Повторна віза в США без співбесіди.
Продовження візи.

Повторне отримання візи в США без співбесіди

Для тих, хто звертається за візою США, найбільш хвилюючим заходом є процедура особистого інтерв’ю в посольстві. При первинному отриманні американської візи цього не уникнути, але при повторному – для більшості заявників існує можливість не проходити співбесіду з візовим офіцером. Це стосується тих, у кого раніше була віза типу B1/B2 (туристична, ділова, гостьова), і термін її дії закінчився менше 11 місяців тому. При цьому, якщо при отриманні минулої візи ви піддавалися адміністративній перевірці, і на вашій візі стоїть позначка “Clearance Received”, то продовження американської візи без співбесіди для вас недоступно.

При оформленні повторної візи США на неповнолітню дитину також важливо брати до уваги вимоги посольства, пов’язані з досягненням 14-річного віку. Якщо минулого разу віза для дитини була оформлена до виповнення йому 14 років (це означає без співбесіди і здачі відбитків), а продовження візи відбувається вже після досягнення цього віку, візит дитини в Посольство США обов’язковий. Причина все та ж-необхідно здати 10 відбитків пальців і пройти співбесіду з візовим офіцером в присутності одного з батьків. При цьому абсолютно не грає ролі, чи їдуть батьки разом з дитиною, і чи є у них віза.

Не менш важливою умовою для американців є збереження минулої візи. Саме тому наша компанія рекомендує всім власникам віз в США уважно стежити за місцем розташування свого паспорта з візою, особливо після закінчення терміну його дії. Якщо ваша попередня Віза знаходиться в діючому паспорті, то турбуватися нема про що. Якщо ж вона залишилася в старому, то слід забрати його з ФМС при обміні на новий і ні в якому разі не викидати. На жаль, незважаючи на наявність у американців докладної електронної бази, навіть копії минулої візи не є достатньою підставою для продовження візи без співбесіди. Необхідний оригінал.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Виклик на співбесіду

Незважаючи на можливість продовжити візу в США без співбесіди, Посольство США залишає за собою право викликати будь-якого заявника на інтерв'ю для особистої бесіди з візовим офіцером.

Вимоги для можливості продовжити візу США без співбесіди

Якщо Ви відповідаєте всім семи пунктам у списку – Ви зможете продовжити візу без співбесіди!

 • 1

  Ви громадянин України

  Лише громадяни україни можуть продовжити візу без співбесіди в Україні

 • 2

  Ви отримували попередню візу в Україні

  Якщо Ви отримали попередню візу США в іншій країні потрібно буде їхати на співбесіду в Київ

 • 3

  При отримані однієї з попередніх віз США у Вас брали відпитки всіх 10 пальців

  Якщо, наприклад, Вам було менше 14 років, або по інших причинах у Вас не були взяті відбитки пальців - продовжити візу в США в зпрощеному режимі не вийде

 • 4

  Ваша попередня віза тієї самої категорії як і та на які ви подаєтесь

  Нова мета поїхдки - нова співбесіда

 • 5

  Попередня віза не була скасована

  Якщо посольство США скасувало візу, значить до Вас є серйозна розмова

 • 6

  Попередня віза була видана на максимальний термін

  Якщо Ви не викликали довіри у візового офіцера і він не дав вам візу на максимальний можливийтермін, це ще один привід пройти співбесіду на візу США

 • 7

  Ваша віза США закінчилася менше як 12 місяців тому

  Не варто робити довгих перв у візі, якщо проспали свій шанс або не було пореби у візі довготривалий час - дорога в Посольство США

Хто ще може отримати візу США без співбесіди?

Діти до 14 років

Діти до 14 років отримують візу без співбесіди та без здачі відбитків пальців .
У нас є окрема послуга - відкриття візи США для дитини.

Люди віком від 70 років

Для жінок і чоловіків такого поважного віку також спростили процедуру, і на співбесіду можна не йти.

Документи для повторного оформлення візи в Америку

Процедура повторного отримання американської візи набагато простіше первинної. Це виражається не тільки у відсутності необхідності особистого візиту в Посольство. Пакет паперів для продовження візи в США в порівнянні з первинним її отриманням теж полегшений. Серед необхідних документів – ваш закордонний паспорт. Необов’язково, щоб він діяв весь період, на який буде видано дозвіл. Головне, щоб до його закінчення залишалося мінімум 3-4 тижні, тому що співробітникам Посольства потрібно проставити візу в діючий паспорт. Згодом потрібно просто оформити новий паспорт і подорожувати з ним і з тим, в якому стоїть актуальний дозвіл на в’їзд.

Другий важливий документ-це паспорт з попередньою американською візою B1 / B2, термін якої закінчився менше 11 місяців тому. Якщо минула Віза стоїть у вашому діючому закордонному паспорті, то, як вже говорилося, старі паспорти, навіть якщо там і були інші американські візи, вже не потрібні. Для американців важливо бачити оригінал саме попередньої візи. Також в пакеті документів на продовження візи в США обов’язково повинна бути фотографія заявника. Не можна використовувати ту ж, що Ви подавали на минулу візу: фото не може бути старше півроку. Для комплекту необхідна 1 друкована фотографія і вона ж на електронному носії, щоб завантажити в анкету.

Зрозуміло, необхідно також заповнити на спеціальному сайті онлайн анкету DS-160 англійською мовою і роздрукувати сторінку-підтвердження. Для Посольства знадобиться саме ця сторінка, так як сама анкета вже є у них в електронному вигляді. Також обов’язкова квитанція про оплату збору за візу, причому вартість первинного та повторного звернення нічим не відрізняється. І останнє, але від цього не менш важливе, – лист-підтвердження подачі документів без співбесіди (Drop-Box Confirmation Letter). Різні довідки з роботи, навчання, про стан рахунку – все це вже не потрібно. Якщо у вашому випадку потрібен ще якийсь документ, наш менеджер повідомить вам про це.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Продовження американської візи за кордоном

Я отримавав візу в Україні Я отримував візу в іншій країні
Віза закінчилася < як 12 місяців Є можливість продовжити без співбесіди Потрібна співбесіда
Віза закінчилася > ніж 12 місяців Потрібна співбесіда Потрібна співбесіда

Імміграційна служба США надає можливість власникам візи оформити її повторно без проходження особистого інтерв’ю – за умови відповідності ряду вимог. Одним з найважливіших факторів в даному випадку є країна видачі останнього дозволу на в’їзд. У зв’язку з тим, що частина аплікантів проходили і продовжують проходити візові інтерв’ю за кордоном, виникла плутанина – в якому випадку можливо продовжити візу США за кордоном і навпаки, коли заявник має право на продовження в Україні. Перед подачею заяви обов’язково перевірте, де було проставлено попередній дозвіл, а потім звірте інформацію з нашою статтею.

Отже, якщо ви оформляли свою останню американську візу за кордоном, продовжити в Україні її не можна. Дане правило однозначно і конкретно: тут немає ніяких винятків, послаблень, особливих умов і пр. Право на подачу документів в заочному режимі (через кур’єрську службу) мають тільки ті апліканти, хто отримував візу США в Україні.

Крім того, слід зазначити, що для українських громадян заочне отримання американської візи за кордоном, навіть в тій країні, де було оформлено останній дозвіл на в’їзд, також недоступно. Пов’язано це з тим, що опцією продовження візи США за кордоном можуть скористатися тільки резиденти конкретної країни, а не іноземні візитери. Відповідно, якщо ви оформляли документи (наприклад) в Польщі/Ізраїлі та ін., то отримати тут візу без інтерв’ю ви, на жаль, не зможете, тому що не є резидентом даної держави. Таким чином, оформивши візу США за кордоном, вам в будь-якому випадку буде потрібно проходити інтерв’ю при подальшому зверненні.

Ціна продовження візи та оформлення візи США без співбесіди

Мінімальний

3500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

5500
4000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

Додатково або окремо Ви можете замовити:
 • Аналіз анкети DS-160
 • Консультація по будь який питаннях
 • Підготовка до співбесіди, з аналізом вашої ситуації
 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги
 • Відправка документів на візу поштовою службою
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс

Співбесіда при повторному отриманні візи в США

Бувають ситуації, коли заявник подає заявку на повторний розгляд документів без співбесіди, Посольство ці документи розглядає, і якийсь пункт викликає у співробітників питання, нерозв’язні без особистої участі заявника. В цьому випадку його запрошують на співбесіду. Якщо у вас склалася така ситуація, не варто спочатку налаштовувати себе на те, що Посольство США хоче відмовити вам у продовженні американської візи. Слід звернути увагу на додаткові документи, які вас попросили принести для інтерв’ю. В цьому і буде ключ до розуміння причини. Але навіть якщо нічого принести не попросили, не впадайте у відчай.

Однією з найбільш ймовірних причин виклику на співбесіду може бути сфера вашої трудової діяльності. Якщо ви змінили роботу, особливо якщо сфера діяльності змінилася кардинально, вас можуть запитати про причини такої зміни. Також вас могли підвищити до якоїсь посади в науковій або науково-виробничій установі, і тепер американці просто зобов’язані, згідно внутрішнім інструкціям, дізнатися, в чому полягає коло Ваших професійних обов’язків. Якщо ж ні посада, ні місце роботи не змінилися, це може бути свого роду «контрольна перевірка» – спосіб упевнитися, що ви дійсно зайняті на цій посаді і сфері.

Ще одним фактором можуть стати ваші минулі поїздки в Америку: занадто довгі і/або занадто часті подорожі можуть викликати у співробітників Посольства сумніви у відсутності у вас імміграційних намірів. Тому ми радимо їздити в США не більше ніж на місяць і не частіше 4-5 разів на рік, навіть при наявності близьких родичів. Також, якщо під час минулого візиту в Америку жінка-заявниця народила там дитину, їй необхідно буде пред’явити Посольству документи, згідно з якими всі надані їй Медичні послуги були оплачені. При відсутності таких документів продовжити американську візу неможливо, і відмовляти будуть до оплати рахунків.

Існує ряд інших ситуацій, при яких виклик на співбесіду можливий: наприклад, якщо минулу візу заявник отримав будучи студентом, маючи батьків-спонсорів, а на момент продовження візи навчальний заклад вже закінчено, і заявник почав працювати. При зверненні за візою США в нашу компанію менеджер обов’язково попередить вас про можливість виклику на співбесіду і в разі, якщо такий виклик піде, підготує реєстраційні документи, запише на інтерв’ю в Посольство США, розповість, що потрібно принести на співбесіду, які можуть виникнути питання і як на них краще відповісти. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам продовжити візу!

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте