Туристична віза в США - ціна, відгуки, оцінка шансів.

Туристична віза в США, як відкрити? Сполучені Штати Америки приваблюють мандрівників з Львова, Києва та і з усього світу в першу чергу своєю різноманітністю: тут можна подивитися на ультрасучасні хмарочоси Нью-Йорка, доторкнутися до історії Вашингтона, поніжитися на пляжах Майамі. Щоб все це побачити, потрібно оформити туристичну візу в Сполучені Штати Америки, а зробити це не так вже просто. Підійти до питання слід відповідально. Якщо Ви вже спробували і отримали відмову, то не впадайте у відчай – отримати тур візу після відмови цілком реально! Однак краще відразу постаратися не допускати помилок і не псувати свою візову історію. Ви легко з цим впораєтеся, вивчивши наш розділ про отримання турвізи з метою туризму. Прочитайте всю інформацію на цій сторінці і вже незабаром туристична віза США буде стояти в Вашому закордонному паспорті. 

Ви переглядаєте сторінку для туристичної візи. Якщо у Вас в США є родичі або друзі і Ви плануєте їхати саме до них, ознайомтесь з інформацією про гостьову візу.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Туристична віза в США - особливості отримання

Туристична віза в умовах карантину

Хоч на даний момент консульства США, в більшості країн, працюють в закритому режимі. Але вже є доступні датиспівбесід починаючи з весни. Тому якщо Ви плануєте поїздку в США в 2021 році рекомендуємо записуватися на співбесіду завчасно. Звернувшись до нас, отримаєте детальну інформацію про актуальнідати співбесід та всі необхідні рекомендації.

Чи можна зараз полетіти в США?

Так! Заборон стосовно в'їзду, так само як і закритих аеропортів нема. При наявності візи - жодних перешкод для поїздки в США не буде.


На даний момент туристична віза в США для українців видається терміном дії до 10 років, дозволяючи мандрівникові здійснювати багаторазові туристичні поїздки в Америку тривалістю до 180 днів за візит. Кількість днів, можливих для перебування в США по туристичній візі, при кожному візиті визначається співробітником прикордонної служби в аеропорту прильоту. Як правило, при першій поїздці проставляють 180 днів. При наступних візитах кількість днів залежить від ряду факторів, в тому числі і від частоти і тривалості минулих поїздок. За туристичною візою не рекомендується їздити в США більше 3-5 разів за рік і перебувати в Америці використовуючи всі 180 днів дозволеного терміну перебування.

Цілі візиту для отримання туристичної візи в Сполучені Штати Америки

Як відкрити туристичну візу США

Рішення по туристичній візі приймається за результатами особистої співбесіди візового Співробітника із заявником в одному з офіційних представництв США. Інтерв’ю проводиться в Києві і більшість українців отримують візу саме в Україні. Проте є можливість записатися на проходження співбесіди у будь яку країну де є консульство США та йде видача віз. Російськомовні візові співробітники є в наступних містах:

У день візиту в Посольство мандрівникові необхідно пред’явити реєстраційні документи, паспорт і, як кажуть самі американці, будь-які документи, які можуть підтвердити Вашу візову заяву і допомогти під час особистого спілкування з візовим офіцером.

Туристична віза в Америку-одна з найбільш часто запитуваних заявниками в американському посольстві. До її оформлення потрібно підійти відповідально, тому що недостатньо просто забронювати готель або купити тур, щоб отримати туристичну візу в США. Американське Посольство має бачити серйозний підхід мандрівника щодо запланованої поїздки в Америку, міцні економічні та соціальні зв’язки з Україною, правильно складений пакет документів, грамотно заповнену електронну візову анкету. Більш того, потрібно серйозно підготуватися до проходження співбесіди і бути готовим відповісти на будь-які питання про заплановану поїздку.

Тест на шанс отримати туристичну візу США

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Спасибі за відповіді

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботі з візами США.

Ми звяжемося з Вами, якщо Ви проходите тест у робочий час, протягом 10-15 хвилин.

Залишилось лише вказати ім’я, контактний номер, та за бажанням, Ваш коментар, якщо щось важливе не було вказано в тесті.

Документи для туристичної візи США

Детальний опис маршруту поїздки по США

Йдеться про вміння усно презентувати план подорожі. Для туристичної візи в США не потрібно бронювати готель, квитки на літак, а також купувати спеціальні тури. Необхідно лише вміти чітко і ясно розповісти, куди ви прямуєте, чим будете займатися і де зупинятися. До отримання туристичної візи в Америку поїздка носить планований характер, а значить, вам потрібно просто розповісти про те, що ви збираєтеся робити в Штатах, без документальних підтверджень. Більш того, надання оплачених бронею і викуплених квитків сприймається як тиск на візового офіцера.

Довідка з місця роботи туриста або спонсора

Довідка з місця роботи складається на офіційному бланку компанії-роботодавця із зазначенням реквізитів і контактних телефонів. Необхідно відобразити посаду заявника, стаж роботи на даному підприємстві, середню щомісячну заробітну плату і коротко описати сферу діяльності організації. Для туристичної візи в довідці можна також вказати, що, на момент поїздки в Америку, заявнику буде надано відпустку. У разі, якщо заявник не самостійно оплачує туристичну поїздку в Сполучені Штати, потрібно надати спонсорський лист і довідку з місця роботи спонсора туру.

Паспорти з діючими або минулими візами

Для того щоб отримати туристичну візу в США потрібно бути завзятим мандрівником. Одним з ключових факторів, що впливають на позитивне рішення візового офіцера, є наявність в паспорті діючих або минулих віз. Для отримання туристичної візи в Америку у заявника повинна бути бездоганна Візова історія. Слід якомога більше подорожувати по Європі і світу в цілому. Великим плюсом буде наявність в закордонному паспорті рідкісних і складних віз (Англія, Австралія, Японія, Канада).

Інші документи для туристичної візи

Залежно від ситуації на співбесіді можуть знадобитися і інші документи для візи в США. Наші фахівці складають індивідуальний список документів в кожному конкретному випадку. Наприклад, для аплікантів до 18 років потрібно підготувати згоду на виїзд від батьків (якщо дитина подорожує в США з мамою/ татом або самостійно/в супроводі іншого дорослого). Учні шкіл і вузів можуть принести на інтерв'ю довідку з місця навчання, студентський квиток, залікову книжку. Також рекомендується мати з собою свідоцтва про реєстрацію шлюбу та народження неповнолітніх дітей (при наявності).

Купівля туру як гарантія видачі візи в Америку

При плануванні подорожі в Америку багато хто розглядає варіант покупки туру або круїзу в туристичних компаніях. Зустрічається думка, що наявність оплаченої путівки є для візового офіцера вагомим аргументом для видачі туристичної візи. Насправді це помилка. Документи про поїздку є для Посольства супровідними і рідко беруться до уваги. Це цілком логічно: оплачене проживання та Авіаквитки ніяк не демонструють відсутність імміграційних намірів. Це ж відноситься до турів і круїзів. Зазвичай Співбесіда закінчується швидше, ніж заявник встигає продемонструвати подібні документи.

Більшість мандрівників, клієнтів нашої компанії, організовують свою поїздку самостійно. При оформленні візи в США ми радимо їм нічого не бронювати і не оплачувати до моменту отримання позитивної відповіді. При співбесіді на туристичну візу головне, щоб у вас був чіткий план на поїздку. Офіцер може цікавитися маршрутом подорожі, пам’ятками, які ви плануєте оглянути і т.д. але документально підтверджувати свої слова потрібно лише у виняткових випадках. Про те, до чого потрібно бути готовим і які документи взяти з собою в Посольство, ми детально розповімо на консультації перед співбесідою.

Інформація, відображена на туристичній візі в США

позначення на візі в сша

Туристичної віза в США - ціна

Мінімальний

2500
2000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

4500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня - +50% від ціни
 • Сходимо в банк для оплати консульського збору - 300 грн. / люд.
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги - 250 грн.
 • Відправка документів на візу поштовою службою - 400 грн.
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс - по домовленості
 • Консультація по будь який питаннях - 800 грн.
 • Перенесення кабінету в іншу країну - 300 грн.

Як отримати туристичну візу в США на десять років

Зателефонувати або написати нам

Для оформлення туристичної візи в США зателефонуйте нам по телефону або напишіть в вайбер\телеграм. Після декількох уточнюючих питань наш менеджер оцінить ваші реальні шанси на отримання туристичної візи в Америку, детально розповість, які документи потрібно підготувати виходячи з вашої конкретної ситуації. Ви також дізнаєтеся про можливі труднощі оформлення американської візи у вашому випадку, а також про найбільш оптимальний варіант звернення за туристичною візою в Сполучені Штати. Ми поділимося з вами найактуальнішою і достовірною інформацією про процес отримання візи українцям.

Прийти в офіс нашої компанії

Прийти в офіс необхідно для більш докладного обговорення деталей оформлення туристичної візи в Америку. З собою потрібно взяти закордонні паспорти: діючий і всі попередні. Ми переглянемо їх і тут же повернемо назад-оригінали залишати нам не потрібно! Наш фахівець проконсультує по процесу оформлення туристичної візи в США, визначить список необхідних документів, дасть приклади основних довідок. Ми також заповнимо анкету DS-160. Після з вами буде укладено договір на візову підтримку, і Ви залишите у нас грошові кошти для перерахування консульського збору.

Підготувати документи для візи

Після вашого відходу ми тут же візьмемося за роботу: опрацюємо документи, зробимо запис на співбесіду, попередньо обговоривши з вами зручний час. Через один-два робочих дні ми зв'яжемося з вами і повідомимо дату, на яку вам призначили зустріч з американським візовим офіцером. До встановленого часу ви повинні підготувати документи за складеним списком. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ми оперативно Вас проконсультуємо. Якщо виникнуть труднощі з підготовкою будь-яких документів на туристичну візу в США, ми допоможемо Вам скласти їх з урахуванням основних вимог до в'їжджають в Америку.

Пройти консультацію по співбесіді

Напередодні інтерв'ю ви приходите до нас в офіс на консультацію. Ми уважно переглянемо ваші довідки, розкладемо їх за ступенем важливості, при необхідності додамо документи з нашого боку. Потім ми з вами проведемо ретельну підготовку до співбесіди на туристичну візу в США. Розповімо, як все буде проходити, які питання буде задавати візовий офіцер у Вашому конкретному випадку. Обговоримо, як на них правильно відповідати, а що говорити небажано, а також як себе вести і як виглядати, щоб підвищити шанси на успіх. Таку консультацію можна провести і по телефону, якщо ви обмежені в часі.

Пройти співбесіду з візовим офіцером

У призначений день і час ви йдете на співбесіду. З собою візьміть повний пакет документів для туристичної візи, підтвердження заповненої анкети DS-160 і паспорт. Перед входом в будівлю вам потрібно зайняти чергу серед заявників, записаних на один час з вами. Ви заходите всередину, дотримуючись наших інструкцій і порад. Ведіть себе спокійно і впевнено. Відповідайте на питання візового офіцера відповідно до отриманих від нас рекомендацій. Свій паспорт з туристичною візою в Америку ви зможете забрати у нас в офісі через 7 робочих днів.

Поширені питання щодо туристичної візи США

Максимальний термін перебування на території США визначає співробітник Департаменту митного і прикордонного контролю США під час кожного вашого прибуття в країну. Більшості туристів дозволяють перебувати в США до 180 днів.

Дата початку дії візи (Issue Date) і термін її закінчення (Expiration Date) вказані у візі. Однак, варто звернути увагу на те, що наявність чинної візи дає вам право прибути в пункт перетину кордону, де уповноважені співробітники проводять митний і прикордонний контроль і розглядають можливість вашого в'їзду і визначають граничний термін перебування на території США.

Віза в США дійсна до дати, зазначеної на самій візі (крім випадку, якщо вона була скасована офіцером імміграційної служби США). Ви можете використовувати візу і новий паспорт, якщо термін дії паспорта з візою закінчився або скоро закінчиться. Відмінності в транслітерації імені та прізвища в старому і новому паспортах не вплинуть на дію візи. Однак, громадянство на візі, має збігатися з громадянством в новому паспорті. Крім того, в паспорті, який містить візу, повинні зберегтися все його сторінки і обкладинка. Вилучення візи з паспорта, як і пошкодження сторінки з біографічної інформацією чи інших сторінок закордонного паспорта анулює візу.
Віза не може бути перенесена з одного паспорта в інший. Якщо заявник бажає мати візу в новому паспорті, він / вона повинні знову звернутися за візою. При повторному зверненні за візою заявник повинен знову сплатити всі відповідні збори, а також виконати всі відповідні вимоги і процедури, як і при звичайному зверненні за візою.

Ні, консульський збір поверненю не підлягає.

При відмові у візі ви отримаєте лист з пунктом провил причини відмови, але там вказується лише загальна фраза, суть якої можно звести до - ви не довели мету поїздки або не встановлено сильного зв'язку з крахною проживання. Точної причини ж відмови візові офіцери не пояснюють.

Ні, легально працювати в Америці, по туристичній візі не можна.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте