Гостьова віза в США

Гостьова віза в США - оформлення для українців

У багатьох сім’ях є родичі або друзі, які проживають в Штатах. Хтось їде вчитися, працювати, інші створюють сім’ї з іноземцями. Так чи інакше наші близькі опиняються в Америці, і ми, звичайно, хочемо їх відвідати. Для цього Вам потрібна гостьова віза США, а відкрити її не так вже просто: будь-яка неточність або помилка може стати причиною для відмови у гостьовій візі в США, а ризикувати ніяк не можна, якщо мова йде про перспективу побачити і обійняти своїх рідних. Саме тому наша компанія VisaProfi пропонує кваліфіковану візову підтримку, завдяки якій отримання візи в США на запрошення в 2021 році стане максимально результативним.

Ви переглядаєте сторінку для гостьової візи візи. Якщо у Вас в США нема родичів або друзів і Ви плануєте їхати з туристичною метою то рекомендуємо ознайомтесь з інформацією про туристичну візу візу.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості візи в США за гостьовим запрошенням

Гостьова віза в США видається українцям на 10 років, дозволяючи здійснювати багаторазові поїздки (мультивіза) з правом перебування до 180 днів за одну поїздку. Тривалість конкретного візиту визначається при в’їзді в США. Як правило, в перший раз прикордонні співробітники не настільки прискіпливі і проставляють максимальну кількість днів перебувань – 180. При наступних поїздках кількість днів буде залежати від тривалості і частоти минулих візитів. Гостьова віза в Штати не передбачає частих відвідувань США-максимум 2-3 за рік, інакше виникнуть проблеми з повторним отриманням візи.

Цілі візиту для отримання гостьової візи в США:

Рішення по гостьовій візі в США приймається в ході особистого спілкування з візовим офіцером. Для того щоб пройти цю процедуру, необхідно здійснити ряд реєстраційних формальностей, а потім з’явитися в призначені день і час в Посольство США в Києві. Часто інтерв’ю на гостьову візу можна пройти не лише в Києві а й за кордоном, наприклад, Варшаві, Кракові, Тель-Авіві або інших містах. Під час інтерв’ю співробітник задасть заявнику ряд питань, а також він може попросити документальне підтвердження відповідей. Підсумок співбесіди на гостьову візу залежить і від ходу спілкування з офіцером, і від наданих документів.

Гостьова віза в Сполучені Штати – одна з найскладніших для отримання. Відсоток відмови при зверненні за даним типом візи досягає 20-30%. Недостатньо просто отримати запрошення з Америки, щоб Посольство видало гостьову візу. Важливо не тільки документально підтвердити свої зв’язки з Україною, правильно заповнити анкету DS-160, зібрати і оформити документи, але потрібно враховувати і багато іншого. Так, наприклад, важливо розуміти, що Посольство США дуже насторожено ставиться до наявності у заявника друзів в Америці, багато запрошення просто не «працюють», а деякі в посольстві можуть взагалі порахувати купленими за гроші.

Категорія візи B1/B2

Гостьова віза в США - це стандартна віза категорії B1 / B2. Детальну інформацію про цей тип візи ви знайдете в розділі "Віза B1 / B2: часті питання”. Інформація із зазначеного розділу буде в рівній мірі корисна і тим, хто звертається за візою через нашу компанію ВізаПрофі, і заявникам, які оформляють візу в США самостійно.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Спасибі за відповіді

Ми їх ретельно проаналізуємо та чесно дамо відповідь, на основі свого багаторічного досвіду роботі з візами США.

Ми звяжемося з Вами, якщо Ви проходите тест у робочий час, протягом 10-15 хвилин.

Залишилось лише вказати ім’я, контактний номер, та за бажанням, Ваш коментар, якщо щось важливе не було вказано в тесті.

Список документів для гостьової візи в США

 • 1

  Запрошення від приймаючої сторони

  Запрошення є ключовим документом при зверненні за гостьовою візою в США. Пишеться у вільній формі-нотаріально завіряти не потрібно. У документі вказується хто, кого і на який термін запрошує, де буде проживати заявник, хто буде оплачувати витрати, пов'язані з поїздкою. Важливо відобразити ступінь спорідненості між сторонами, а в разі просто дружніх відносин вказати, коли і за яких обставин відбулося знайомство. У запрошенні на гостьову візу в США не зайвим буде написати, чим займається запрошує, а в разі набутого громадянства США описати як воно було отримано.

 • 2

  Підтвердження імміграційного статусу

  До запрошення на гостьову візу в Америку необхідно додати документ, що підтверджує статус приймаючої сторони на території США. Як правило, до пакету документів на гостьову візу прикладають ксерокопію першої сторінки американського паспорта (з даними і фотографією). Якщо у приймаючої сторони немає громадянського паспорта, то для Посольства буде достатньо отримати копію водійських прав, або карти медичного страхування. У разі ж якщо запрошуючий не є громадянином США, потрібно надіслати копію зеленої карта (green card) або відкритої американської візи.

 • 3

  Додатково необхідні документи

  Для прийняття рішення про видачу гостьової візи в США американському посольству важливо отримати від заявника документальне підтвердження тісного зв'язку із запрошуючою американською стороною. Необхідно показати, що заявник особисто знає і спілкується з людиною яка його запрошує в Америку - що запрошення не було просто куплено в Інтернеті. Як правило, вагомим доказом для Посольства служать спільні фотографії заявника і запрошуючого, незалежно від їх давності. Якщо фотографій немає, то на співбесіди можна взяти частину листування, щоб показати регулярність спілкування і відсутності прихованих намірів.

 • 4

  Довідка з місця роботи заявника

  Складається на офіційному бланку підприємства із зазначенням реквізитів і контактної інформації. У довідці з роботи для візи в США повинна бути позначена Посада, стаж роботи в організації, середньомісячний розмір заробітної плати, дозвіл на відпустку для поїздки зі збереженням робочого місця. У разі якщо поїздку заявника оплачує інша особа, надається довідка з місця роботи спонсора. Якщо здобувач гостьової візи офіційно ніде не працює, в Посольство США потрібно представити документи, що підтверджують постійне стабільне джерело доходу або істотні фінансові накопичення.

Гостьова віза в Америку: вимоги до запрошень

Як правильно оформити гостьове запрошення?

Багато хто чув, що для отримання гостьової візи в Америку не потрібна наявність запрошення, але не всі знають, що це стосується лише нотаріально завірених запрошень. Раніше, щоб запросити кого-небудь в США, приймаюча сторона повинна була звертатися до нотаріуса за так званим «викликом в гості». Подібний документ мав яскраво виражений офіційний вигляд (золоті печатки, гербові бланки тощо) і здавався дуже переконливим. Вартість такого запрошення доходила до 100$. Вважалося, що якщо у заявника є подібний виклик в США, то він гарантовано отримає візу. На практиці ж подібні документи ніяк не додавали шансів отримання візи.

Зараз ситуація дещо інша. Щоб друзі або родичі могли зробити для вас гостьове запрошення, їм не буде потрібно робити щось особливе, трудомістке і витратне. Запрошення для візи в США – це невеликий лист у вільній формі, який надсилається заявнику по електронній пошті. Головне, щоб в листі були відображені наступні дані: ПІБ приймаючої сторони, адреса проживання в США, контактний телефон і e-mail. У тексті листа слід уникати гучних фраз про те, що приймаюча сторона бере всі витрати на себе, а також зобов’язується проконтролювати виїзд заявника з США – це абсолютно зайве.

А чи потрібно взагалі робити запрошення і чи можна отримати гостьову візу в США без нього? Однозначну відповідь ми зможемо дати тільки після спілкування з заявником і розуміння його ситуації в Україні, а також ситуації приймаючої сторони в США. Отримання гостьової візи на запрошення має свої специфічні особливості. Запрошення може як поліпшити ситуацію, так і навпаки, її зіпсувати. Єдина наша наполеглива рекомендація, яка може бути застосована до всіх – не приховувати справжні цілі своєї поїздки, а також не давати неправдиву інформацію Посольству про наявність в Америці близьких родичів. Такий обман може мати несприятливі наслідки.

Запрошення гарантує видачу візи в США!

Насправді це не більше ніж міф. Запрошення не є гарантією отримання візи і не скасовує необхідності надати докази зв’язків з Україною. Третя сторона не може поручитися за заявника, тому листи та рекомендації так само не є гарантією. При розгляді документів, посольство комплексно оцінює ситуацію апліканта і візового офіцера більше цікавить становище людини в Україні, а не те, від кого він зробив запрошення. Більш того, наявність великої кількості друзів або родичів в США тільки зменшує шанси отримати візу, тому що. вважається, що в такій ситуації заявнику буде легше залишитися в США.

Не знаємо чому, але багато хто впевнений в тому, що запрошення допоможе отримати візу, і приносять на співбесіди листи від людей, з якими особисто не знайомі. Так робити не можна. На співбесіді візовий офіцер може дуже детально розпитувати про приймаючу сторону. Якщо він засумнівається в тому, що заявник дійсно їде до того, хто його запросив, то Співбесіда закінчиться відмовою. У базі даних візовий офіцер має дуже детальну інформацію про всіх громадян і резидентів США: робота, дата отримання громадянство, Сімейний стан, виїзди за кордон та ін. Шляхом простих запитань Він відразу розуміє, коли йому надають неправдиві дані.

Так буде виглядати ваша гостьова віза в США:

позначення на візі в сша

Вартість гостьової візи США

Мінімальний

2500
2000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

4500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня - +50% від ціни
 • Сходимо в банк для оплати консульського збору - 300 грн. / люд.
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги - 250 грн.
 • Відправка документів на візу поштовою службою - 400 грн.
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс - по домовленості
 • Консультація по будь який питаннях - 800 грн.
 • Перенесення кабінету в іншу країну - 300 грн.

Як отримати гостьову візу в Сполучені Штати Америки?

Зателефонувати або написати нам

Щоб почати процес оформлення гостьової візи в США, досить зателефонувати нам по одному з номерів телефонів, зазначених на даному сайті VisaProfi, або написати на електронну пошту. Наш експерт задасть вам кілька питань, за відповідями на які ми зможемо оцінити ваші шанси на отримання гостьової візи в США і розповісти про основні документи, необхідні для її оформлення. Ви дізнаєтеся про перешкоди, з якими можете зіткнутися, а також найактуальнішу інформацію про вимоги Держдепартаменту США до виїжджаючих в Америку. Від нас ви отримаєте максимум корисної інформації.

Прийти в офіс нашої компанії

Відвідайте наш офіс для обговорення вашого звернення за гостьовою візою в США. З собою слід взяти закордонні паспорти: діючий і всі старі. Ми переглянемо їх і повернемо Вам – оригінали в нашому офісі залишати не потрібно. Після обговорення вашої заявки і підготовки точного списку документів, ми задамо вам кілька питань і сфотографуємо. Також ви отримаєте шаблони всіх основних довідок. Потім ми укладемо договір і приймемо від вас гроші для перерахування консульського збору. Як тільки ви покинете наш офіс, ми тут же візьмемося за роботу-опрацюємо ваші документи і запишемо на співбесіду на зручну для вас дату.

Оформити запрошення з США

Після початку роботи з нами ви отримаєте шаблон грамотно складеного запрошення для гостьової візи в США, разом з попереднім списком документації, необхідної для її оформлення. Отриманий зразок потрібно переслати своїм друзям або родичам в Сполучених Штатах, щоб вони склали для вас запрошення відповідно до основних вимог, що пред'являються американськими візовими офіцерами. Ви можете відправте його нам на перевірку. Якщо ж запрошення вже у вас на руках, перешліть його нам, щоб ми могли його переглянути і, при необхідності, скорегувати.

Пройти консультацію по співбесіді

У процесі підготовки документів за списком ви можете зв'язуватися з нашими фахівцями для їх перевірки. За декілька днів до призначеної співбесіди на гостьову візу в США ви можете відвідати наш офіс для консультації з готовим пакетом документів. Ми відсортуємо їх і ще раз ретельно перевіримо, додамо при необхідності документи зі свого боку. Також ми детально обговоримо з вами майбутню співбесіду, як вам себе вести і до кого звертатися, а також які питання ви можете очікувати, і що слід відповідати. Ми проведемо повноцінну репетицію майбутньої бесіди і розставимо в ній акценти.

Пройти співбесіду з візовим офіцером

Найвідповідальніший етап-проходження співбесіди в посольстві на гостьову візу в Америку. У призначений час ви повинні з'явитися на зустріч, захопивши з собою готовий комплект документів, паспорти і пропуск. Всередину будівлі пускають тільки заявників, тому на співбесіду вам належить прийти самостійно, слідуючи нашим вказівкам. Будьте спокійні і впевнені – у вас є все, щоб відповісти на запитання і успішно пройти інтерв'ю. У разі позитивного рішення по гостьовій візі в США свій паспорт з візою ви зможете отримати кур'єром або забрати у нас в офісі.

Часті питання щодо гостьової візи США

Гостьова віза в Америку відкривається після успішно пройденої співбесіди, під час якої візовий офіцер вивчає анкету і документи, а також задає питання щодо вашої поїздки. Під час інтерв'ю ви повинні переконати співробітника Посольства, що маєте намір повернутися на Батьківщину після закінчення поїздки і у Вас досить міцні зв'язки з Україною. Для цього Вам потрібно мати при собі всі документи, які підтверджують Ваші слова.

Для громадян України гостьова віза в США видається на період 10 років.

B1 / B2 віза в США видається після сплати консульського збору в розмірі 160$. У цю суму входять витрати на відправку Вашого паспорта і документів з Посольства в офіс служби кур'єрської доставки TMM Express. Також оплачуються наші послуги згідно вибраного пакету. 

Якщо ви маєте намір отримати гостьову візу в США, то необхідно правильно оформити запрошення, заповнити анкету, зареєструвати анкету на сайті посольства, зібрати документи, оплатити візовий збір, записатися на і пройти співбесіду. 

Туристична, як гостьова віза в Америку, відносяться до однієї і тієї ж категорії B1/B2. Крім того, процедура їх оформлення однакова. Відмінність зводиться тільки до необхідних документів та мети поїздки.

Провідну роль в списку документів при зверненні за візою буде грати запрошення. Його може оформити:

 • Громадянин Америки;
 • Власник Green Card;
 • Володар візи, яка дає право тривалого перебування в США, наприклад, Студентська, Робоча та ін.

Гостьова віза може бути видана, якщо приймаюча сторона легально знаходиться в Штатах і не має проблем з законом.

Обов'язковим етапом при оформленні гостьової візи є заповнення анкети на сайті консульства. Анкета складена і заповнюється англійською мовою. Вона містить більше 100 питань, які стосуються Вас і майбутньої поїздки. 

Співбесіда проходить в посольстві в обраний вами час. Вам слід прийти завчасно. Перед інтерв'ю у Вас візьмуть відбитки пальців. Після цього ви отримаєте талон з номером. У залі очікування знаходиться табло, на якому з'являється номер віконця і номер талончика, до якого слід підійти. Візовий офіцер буде говорити з Вами українською, російською або англійською мовою за вашим вибором. Інтерв'ю триває недовго і займає 5-10 хвилин.

Ні, гостьова віза не дає право працевлаштуватися в США.

Коли мова йде про посольство США, говорити про гарантії отримання візи не доводиться. Для більш детальної оцінки ваших шансів, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте