Віза США після відмови

Віза в США в Україні оформляється візовим офіцером на підставі заповненої анкети і пройденої співбесіди є обов’язковою перепусткою в Штати. І зовсім неважливо, збираєтеся ви в Америку з туристичною, бізнес-метою, на запрошення родичів, для лікування, постійного проживання, укладення шлюбу або ж транзиту. Тільки схвалене візове звернення дозволить вам перетнути кордон.

Згідно зі статистичними даними, близько чверті заявників отримують відмову при оформленні візи. В результаті не тільки зривається запланована поїздка, але також губляться час і гроші, адже оплачений консульський збір не повертається. Ще одним істотним мінусом буде те, що отримання візи після відмови може бути більш складним. Це пов’язано і з тим, що візовий офіцер буде враховувати факт відмови, і аплікант, можливо, буде більше нервувати через минулу невдачу.
Як отримати візу в США після відмови і чи можливо це взагалі, ми розглянемо в цій статті.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

4 перших кроки після відмови у візі США

 • 1

  Не засмучуватися

  Потрібно поставитися до цього по-філософськи, навіть якщо відмова не зовсім логічна.

 • 2

  Не поспішати

  Не варто відразу ж на наступний день заповнювати анкету і йти в посольство — це може дати додатковий фактор, і ви знову отримаєте відмову. Візовий офіцер може подумати що тут щось не так, що людина так сильно рветься в США. Краще потерпіти місяці три, може півроку і знову в бій 🙂

 • 3

  Зберегти інформацію

  Ви повинні запамятати яку інформацію вказували в анкеті та на співбесіді візовому офіцерові. Якщо у Вас будуть розбіжності у місці роботи, родичах в США або іншій інформації, це викличе велику підозру.

 • 4

  Проаналізувати співбесіду

  Краще згадати і записати питання візового офіцера і зосередитися на тому, що його цікавило і підготувати відповідь заздалегідь. Але, не завжди можуть запитати те, що минулого разу. Це все індивідуально.

Що робити, якщо вам відмовили у візі в США?

Відмова – це завжди неприємно, тим більше що ви прикладаєте масу зусиль і готуєтеся до поїздки. Після відмови важливо впоратися з розчаруванням і продовжувати діяти, щоб отримати візу. В основному ваші дії будуть такими ж, як і при звичайній подачі документів, тільки тепер починати слід з аналізу причини відмови.

Найскладніше на цьому етапі полягає в тому, що ви не завжди знаєте, чому вам відмовили у візі в США. Візовий офіцер не повинен і не повідомляє причину відмови, а знайти власні помилки дуже складно. Тут ми поділяємо можливі причини відмови на дві групи. Перша-найбільш поширена-помилки апліканта, друга-не залежні від заявника обставини.

У першому випадку, ви могли неточно або неправильно заповнити анкету, помилитися у виборі категорії візи, не справити потрібне враження при співбесіді. Особливо хочемо відзначити, що подача неправдивої інформації, підроблених документів завжди є причиною відмови у візі.

Політика американського консульства така, що кожен аплікант розглядається як потенційний мігрант. Ще до зустрічі з Вами візовий офіцер вже має таку думку і не налаштований видавати вам візу. Анкета та інтерв’ю призначені для того, щоб переконати його у відсутності у Вас імміграційних намірів і довести тісний зв’язок з Батьківщиною. Якщо ви не впораєтеся з цим завданням, то отримаєте відмову у візі.

Щоб підвищити шанси отримати візу в США після відмови, перш за все, слід знайти і усунути його причину. У деяких випадках з цим ви можете впоратися самостійно: наприклад, якщо в анкеті допущені помилки, ви самі можете знайти їх. У ряді випадків не обійтися без допомоги професіоналів, які детально розпитавши про хід інтерв’ю і вивчивши анкету, знайдуть найбільш ймовірну причину відмови. Наша компанія надає такі послуги, тому Ви можете звернутися до нас, щоб з’ясувати найбільш ймовірну причину відмови, а також дізнатися відповідь на питання: “віза в США після відмови: коли можна повторно звертатися?».

Коли стає очевидним, чому вам відмовили у візі, подальші ваші дії повинні бути спрямовані на усунення причини відмови. Якщо помилки допущені при заповненні анкети, то повторно відповідаючи на питання, не допускайте неточностей. Якщо візовий офіцер попросив у Вас якісь документи, а їх не виявилося, підготуйте їх.

Якщо ж точну причину знайти не вдалося, то ми порекомендуємо, як посилити Ваше візове звернення, які надати докази відсутності імміграційних намірів і справити належне враження, уникнути протиріч або невпевненості під час інтерв’ю.
Шанси на отримання візи в США після відмови зростуть, якщо тісні зв’язки з Батьківщиною будуть підтверджені документами про шлюб, склад сім’ї, про володіння нерухомістю, машиною, іншими цінностями, а також наявності стабільної роботи і зарплати, громадської діяльності, родичів, які потребують вашого догляду і навіть домашніх улюбленців. Наші фахівці підкажуть Вам, що може служити достатнім доказом Ваших намірів повернутися на батьківщину.

Як отримати візу в США після відмови?

Рішення про видачу візи приймається на підставі заповненої анкети і пройденого інтерв’ю. Перед співбесідою візовий офіцер вивчає вашу анкету і складає попереднє враження про Вас. Якщо у нього складеться впевненість у відсутності імміграційний намірів, мета поїздки буде зрозумілою, а зв’язок з Батьківщиною досить сильною, то на інтерв’ю вам зададуть всього кілька питань. Як бути досить переконливим, щоб отримати візу в США після відмови?

Ми рекомендуємо не поспішати з повторною подачею заявки, якщо тільки у Вас не намічається в Штатах важливий захід і причина відмови неочевидна. Якщо ви допустили явні помилки, то їх можна виправити і подаватися документи повторно відразу. Візовому офіцеру буде зрозуміло, що відмова отримана через дрібниці. Однак не варто демонструвати, що ви хочете побувати в Америці за всяку ціну. Якщо причина відмови неясна, то краще почекати певний час, можливо у Вас з життя відбудуться події, які значно посилять візове звернення.

Такими подіями можуть бути:

 • Подорожі по країнах Європи, Азії, у Великобританію, Канаду або Австралію

  Співробітник консульства побачить, що ви подорожуєте, але завжди повертаєтеся на батьківщину вчасно.

 • Підвищення по службі

  Збільшення доходу - вагомий аргумент на користь того, що ви захочете повернути додому, адже тут у Вас є стабільна, перспективна робота і постійний дохід.

 • Придбання нерухомості або машини

  Якщо при минулій подачі документів, ви не надали підтверджуючі володіння майном папери, то обов'язково зробіть це при повторному зверненні. Якщо ж ви придбали нерухомість або автомобіль, то це буде тільки зайвим підтвердженням Ваших планів жити в Україні. Варто зазначити, що в більшості випадків візові офіцери не питають додаткові довідки, тому лише на покупку нерухомості не можна розраховувати.

 • Укладення шлюбу

  Віза в США після відмови буде видана з більшою ймовірністю, якщо вдома Вас чекатиме чоловік/дружина. При цьому на Вашу користь буде навіть цивільний шлюб, спільне проживання.

 • Поява людей, які потребують вашого догляду

  Наприклад, потрібна допомога для близьких родичів під час хвороби. Цю інформацію потрібно буде підтвердити медичними довідками.

 • Інші важливі події

  Запланований важливий захід, пов'язаний з соціальною та громадянською активністю, намір відкрити свою справу або інвестувати тощо.

Що ще може допомогти отримати візу після відмови?

По-перше, отримати візу в Америку після відмови можна, змінивши її тип. Можливо, при першій подачі документів, ви неправильно визначили категорію візи, або ж у Вас з’явилися обставини, які дозволять претендувати на інший тип візи. Наприклад, Вам не видали туристичну візу, але після вступу на курси, ви можете подавати документи на студентську.
Вагомою причиною для відвідування Америки може стати відповідний привід, важливе для Вас подія. Так, Американці з повагою ставляться до різних релігійних обрядів, тому якщо Вас запрошують на вінчання, хрестини та ін., на цьому слід зробити акцент.

Правильні відповіді на питання і впевненість під час інтерв’ю – дуже важливий фактор, який істотно підвищує ваші шанси на схвалення заявки. Якщо минулого разу Ви відповідали на питання, плутано і неточно, нервували, це могло призвести до відмови у візі США. Повторна подача документів повинна бути зовсім іншою: впевненість, відкритість, точність і прямота. Співробітники консульства видають візи людям, які викликають довіру і є передбачуваними.

В інших питаннях оформлення візи після відмови буде стандартним. Вам буде потрібно заповнити анкету, Оплатити консульський збір відповідно до обраної категорії візи, підготувати фото і документи, записатися на співбесіду і в призначений час прийти для здачі біометричних даних і проходження інтерв’ю. Відзначимо, що подавати документи повторно, якщо причина відмови не усунена, не має сенсу – Вам відмовлять знову.

Чому вам варто звернутися в компанію VisaProfi?

Якщо ви вже отримали відмову при оформленні візи в США, то шанси на повторне відхилення заявки зростають. Це означає, що слід з особливою ретельністю готувати документи, заповнювати анкету і продумувати майбутнє інтерв’ю.

Наші фахівці володіють величезним досвідом і знають, за якими критеріями візові офіцери оцінюють аплікантів. Ми вивчили тисячі випадків відмови і схвалення заявок і в кожній конкретній ситуації можемо дати вам цінні поради.

Якщо ви отримали відмову, то ми вивчимо анкету і ваші документи, детально розпитаємо, як проходило інтерв’ю.

Найчастіше неочевидні для заявника причини відмови відразу ж кидаються нам в очі. Ми розповімо, як виправити помилки і попередимо появу нових. Ми детально опишемо, як вести себе на співбесіді, при необхідності прорепетируємо його, уважно і точно заповнимо анкету. З нашою професійною допомогою ваші шанси на отримання візи значно зростуть.

Ціна візи США при повторній подачі

Мінімальний

3500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

5500
4000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

Додатково або окремо Ви можете замовити:
 • Аналіз анкети DS-160
 • Консультація по будь який питаннях
 • Підготовка до співбесіди, з аналізом вашої ситуації
 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги
 • Відправка документів на візу поштовою службою
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс

Консультація щодо отриманні візи після відмови

Ви можете замовити окрему консультацію, на якій ми:

Послуга Вартість
Ціна першої години консультації 600 грн.
Кожні наступні 30 хвилин 300 грн.
Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Питання - відповідь щодо візи США після відмови

Можна припустити, що офіцер дійсно запідозрив вас у наданні неправдивих даних і вирішив не видавати американську візу через наявність імміграційних намірів. Якщо ви звернетеся в Посольство повторно, причому відразу після відмови, швидше за все, вас чекає точно таке ж рішення, оскільки вкрай рідко співробітники консульської служби переглядають вердикт так скоро.

Більш того, ваше визнання в приховуванні відомостей про мету візиту обов'язково ускладнить ситуацію: офіцер відмовить вам у візі США, тому що довіри вже не буде – якщо ви ввели в оману Посольство один раз, то немає гарантії, що і в майбутньому це не повториться. В даний час вам слід подумати і вирішити, наскільки терміново потрібно поїхати в Сполучені Штати, щоб оформляти візу прямо зараз. Можливо, варто почекати.

Також звернемо вашу увагу на ще один тип візи в США: мова йде про американську візу нареченої. Отримати дану категорію, безумовно, складніше, проте в цьому випадку вам нічого не потрібно приховувати. Ви розповісте, що плануєте виїзд до нареченого з метою возз'єднання і реєстрації шлюбу. Але, зрозуміло, запит на цей тип візи залежить від ваших намірів щодо спільного життя.

Історія подорожей є серйозним фактором при розгляді заяви офіцером консульської служби. А якщо поїздка в США запланована саме з туристичною метою, то даний критерій стає найважливішим: Посольству необхідно переконатися в тому, що ви є активними мандрівниками, ніде не затримуєтеся і завжди повертаєтеся додому. Так заявник може продемонструвати відсутність імміграційних намірів, показуючи, що візит до Сполучених Штатів – лише черговий виїзд за кордон, а не особливий захід, для якого робиться все можливе.

У Вашому ж випадку поїздок в іноземні держави небагато. Якщо на це звернув офіцер під час інтерв'ю, і даний факт став причиною для відмови, то варто серйозно підійти до виправлення ситуації. За негласними рекомендаціями консульської служби (і нашими спостереженнями) необхідно мати п'ять-шість виїздів за останні 5 років, щоб до даного фактору не чіплялися. Зараз ви додали до свого списку одну країну, але цього мало. Краще виїхати за кордон ще кілька разів протягом найближчих років, а вже потім звертатися за візою повторно. Інакше ризик відмови буде великий.

Якщо офіцери консульської служби Посольства запитують їх рідко, ще не означає, що не питають ніколи.

Обов'язково потрібно брати документи, що підтверджують відомості, надані в анкеті DS-160. Ваш випадок демонструє, що вони все ж можуть стати в нагоді. Тепер Вам слід почати оформлення спочатку. Якщо причина відмови саме у відсутності потрібних документів на інтерв'ю, повторне звернення за візою США допускається відразу.

Американське Посольство дійсно не вітає заявників, які приїхали в країну в якості візитера і запросили там притулок. Вважається, що вони спочатку вводять в оману консульську службу. Надалі родичам таких аплікантів дуже часто відмовляють у візі, побоюючись повторення ситуації.

Але якщо ваше минуле звернення було успішним, і в статусі дочки нічого не змінювалося, то є сенс подати документи ще раз. Можливо, рішення офіцера було суб'єктивним, і інший співробітник консульської служби буде більш прихильним. В іншому випадку рекомендується почекати, поки дочка отримає посвідку на проживання в США, і тільки потім звертатися за візою.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте