Питання на візу в США в посольстві

Багатьох майбутніх мандрівників хвилює, які питання задають на співбесіді на візу в США. І це правильно. Адже співбесіда в посольстві США вважається фінальним і важливим етапом отримання американської візи. Від вірності відповідей на питання американського офіцера залежить досягнення позитивного результату. Незважаючи на те, що процедура проходження співбесіди на візу в США чітко регламентована і детально описана на сайті нашої організації, саме спілкування з американським офіцером завжди може пройти по-різному. Тому передбачити його результат заздалегідь зі стовідсотковою ймовірністю ніколи не можна.

Однак не варто переживати з цього приводу. Питання, найчастіше задаються співробітниками Посольства США, можна розбити на кілька груп, докладний опис яких ви знайдете нижче в цьому розділі. При зверненні за візою в США дуже важливо підготуватися до співбесіди заздалегідь. На інтерв’ю не повинно бути ніякої імпровізації. Ваша історія для Посольства США повинна бути логічною і цілісною. Як тільки заявник починає губитися або плутатися в своїх відповідях, виникає велика ймовірність відмови у візі. Щоб подібного не сталося з вами, уважно прочитайте інформацію про часті питання під час інтерв’ю на американську візу.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Можливі питання візового офіцера США

 • 1

  Питання про поїздку в США

  Основними питаннями в день співбесіди в Посольстві США завжди є питання про плани заявника на поїздку в Штати. Вас можуть питати про те, куди і навіщо ви їдете, скільки днів і де плануєте провести, де ви будете жити, як збираєтеся переміщатися між містами, що хочете найбільше відвідати і подивитися. При цьому важливо пам'ятати, що ніякі бронювання не потрібні. Головне, вміти розгорнуто відповідати на питання візового співробітника про майбутню поїздку. Адже для офіцера дуже важливо зрозуміти, що ви готуєтеся до своєї подорожі в США і маєте чітке уявлення про те, куди і навіщо ви їдете.

 • 2

  Питання про те, з ким Ви їдете

  На інтерв'ю в Посольстві США в Києві часто запитують про те, з ким планується поїздка в США. Якщо ви їдете в Штати поодинці, візовий офіцер може поцікавитися, з ким ви зазвичай подорожуєте, і чому зараз ви прямуєте в США один / одна. Зауважимо, що завжди більше питань виникає саме до одиночних мандрівників. Так склалося, що до них відносяться в посольстві більш підозріло. Якщо ж ви їдете з друзями, вас можуть запитати, звідки ви знаєте цих людей, чи були у вас з ними спільні закордонні поїздки в минулому. Скільки разів вони відвідували США, скільки часу там провели і т. д.

 • 3

  Питання про те, до кого Ви їдете

  Якщо заявник проходить співбесіду на гостьову візу в США, то часто задають питання про приймаючу сторону. Співробітників Посольства буде цікавити, ким вам припадають запрошують Вас люди, як часто ви з ними бачитеся, в якому імміграційному статусі вони знаходяться в США і як саме переїхали в Америку, чим вони займаються і де працюють. Якщо ви їдете до друзів, вас можуть розпитати про обставини вашого знайомства. Ці питання співробітника Посольства спрямовані на те, щоб зрозуміти, що ви дійсно знаєте людей, які вас чекають, а не просто зробили запрошення від незнайомих вам людей. <br><br> Якщо ж поїздка планується з діловою метою, і вас відряджають в США По роботі, візового офіцера може зацікавити, чим займається приймаюча компанія, як давно ви з нею співпрацюєте, з ким з американської організації ви спілкуєтеся. Також часто цікавляться, чому саме ви їдете в США, а не хто-небудь інший із співробітників вашої компанії. У разі звернення за діловою візою в США американський офіцер може поцікавитися рівнем вашої англійської мови. Якщо мовні навички у вас на низькому рівні, можуть запитати, як саме ви будете спілкуватися і вести переговори в США, чи буде вам надано перекладач.

 • 4

  Питання про спонсора поїздки

  Якщо за подорож платить не сам заявник, цю інформацію необхідно обов'язково відобразити в онлайн анкеті DS-160 в спеціальному розділі. У день співбесіди в такому випадку потрібно бути готовим до питань про те, хто і чому оплачує поїздку в США. Особливо це актуально, якщо візит в Америку спонсорують сторонні люди (не родичі) або організація. У разі якщо витрати покриває компанія, на співбесіді можуть не тільки задавати питання, але і попросити підтверджуючі факт оплати папери. Тому потрібно бути готовим документально підтвердити свої відповіді в Посольстві США.

 • 5

  Питання про знайомих в США

  Навіть якщо ви нікого не знаєте в США і вказали в анкеті, що будете жити в готелі, то вас все одно можуть питати про те, чи є у вас в Америці друзі або знайомі. Якщо у вас в США живуть далекі знайомі, відвідування яких не є основною метою поїздки, зазвичай рекомендується не афішувати дану інформацію на співбесіді. В іншому випадку це може викликати додаткові питання від візового офіцера, відповіді на які ви можете і не знати. Говорити про знайомих в Америці варто тільки тоді, коли це ваші дійсно близькі друзі, і ви плануєте у них гостювати під час майбутньої або майбутніх поїздок.

 • 6

  Питання про роботу заявника

  Якщо ви працюєте, будьте готові на співбесіді у всіх подробицях розповісти про ваші функції, посадові обов'язки. Вас можуть запитувати про діяльність компанії в цілому, про клієнтів і партнерів. Іноді цікавляться, де знаходиться ваша організація, і як ви добираєтеся до роботи. Американський візовий офіцер може також запропонувати назвати імена ключових співробітників компанії і навіть попросити їх телефони. Питання про роботу на інтерв'ю для візи в США можуть бути самого різного характеру, але всі вони спрямовані на те, щоб перевірити правдивість наданої довідки з роботи.<br><br> Якщо ж заявник в даний момент не працює, візового співробітника можуть зацікавити минулі місця трудової діяльності. Також варто враховувати, що навіть якщо на момент співбесіди ви не маєте постійної зайнятості, все одно бажано показати співробітнику Посольства США, що ви при справі, а не просто нічого не робите. Можна сказати, що ви виховуєте дітей або онуків, ведете домашнє господарство, займаєтеся роботою на дачній ділянці. Який саме відповідь на подібне питання офіцера буде найбільш правильним, залежить виключно від ситуації заявника. Але говорити, що ви взагалі нічого не робите – не найкращий варіант для отримання візи в США.

 • 7

  Питання про навчання заявника

  Якщо документи на візу в США подаються на учня, то До співбесіди рекомендується підготувати докладні відповіді про навчання та навчальний заклад. Питання можуть бути самого різного характеру. Зазвичай запитують про те, де заявник навчається, в якому він класі або на якому курсі, які предмети проходить, коли планується Закінчення навчання. Також регулярно зустрічаються питання про те, що заявник планує робити після завершення навчальної програми: куди вступати або де працювати. Іноді в Посольстві США виявляють інтерес до того, які предмети подобаються найбільше, і не хотів би заявник вчитися за кордоном.

 • 8

  Питання про родичів

  В першу чергу Посольство США цікавить наявність родичів в Америці. Якщо такі там проживають, то запитують про їх статус і про те, як давно і за якою програмою імміграції вони переїхали в США. При цьому візовий офіцер може попросити показати підтверджуючі імміграційний статус документи і запрошення. Також на співбесіді в посольстві можуть запитати про те, хто залишається у вас в Україні: чи перебуваєте ви в шлюбі, чи є у вас діти, скільки їм років, чому не їдуть разом з вами. Якщо заявник має офіційні відносини, але їде без своєї другої половинки, то часто в деталях розпитують про роботу партнера.

 • 9

  Питання про минулі візити в США

  Якщо ви вже раніше відвідували США, то візового офіцера можуть зацікавити ваші минулі поїздки (незалежно від їх давності). Вас можуть запитати про дати і терміни візитів, про те, куди саме і з якою метою ви їздили, де зупинялися і що відвідували. Питання про минулі поїздки в США можуть бути дуже докладними в тому випадку, якщо заявник часто відвідував цю країну, перебував там дуже довго або, наприклад, проходив в Америці медичне лікування (в т.ч. були пологи). В останньому випадку співробітник Посольства США може попросити показати документи, що підтверджують повну оплату рахунків від госпіталю.

 • 10

  Питання про закордонні поїздки

  Добре відомо, що візова історія відіграє важливу роль для Посольства США. Людина, яка часто виїжджає за кордон, викликає у Посольства більшу довіру, ніж заявник з порожнім паспортом. Тому на співбесіду завжди потрібно брати старі закордонні паспорти, щоб показати свою візову історію. Американський офіцер може як просто погортати ваші паспорти, так і усно розпитати про поїздки за кордон. Питання можуть з'явитися і в тому випадку, якщо в паспортах стоять відмови у візах в інші країни або присутні штампи про депортації або порушення візових правил іноземних держав.

 • 11

  Питання по анкеті DS-160

  Іноді у візового співробітника в Посольстві США виникають питання по заповненій анкеті. У більшості випадків це стосується тих, хто оформляв візу самостійно і неуважно вивчив правила Посольства США щодо заповнення анкети. Тоді під час інтерв'ю офіцеру може знадобитися задати ряд питань, щоб прояснити ті чи інші моменти. Якщо ж форма DS - 160 заповнена коректно, то ніяких питань по ній не виникне.

 • 12

  Питання про знання англійської мови

  Буває, що співробітники Посольства США запитують про те, наскільки добре заявник володіє англійською мовою. Особливо це актуально для тих, чия спеціальність в університеті або поточна діяльність передбачає знання англійської. У такому випадку з вами навіть можуть поспілкуватися англійською. Але буває таке рідко. Зазвичай при питанні про мовні навички досить відповісти, що ви говорите англійською мовою на базовому, туристичному рівні.

 • 13

  Питання ні про що

  Буває так, що на співбесіді офіцер задає питання, які не мають ніякого відношення до візової заявки. І це зовсім не жарт, а добре відома особливість співбесід в посольстві США. Вас можуть питати про погоду, про те, як ви дісталися до посольства, про якісь інші речі не по справі. Але розслаблятися все-таки не слід. Співробітники Посольства США дуже хороші психологи, тому будь-які питання задаються не просто так, а з якоюсь певною метою. Тому незалежно від того, про що вас запитують, не варто забувати, що ви на співбесіді, і що від ваших відповідей повністю залежить рішення по візі.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США

Підготовка до візового інтерв'ю в посольстві США

Підводячи підсумок, хочемо відзначити, що співробітники Посольства США в Києві постійно проводять велику кількість співбесід. Вони швидко знаходять невідповідності і нестиковки у відповідях шукачів візи. Тому потрібно заздалегідь детально продумати відповіді на всі можливі питання американського офіцера. Головне завдання під час співбесіди – створити враження відкритого і доброзичливого людини, який готовий пояснити всі моменти своєї ситуації і відповісти на будь-які питання, адже його наміри прозорі, і приховувати йому абсолютно нічого. Якщо належним чином поставитися до інтерв’ю, можна розраховувати на позитивний результат навіть з поганими документами.

При зверненні за візою в нашу організацію ви можете розраховувати на детальну консультацію по співбесіді. Працюючи з візами в США з 2014 року, ми добре знаємо, які питання задають американські співробітники на візи різних категорій. Виходячи з вашої ситуації, ми проінструктуємо вас, як правильно спілкуватися з офіцером Посольства, а також розповімо про можливі каверзні питання. Фахівці компанії допоможуть вам грунтовно підготуватися до візиту в Посольство США.

Вас може зацікавити:

green card 1

Попередня реєстрація на участь у лотереї

Днів до старту реєстрації залишилось:
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте