Бізнес віза США.
Особливості отримання.

Щорічно тисячі українських підприємців і співробітників компаній самих різних галузей і масштабів відвідують Америку, а для цього обов’язково потрібна бізнес віза США. Будучи драйвером світової економіки, Америка може багато чого запропонувати діловим людям. Ведення переговорів і укладання контрактів, вивчення особливостей роботи зарубіжних колег, знайомство з новими технологіями на виставках і конференціях — ось лише кілька серйозних приводів для відвідування Сполучених Штатів Америки з діловою метою. Якщо ваша компанія веде міжнародну діяльність, і вам або вашим співробітникам необхідно поїхати в Америку у відрядження, наша компанія оформить вам бізнес візу в США.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Бізнес віза в США - особливості ділової візи в США

Зараз бізнес-віза видається терміном дії на 10 років і дає можливість своєму власникові здійснювати багаторазові ділові поїздки в Сполучені Штати тривалістю до 180 днів за поїздку. Тривалість дозволеного перебування на території США за конкретний діловий візит визначається прикордонним офіцером у пункті прильоту. Як правило, для бізнес-поїздок співробітники прикордонної служби проставляють не більш ніж 90 днів можливого перебування. Однак рішення залежить від безлічі факторів, у тому числі від частоти і тривалості минулих поїздок. Бізнес-віза в США дає можливість здійснювати часті візити в США, аж до 7–10 поїздок за рік.

Цілі візиту щоб отримати бізнес візу в США:

Рішення про видачу ділової візи типу b1/b2 в США виноситься візовим офіцером, з оглядом на результат особистого спілкування із заявником і розгляду наданих їм документів. Для отримання бізнес-візи в США заявнику необхідно вибрати найбільш зручну дату для поїздки в Київ та записатися через спеціальний сайт на співбесіду з візовим офіцером. У процесі спілкування з ним претенденту належить довести необхідність свого відрядження та міцні зв’язки з Батьківщиною, що безпосередньо впливає на отримання візи.

До оформлення ділової візи в Америку потрібно підійти серйозно. Буде потрібно ретельно підготувати пакет документів, що пояснюють сферу діяльності компанії, мета й необхідність поїздки в США, відсутність у заявника міграційних намірів. Недостатньо просто одержати ділове запрошення від партнерів у США — важливо правильно заповнити анкету, зібрати потрібні документи, підготуватися до співбесіди. Під час оформлення бізнес-візи в Сполучені Штати треба враховувати, що в Посольства США є певні вимоги до претендентів на ділову візу в Америку, нерозуміння яких, може викликати відмову у видачі візи.

Категорія візи B1/B2

Важливо, звертаємо увагу, що бізнес-віза в США — це віза категорії B1 / B2. З відповідями на часті питання про цю категорію візи ви можете ознайомитися за лінком. У представленому розділі ми зібрали найактуальнішу інформацію про американську візу B1/B2. Ця інформація допоможе вам розібратися у всіх тонкощах отримання ділової візи.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Спасибі за відповіді

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботі з візами США.

Ми звяжемося з Вами, якщо Ви проходите тест у робочий час, протягом 10-15 хвилин.

Залишилось лише вказати ім’я, контактний номер, та за бажанням, Ваш коментар, якщо щось важливе не було вказано в тесті.

Основні документи для ділової візи в Америку

 • 1

  Бізнес-запрошення від приймаючої сторони

  Служить основним документом під час звернення за бізнес-візою США. Запрошення складається на фірмовому бланку приймаючої компанії з підписом і печаткою відповідального за візит співробітника. Важливо вказати хто, кого, наскільки і з якою метою запрошує, на якій стадії знаходиться співпраця, хто буде спонсорувати витрати, пов’язані з поїздкою в Америку. У разі якщо планується відрядження декількох співробітників, у запрошенні необхідно відобразити ПІБ, посади й інформацію з закордонних паспортів усіх заявників на бізнес-візу в США. Оригінал запрошення в посольстві не потрібно.

 • 2

  Довідка з місця роботи заявника

  Довідка складається на кожного заявника окремо на фірмовому бланку організації. Необхідна наявність печатки та підпису керівника компанії. Вказується посада, оклад і стаж роботи заявника в компанії, коротко описуються посадові обов’язки співробітника. Довідка з роботи для ділової візи в США, як правило, містить інформацію про сферу діяльності організації, причини необхідності візиту, фінансово-організаційну сторону поїздки. Документи складаються російською або англійською мовою. На співбесіді в Посольстві США потрібно надати оригінали довідок.

 • 3

  Документи, що пояснюють мету поїздки

  Для отримання бізнес-візи в Америку важливо документально підтвердити необхідність поїздки в Америку. Список додаткових документів, які варто взяти на співбесіду, складається для кожного звернення індивідуально. Залежно від мети поїздки супровідні документи можуть включати в себе рекламні буклети організації (особливо, якщо вони англійською мовою), проект договору або бізнес-плану з партнерами в США, рекламні матеріали виставки, яку планується відвідати і тому подібне. Такі додаткові документи можуть вплинути на рішення про видачу ділової візи.

 • 4

  Документи для високонаукових компаній

  Співробітникам організацій, що здійснюють свою діяльність у наукових або високотехнологічних сферах, для відвідування Штатів із діловою метою потрібно надати в Посольство низку додаткових документів. Будуть потрібні: (1) резюме англійською мовою з інформацією про освіту, досвід роботи, посадові обов’язки в сферах наукового інтересу, (2) список наукових публікацій. У більшості випадків звернення за американською бізнес-візою науковими працівниками Посольством призначається адміністративна перевірка. Тому візу необхідно оформляти заздалегідь — не менше ніж за 2 місяці до поїздки.

Інформація, відображена на вашій бізнес-візі в США

позначення на візі в сша

Вартість бізнес візи в Сполучені Штати Америки

Мінімальний

2500
2000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

4500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня - +50% від ціни
 • Сходимо в банк для оплати консульського збору - 300 грн. / люд.
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги - 250 грн.
 • Відправка документів на візу поштовою службою - 400 грн.
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс - по домовленості
 • Консультація по будь який питаннях - 800 грн.
 • Перенесення кабінету в іншу країну - 300 грн.

Етапи оформлення бізнес-візи в Сполучені Штати

Зателефонувати або написати нам

Якщо ви хочете почати процес отримання бізнес-візи в США, зателефонуйте нам по телефону або напишіть в будь який месенджер. Спеціаліст нашої компанії уважно розпитає вас, щоб оцінити ваші реальні шанси на оформлення ділової візи. Також він розповість про можливі у вашій ситуації нюанси та про документи, які вам необхідно зібрати. Ми надамо найсвіжішу інформацію про вимоги візових офіцерів на отримання бізнес-візи в Сполучені Штати у 2021 році. Усе це допоможе вам розробити ефективний план дій з оформлення ділової візи в США в найбільш прийнятні терміни.

Відвідати офіс нашої компанії

Для обговорення подробиць оформлення бізнес-візи в США вам потрібно приїхати до нас в офіс. Візьміть із собою діючий і всі старі закордонні паспорти-нам вони потрібні для розуміння вашої ситуації. Оригінали залишати в нас в офісі не потрібно! Після невеликого опитування і фотографування для анкети ми надамо вам точний перелік документів для отримання ділової візи в США і зразки довідок. Потім ми укладемо договір і оформимо оплату консульського збору. Після Вашого від’їзду Ми опрацюємо отримані документи й запишемо вас на співбесіду, на дату та час, погоджені з вами заздалегідь.

Отримати запрошення з Америки

Як тільки розмова з нашим фахівцем буде завершена, ми надішлемо вам зразок правильно складеного запрошення для отримання бізнес-візи в США, а також попередній перелік документів, необхідних для її оформлення. Зразок запрошення потрібно переслати своїм партнерам, щоби вони могли по ньому скласти для вас грамотний документ. Отримане вами запрошення Ми будемо чекати для перевірки. Якщо у вас уже є на руках запрошення для оформлення ділової візи в США, то відразу перешліть його нам на пошту, щоби ми могли переглянути документ і, при необхідності, дати рекомендації щодо його доопрацювання.

Пройти консультацію перед співбесідою

Під час збору документів для ділової візи ви можете звертатися до нас за рекомендаціями або направляти довідки для оперативної перевірки. За два дня до призначеної співбесіди ви можете приїхати в наш офіс із готовим пакетом для консультації. Ми ретельно його перевіримо, а також додамо документи з нашого боку. Під час особистої або телефонної консультації ми обговоримо деталі майбутньої розмови з візовим співробітником на бізнес-візу в США: послідовність і зміст питань, можливі відповіді. Ми розставимо акценти майбутнього співбесіди, обговоримо, як вам себе вести та що говорити.

Пройти співбесіду на бізнес-візу в США

Для отримання ділової візи в Америку в призначений час вам необхідно з’явитися на зустріч з повним комплектом документів та паспортами. Побачивши скупчення людей перед входом у посольство, вам потрібно зайняти чергу серед заявників, записаних на один із вами час. Потім, дотримуючись нашому інструктажу, ви зайдете всередину. Будьте спокійні і впевнені, говорите у відповідь те, що ми Вам рекомендували. Сама Співбесіда відніме у вас, приблизно, 5-10 хвилин. У випадку успішного проходження співбесіди Ви зможете забрати свій паспорт із бізнес-візою в США в нас у компанії вже через сім робочі дні, або отримати його кур'єром.

Бізнес віза - часті запитання (F. A. Q.)

Віза в США по бізнес запрошенню належить до категорії B1 / B2. Цей комплексна Віза, що оформляється аплікантами, які планують відвідування Америки не тільки в справах, але і з метою туризму, лікування, відвідування родичів і друзів.

Щоби Ваше візове звернення було розглянуто, необхідно сплатити збір у розмірі 160$. Він оплачується в Райффайзен Банк Аваль. Наші послуги сплачуються згідно вартості пакету послуг, що Ви вибрали. Ми надаємо повний інформаційний супровід, заповнення анкети, запис на співбесіду, а також підготовка до нього.

Бізнес-запрошення для оформлення візи може вислати американська компанія, установа або організація. Запрошення оформляється на офіційному бланку, на якому вказані всі реквізити компанії. У нас ви можете отримати приклад оформлення бізнес-запрошення.

Ні, бізнес-віза в США не передбачає дозвіл на офіційну роботу.

При подачі візового звернення дуже важливим буде правильне визначення категорії візи залежно від цілей вашої поїздки. Існує тільки одна американська бізнес-віза-це тип B1. Також є інші категорії віз, які багато хто помилково сприймає, як бізнес-візи. Однак вони призначені для поїздок по інших цілях. Наприклад:

L1-A видається аплікантам, які хочуть відкрити стартап на території США. Ця категорія візи дозволяє не тільки перебувати в Штатах, але і працювати терміном до 7 років. Як правило, спочатку така віза видається на рік, а після закінчення терміну її дії аплікант може подавати документи на оформлення Green Card. Віза L1-A оформляється протягом півроку.

E-2 (Treaty Investor Visa) є неімміграційною візою інвестора й дає можливість інвестувати в розвиток бізнесу в Америці або відкривати свій власний.

EB-5 Investor - імміграційна Віза інвестора, яка видається за умови, що аплікант має у своєму розпорядженні капітал не менше 500 000$. У кожної з цих категорій віз є підкатегорії, за якими сім’ї апліканта видається дозвіл на відвідування Штатів.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте