Візова анкета DS-160
заповнення та консультація

Візова анкета DS-160 – це документ, який потрібно заповнити як один з кроків для отримання візи в США. Ця анкета містить запитання про ваші особисті дані, мету вашої поїздки, фінансову стійкість, освіту та іншу інформацію.

Заповнення анкети DS-160 є важливим кроком у процесі отримання візи в США. Це дозволяє консулу оцінити вашу ситуацію та визначити, чи відповідаєте ви і поїздка правилам в’їзду в США.

Для заповнення анкети DS-160 переконайтеся, що у вас є всі необхідні документи та інформація, включаючи паспорт та фотографії.

Якщо виникають складнощі з заповненням візової анкети США, ми з радістю заповнимо її за Вас або надамо консультацію як заповнити анкету DS-160, з відповіддю на всі питання.

Заповнення анкети ds-160

Ви можете замовити окрему послугу - заповнення анкети ds-160. Її можна заповнити в онлайн режимі або прийшовши до нас в офіс. Ви дасте відповіді на питання українською мовою, а наші спеціалісти заповнять анкету відповідно до всіх правил і вимог посольства США.

Що таке візова анкета DS-160?

Візова анкета DS-160-важлива частина заяви на неімміграційну візу в США. Вона являє собою електронну форму, яку необхідно заповнити кожному заявнику на американську візу, включаючи дітей будь-якого віку. Анкета заповнюється і подається тільки в електронному вигляді. Консульські офіцери посольства США мають до неї доступ заздалегідь, ще до вашої співбесіди. Але, звичайно ж, вони не зможуть її прочитати раніше, ніж ви заповните всі пункти, підпишіть форму і відправити готову форму в базу електронного консульського центру. З цього моменту візовий офіцер може в будь-який момент отримати до неї доступ, але зазвичай це робиться в день вашого співбесіди, щоб відразу мати уявлення про заявника, якого він бачить перед собою. Заповнена анкета стає тією відправною точкою, з якої виходить більшість питань.

Зміст сторінки

Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Повне супроводження
Економимо час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості заповнення анкети ds-160 на візу в США

Анкета DS-160 є одним з основних документів при зверненні за візою в Сполучені Штати. Ще до співбесіди анкета проглядається і аналізується співробітниками Посольства. Дані здобувача візи проводяться через спеціальну комп’ютерну систему з метою виявлення потенційних невідповідностей і неправдивої інформації. В анкеті на візу в США категорично не допускається наявність помилок, а інформація про заявника і поїздку повинна бути максимально повною і чіткою. Також критично важливо враховувати менталітет співробітників посольства і розуміти, що саме вони хочуть бачити у візовій анкеті заявника, а чого там бути не повинно.

Анкета DS – 160 є інтерактивною, а значить, вона змінюється в залежності від даних, які ви в неї вводите. І якщо у вашого друга, який оформляв навчальну візу, були якісь питання, які ви не можете знайти в своїй формі, подаючи заявку на туристичну візу, то це не помилка системи, а саме її особливість.

При спілкуванні з туристами, які отримали відмову у візі, часто зустрічається одне і те ж питання: “Чому візовий офіцер відмовив мені, не подивившись Мої документи і задавши всього одне питання?».  У більшості випадків звернення за візою Посольству США достатньо інформації в анкеті для прийняття рішення про видачу візи. Анкета DS – 160 може сильно полегшити проходження візової співбесіди або ж навпаки – його ускладнити. Все залежить лише від того, як вона була заповнена, і яка інформація була вказана. Що ж в онлайн анкеті може стати причиною для відмови у візі?

Причини для відмови у візі на підставі анкети:

Перед заповненням електронної візової анкети на неімміграційну візу в США важливо комплексно оцінити ситуацію заявника – її сильні і слабкі сторони. Виходячи з цього, вибудувати єдину лінію звернення за американською візою. Максимально просту і логічну як для візового офіцера, так і для здобувача. Основою цієї лінії і служить візова анкета. Заповнити анкету DS – 160 – це не просто перевести слова з однієї мови на іншу, а в першу чергу визначити хід всього процесу звернення за візою. Саме тому ми рекомендуємо не заповнювати анкету DS-160 самостійно – це вкрай відповідальна частина оформлення візи в США.

Як заповнити анкету ds-160 так, щоб не викликали на співбесіду?

Особиста співбесіда з візовим офіцером – це процедура, обов’язкова для всіх заявників, які вперше претендують на американську візу. Щоб потрапити на співбесіду, кожен заявник повинен заповнити анкету – форму DS-160, і зробити це необхідно максимально правдиво і детально. Однак скільки б інформації ви про себе не вказали, якщо ви старше 14 років, то на особисте інтерв’ю в Посольство або Консульство США ви прийти зобов’язані. Якщо ж Ви звертаєтеся за візою повторно протягом 11 місяців після закінчення попередньої (обов’язкова умова – минулого разу ви зверталися за тим же типом візи, що і зараз), то ваша особиста присутність не потрібно.

Інструкція заповнення та питання форми ds-160

  • 1

    Стартова сторінка візової форми DS-160

    Починається заповнення анкети DS-160 вибору країни і міста, де ви будете звертатися за візою. В Україні один варіант - Київ. Нижче розташована кнопка "Start an application", натиснувши її ви створите анкету. Вам відкриється сторінка з номером в буквено-цифровому вигляді (applicant ID) і датою створення анкети. На цьому етапі вибирається секретне питання і відповідь на нього.

анкета ds-160 анкета на візу в сша
  • 2

    Заповнення анкети DS-160. Розділ персональних даних (Personal and Passport Information)

    Отже, з першою сторінкою особистої інформації ми впоралися, тепер потрапляємо на другу. Там нас чекають питання про громадянство (громадянства) і наявності документів, оформлених в США.

  • 3

    Заповнення анкети DS-160. Розділ про поїздку в США (Travel information)

    Ми підійшли до питань про вашу поїздку. Тут вказується тип візи і візовий клас, які залежать від мети вашої поїздки. Потрібно бути максимально уважним, так як цей пункт є визначальним для всього звернення за візою США. Якщо у вас вже є деякий план поїздки, то далі потрібно заповнити дати і місця, а якщо плану немає, то знадобиться внести приблизну інформацію про майбутню поїздку. Адреса, за якою ви будете зупинятися в США. Тут же вказується, хто оплачує Вашу поїздку.

  • 4

    Наступна сторінка теж пов'язана з вашою поїздкою: з ким ви їдете і ким вам ці люди приходяться.
    В анкеті потрібно буде вказати інформацію про попередні поїздки і візи в США. Якщо таких не було, то так і напишемо, якщо були, то знадобиться вказати приблизну тривалість поїздок. Також тут є питання про втрату документів і відмови в американських візах в минулому. Цю інформацію не має сенсу приховувати, вся вона міститься в базі даних посольства, незважаючи на те, що штамп про відмову в паспорт не ставиться. Спроба приховати відмову, якщо він був, призведе повторної відмови.Зміст питань цієї сторінки багато в чому залежить від обраного вами раніше типу візи.

  • 5

    Заповнення анкети DS-160. Всі контакти: адреса, номери телефонів, пошта, соціальні мережі (Address and Phone Information)

    На цій сторінці вказується вся ваша контактна інформація. З новинок - в правилах, необхідновказувати не лише актуальні дані, а й те чим Ви користувалися протягом 5 років. Навіть закинутий аккаунт фейсбуку в якому Ви три роки тому поміняли аватар потрібно вказати. Можна вказувати як посилання на ваш профіль так і будь які інші дані що дозволяють Вас індефікувати.

  • 6

    Заповнення анкети DS-160. Інформація про паспорт (Passport Information)

    Тепер дані паспорта. Вони заповнюються строго відповідно до Вашого документа. Помилка в одному з пунктів тут призведе до помилки у візі, а значить буде велика ймовірність виникнення проблем на кордоні США. Детельно перевіряємо тип паспорту, номер, дату видачі та закінчення.

  • 7

    Заповнення анкети DS-160. Приймаюча сторона в США (U.S. Point of Contact Information)

    Далі вам потрібно буде детально розповісти, де і у кого ви зупиняєтеся. Якщо у друзів або родичів – необхідно вказати ім'я та адресу, якщо в готелі – її назва та адреса (в процесі планування поїздки можна передумати і зупинитися в результаті в іншому готелі, це абсолютно точно не створить вам ніяких проблем). Якщо ж ви їдете на якийсь захід-на виставку, конференцію або на навчання, то необхідно вказати контактні дані організації та відповідальної особи. Зміст питань цієї сторінки багато в чому залежить від обраного вами раніше типу візи.

  • 8

    Заповнення анкети DS-160. Розділ про сім'ю (Family information)

    Тепер настав час поговорити про ваших родичів. Спочатку будуть питання про батьків, а потім про інших родичів, які проживають в США. Наступна сторінка - про вашу дружину або вашого чоловіка. Зверніть увагу, що всі імена родичів в анкеті вказуються згідно з правилами транслітерації, прийнятими Держдепартаментом США, навіть якщо в паспортах родичів використана інша транслітерація. Є рівно одне місце, де використовується паспортна транслітерація – це перше питання на першій сторінці анкети, який саме в такому формулюванні і дається: вкажіть ваше ім'я латиницею як в паспорті.

  • 9

    Заповнення анкети DS-160. Розділ про роботу та освіту (Work/Education/Training information)

    Наступний блок присвячений вашій зайнятості: чи працюєте ви, чи вчитеся, чи перебуваєте на пенсії. У разі роботи або навчання необхідно вказати назву та контактні дані компанії / навчального закладу, а також вашу роль (посада на роботі або спеціальність у вузі). Якщо ви не працюєте, то необхідно пояснення, чому саме і чим ви займаєтеся. Далі підуть питання про попередні місця роботи та навчання. І ще одна сторінка-питання про поїздки в інші країни, військову службу, володіння іноземними мовами і деякими іншими навичками.

  • 10

    Заповнення анкети DS-160. Розділ про безпеку (Security and background)

    Після цього починається цілий блок питань, присвячених безпеці: чи є ви активним переносником якої-небудь небезпечної інфекції, страждаєте наркотичною залежністю (або страждали раніше), чи є у вас психічні захворювання, чи здійснювали ви кримінальні злочини самих різних категорій, спонсорували організації, пов'язані з міжнародним тероризмом, чи були депортовані і так далі. Як правило, більшість заявників відповідає на всі ці питання "ні". Відповідь " так " на будь-який з цих питань зажадає від вас пояснень. Це не означатиме автоматичну відмову, але це, безумовно, ускладнить процес подачі заяви на візу. Разом з тим, якщо розкриється спроба приховати будь-яку інформацію, то це спричинить за собою не тільки відмову у візі, але і заборону на в'їзд в США (можливо, довічний). Саме тому варто дуже уважно підходити до відповідей на цю групу питань.

  • 11

    Заповнення анкети DS-160. Фотографія (Photo)

    Після цього залишається всього трохи: вам пропонують завантажити електронне фото (докладніше про завантаження фото тут), а потім переглянути всі сторінки анкети і перевірити внесені дані ще раз. Якщо все правильно, то можна приступити до підписання анкети. На цьому етапі ви вказуєте дані того, хто заповнював анкету (ви самі, друг або агент), підписуєте форму, вказавши номер свого паспорта і завершуєте процес. Тепер ви можете зберегти і роздрукувати готову анкету (її не потрібно приносити з собою на інтерв'ю, про що буде свідчити напис Do Not Bring to Interview), а також підтвердження наявності заповненої анкети – один лист з вашим фото, персональними даними і штрих-кодом. Саме цей документ знадобиться вам в посольстві.

віза в сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США

Ваші відповіді прийнято!

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботи з візами США.

Залишилось лише вказати ім’я та контактний номер.

Після аналізу відповідей ми зв’яжемося з вами, щоб при необхідності задати додаткові питання або надати обгрунтовану відповідь.

Особливості форми DS-160 для жінок і дітей

При оформленні візи в США виникають питання щодо нюансів в заповненні форми DS – 160 для жінок і дітей: анкети абсолютно однакові незалежно від статі і віку або все ж розрізняються? Кожен заявник заповнює форму DS-160, яка, однак, може видозмінюватися згідно з введеними даними. У 2020 році процес оформлення анкети DS-160 для жінок не має ніяких відмінностей з тим же бланком у заявників сильної статі: слід акуратно внести дані заявника латиницею, відповісти на ті ж самі питання, завантажити фотографію. Ніяких важливих особливостей не передбачається.

Однак до 2020 року анкета DS – 160 для жінок була коротшою: не були потрібні відомості про освіту, попередній досвід роботи, історію подорожей. Тепер же форма містить всі питання з повної версії. При оформленні візи в США на дитину все інакше: тут анкета змінюється в залежності від віку. Діти старше 14 років відповідають на всі питання, як і дорослі, а ось дітям до 14 років пропонується відповісти на набагато меншу кількість питань. Виключається інформація про поточну зайнятість (робота/навчання), освіту та відвідані країни за останні 5 років. Нижче ви можете ознайомитися з прикладом заповнення DS-160 на дитину.

Строго кажучи, відмінностей при заповненні анкети DS-160 для різних категорій громадян не так вже й багато. Однак пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, і помилки або неточності в оформленні заяви на візу в США можуть привести до відмови в американській візі. Будьте уважні, ознайомтеся зі зразками заповнення форми DS – 160 для жінок і дітей, розміщеними в даному розділі. Або зверніться за компетентною допомогою до професіоналів нашої компанії, які не просто грамотно і оперативно оформлять анкету DS-160 англійською мовою, але і в цілому допоможуть представити ситуацію в найвигіднішому світлі для досягнення тільки позитивного результату.

Кому потрібно заповнювати анкету? Чи заповнювати анкету на дитину до 14 років?

Анкета на візу в США – це форма, заповнювати яку зобов’язаний кожен заявник, який претендує на візу даної країни. При цьому не має значення вік заявника, запитуваний тип візи та інші фактори. Заповнити анкету може як сам заявник, так і будь – яка довірена особа-родич, друг, фахівець візової компанії. Але існує правило: необхідно вказати, чи заповнювали ви анкету самостійно або хтось це зробив за вас (і ким вам доводиться ця особа). Це питання задається в кінці анкети. Заповнення анкети не заявником не може негативно позначитися на результаті, найголовніше-відповідність зазначеної інформації дійсності.

Діти до 14 років, як і всі інші заявники, також повинні заповнити анкету на американську візу, незважаючи на те, що їх присутність на співбесіді не потрібна. Також за них оплачується консульський збір в стандартному розмірі, і їх дані вносяться в форму запису на співбесіду. В силу специфіки віку, зрозуміло, анкети за дітей заповнюють батьки чи інші представники, і важливо не забути вказати цю інформацію. Також слід пам’ятати, що діти старше 14 повинні бути присутніми на співбесіді, і якщо дитина від 14 до 18 років їде одна, то все одно повинна прийти з одним з батьків. Детально про візу в Америку для дитини можна прочитати за посиланням.

Чи потрібно нести на співбесіду анкету в роздрукованому вигляді?

Ні, це не потрібно. Після того як ви підтвердите правильність заповнення анкети, вона автоматично направляється в Посольство в електронному вигляді. Вам для друку запропонують лист підтвердження заповнення форми DS-160. Коли в день співбесіди ви пред’явите цей документ в посольстві, вашу анкету знайдуть в базі і зможуть з нею ознайомитися. Якщо ж ви хочете залишити свою анкету для архіву, то можете зберегти її до себе на комп’ютер або роздрукувати, але будьте уважні: зробити це можна тільки один раз, далі заповнена анкета буде недоступна. При цьому нести отриманий документ на інтерв’ю все одно не потрібно, навіть про всяк випадок.

Я отримую візу повторно. Чи потрібно мені знову заповнювати анкету?

Заповнення візової анкети для отримання візи в США – це процедура, обов’язкова для кожного заявника, незалежно від того, скільки разів він раніше звертався за візою.

Після заповнення анкети, на додаток до неї вам знадобиться оформити кілька реєстраційних документів. Після цього весь набір можна відправити в Посольство / Консульство США для розгляду питання про продовження американської візи без співбесіди. Важлива умова: ви звертаєтеся за тим же типом візи, що і минулого разу, а з моменту її закінчення пройшло не більше 11 місяців. Однак не забувайте, що нюанси є навіть при повторному зверненні, тому ми рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців, які з радістю допоможуть вам з продовженням вашої візи в США.

Заповнимо за Вас форму DS - 160 в режимі онлайн

Якщо ви зіткнулися з труднощами при заповненні візової анкети DS-160 на неімміграційну візу в США або просто не хочете втрачати свій час, намагаючись в ній розібратися, ви можете звернутися в компанію «Visa Profi». Ми швидко і якісно переведемо для вас візову анкету з розумінням всієї важливості її ролі в пакеті документів на американську візу. Звернувшись за допомогою до наших фахівців, ви зможете бути впевнені, що ваша візова анкета заповнена абсолютно правильно, з урахуванням всіх вимог Посольства США. У разі замовлення комплексної візової підтримки заповнення електронної форми DS – 160 включено у вартість.

У нашій компанії ми цінуємо Ваш час. Замовивши у нас переклад анкети, вам не доведеться стояти в чергах, заповнювати будь-які форми, їхати самостійно записуватися на співбесіду. Ми усно опитаємо вас по анкеті, сфотографуємо, проконсультуємо за списком необхідних документів для візи в США. Більш того, ми самостійно подамо ваші документи в Посольство США і призначимо дату і час співбесіди. Переклад візової анкети з компанією “Visa Profi” – це зручно, адже від візи в Америку вас відділяє всього один візит до нас в офіс і один в Посольство на інтерв’ю. Доставка паспорта з візою за будь-якою адресою передбачена.

Заповнення анкети DS-160 англійською мовою входить у вартість пакетої підтримки

Заповнення анкети DS-160 англійською мовою входить у вартість оформлення візи в США з нашою компанією. При зверненні за візою до наших фахівців вам не потрібно заповнювати анкету DS-160. Все, що вам потрібно – це заповнити короткий чернетку анкети українською мовою (3 сторінки). На підставі цих даних фахівці компанії заповнять вашу анкету DS-160.

Якщо ж ви хочете замовити окрему послугу, лише заповнення анкети:

Назва послуги Ціна послуги
Заповнення анкети ds-160 для дорослого 3 500 грн.
Заповнення анкети ds-160 для дитини до 16 років 2 000 грн. (при замовнені заповнення дорослої анкети)
Перевірка вже заповненої анкети та консультація по помилках в анкеті 1000 грн.
Довіртеся професіоналам,
зверніться за консультацією. Безкоштовна оцінка шансів.

Єкономимо час

Бережемо гроші

Гарантія якості

При заповненні анкети DS-160 можна відповісти на питання і вказати дані батька.

На дитину і дружину необхідно заповнити окремі анкети DS-160. Дитину до 14 років брати на співбесіду не обов'язково.

Анкета не містить спеціального розділу про дітей. Однак, якщо діти відправляються в поїздку разом з вами, Ви повинні вказати їх в розділі про попутників (Travel Companions). Якщо дитині потрібна віза, то повинна бути заповнена окрема анкета DS-160 на дитину.

Анкета DS - 260 не є імміграційною петицією. На запитання анкети DS-160: "Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the United States Citizenship and Immigration Services?" ви повинні відповісти No.

До недавнього часу анкети на візу в США для жінок і дітей істотно відрізнялися від тієї, що заповнювали чоловіки. Однак тепер правила змінилися, у формі DS - 160 для жінок з'явилися нові питання, включаючи інформацію про попередні місця роботи, освіту. Слід уточнити, що американців цікавить історія за останні п'ять років, тому вашу колишню роботу потрібно вказати, тільки якщо ви перебуваєте на поточному місці менше даного терміну. Що ж стосується освіти, то в анкеті можна вписати два навчальні заклади, відзначивши спеціальність і роки навчання. Крім того, жінкам потрібно вказувати і відвідані за останні п'ять років зарубіжні країни.

Зверніть увагу, що дану інформацію потрібно вказати і дітям. Однак не всім, а тільки тим, хто старше 14 років. Анкети DS-160 для дітей відрізняються щодо віку заявників. Так, дітям до 14 років слід надати мінімум інформації: особисті дані, адреса, телефон, імена батьків, відомості про поїздку. Зате тим хлопцям, кому вже виповнилося 14 років, доведеться вписати дані про своє навчання, а також перерахувати країни, які вони відвідали за попередні п'ять років. Треба зауважити, що анкета на візу в США для дітей не залежить від того, з батьками їде дитина або одина. Всі питання є стандартними і задаються в будь-якому випадку.

 

Вас може зацікавити:

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомити про
guest
0 коментарів
Міжтекстові Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

usa visa - віза сша замовлення