одяг), який поширений в Штатах і європейських країнах. Головне, щоб вам було комфортно. Візовий офіцер вважає, що після інтерв'ю ви йдете на роботу, тому і виглядати потрібно відповідно. Не повинно виникнути думки, що ви спеціально вбралися, оскільки це буде означати, що ви дуже намагаєтеся отримати візу.

 • 6

  Купити квитки заздалегідь, оформити бронь готелю

  У деяких агентствах вам скажуть, що це необхідно робити. Але це не правда, це чергова помилка при співбесіді на візу в США. І краще її не здійснювати. Ви можете зробити бронь готелю або авіаквитків, але використовувати її в якості аргументу в розмові з візовим офіцером не слід. Якщо ви скажете, що вже оплатили проживання, переліт або внесли передоплату, то це буде сприйнято як тиск, оскільки ви витратили гроші і чекаєте, що вам неодмінно схвалять візу. Найкраще поясніть, що ви слідкуєте за готелем / квитками, тримаєте руку на пульсі, але чекаєте рішення по візі!

 • 7

  Підготувати велику кількість документів

  Довідки з роботи, підтвердження наявності майна, цінних паперів, коштовностей бабусі, коштів у банку та інші папери, що зв'язують вас з Україною. А ще завірити їх нотаріально і перекласти англійською мовою. Це звичайно не буде помилкою, але займе багато часу. І витратите ви його даремно! На співбесіді вам буде потрібно мінімум документів: підтвердження анкети, записи, оплати збору, а також всі закордонні паспорти, довідка з роботи. Залежно від випадку, необхідно запрошення, свідоцтво про народження, згода на виїзд. Однак і ці папери просять пред'явити дуже рідко!

 • 8

  Некоректно відповідати на поставлене запитання

  Це означає, що деякі заявники говорять не те, що від них вимагається, а все, що спадає їм на думку в даний момент. Наприклад, якщо у вас поцікавилися про мету поїздки, то правильним буде розповісти ваших планах в США, які пам'ятки будете дивитися, кого відвідувати. А хочете знати, що не можна говорити в Посольстві США, відповідаючи на це питання? Що у вас вдома залишається чоловік, троє дітей, бабуся, що вам пощастило з роботою, і ви придбали квитки. Ми рекомендуємо відповідати детально, але тільки лише на поставлене запитання. Про сім'ю і роботу ви обов'язково згадаєте, але у відповідний момент.

 • 9

  Почати говорити англійською мовою

  Навіть якщо ви знаєте англійську і не проти продемонструвати свої навички, стримайтеся. Під час співбесіди на візу в США помилкою багатьох є зайве прагнення показати всі свої достоїнства, включаючи знання англійської. Потрібно пам'ятати, що говорити англійською пересічному візитеру зовсім не потрібно. Навпаки, чим краще Ви знаєте мову, тим більше у вас шансів залишитися жити в Штатах і знайти там роботу! Тому володіння англійською не буде перевагою. Виняток становлять заявники, які прямують на навчання або у відрядження, тобто. у поїздки, що передбачають використання англійської мови.

 • 10

  Приділяти серйозну увагу сімейному статусу

  Є думка, що якщо жінка незаміжня, то вона, швидше за все, поїде в США в пошуках чоловіка, і тому їй навряд чи схвалять візу. Однак це поширений міф, що змушує заявниць нервувати і переживати. Ми закликаємо вас не йти на поводу у стереотипів, оскільки, якщо у вас є добре оплачувана робота, і ви подорожували в інші країни, шанс отримати візу досить високий. Це помилка-вважати, що на співбесіді в Посольстві США головним буде ваш сімейний стан. Даний фактор має велике значення тільки в разі заявниць зі складною ситуацією.

 • 11

  Говорити з візовим офіцером у вільній манері

  Вільне спілкування ніяк не має на увазі, що ви маєте право говорити з офіцером, як з приятелем. Коли з вами серйозно розмовляють, не потрібно згадувати дурні жарти для спроби розрядити обстановку. Помилкою на візовому інтерв'ю в посольстві стане груба і неповажна поведінка по відношенню до іншої держави: не слід говорити, що «не потрібна мені ваша Америка, я і вдома відчуваю себе відмінно». Такими словами ви не переконаєте візового офіцера в тому, що не збираєтеся залишатися в США. Ви лише покажете себе невихованою людиною, з яким неприємно мати справу.

Вас може зацікавити:

Віза США для дитини

Віза США для дитини Віза в США для неповнолітньої дитини Для відвідування дитиною США необхідно отримати американську візу. Залежно від мети поїздки передбачені різні типи

Прочитати повністю >>>
green card 1

Попередня реєстрація на участь у лотереї

Днів до старту реєстрації залишилось:
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте