Віза в США для пенсіонерів.

Отримання візи в США для пенсіонера

У самих різних категорій громадян України виникає необхідність отримати візу в США: у одних запланована відрядження, інші відвідують родичів, ну а хтось просто мріє оглянути визначні пам’ятки. Серед інших заявників на візу в США претендують і пенсіонери. У них, як і у всіх, є свої власні цілі і плани щодо поїздки. Однак найчастіше люди похилого віку навіть не ризикують подати заявку через поширений стереотип, що американська віза для пенсіонерів – щось нереальне. Позитивний же досвід нашої компанії доводить, що при грамотному підході отримати візу в США пенсіонеру можна просто і швидко.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості отримання візи в США для пенсіонерів

При оформленні американської візи Пенсіонеру слід врахувати всі особливості і нюанси даного процесу. Лише в разі уважного вивчення всіх аспектів кожного конкретного випадку можна домогтися позитивного результату при отриманні візи в США для пенсіонера. В першу чергу слід пам’ятати, що вік є не основоположним, а, скоріше, додатковим фактором при розгляді заяви на американську візу пенсіонера. Як і в інших випадках, найважливіше для візового офіцера-переконатися у відсутності у заявника імміграційних намірів, тобто. має бути чітке розуміння того, що у апліканта існують міцні зв’язки з Україною.

При оформленні візи в Америку пенсіонерам, які продовжують трудову діяльність, простіше: надається довідка з місця роботи із зазначенням стажу, посади та окладу, що свідчить про те, людина пенсійного віку має постійну зайнятість і стабільний дохід в Україні, а, значить, навряд чи захоче залишатися в США на тривалий період часу. У разі ж розгляду американської візи пенсіонера, який припинив роботу, візовий офіцер може задатися питанням, чи в змозі заявник оплатити поїздку, і головне – чи не збирається він іммігрувати в США? У даній ситуації слід особливо уважно поставитися до пропонованих документів.

Випадок, коли пенсіонер оформляє візу в США і при цьому вже не працює, вельми поширений. Не слід вважати, що таким заявникам неодмінно відмовляють. Важливо лише вміти пояснити офіцеру своє джерело доходу. Фахівці нашої компанії допоможуть визначити вірну стратегію підготовки візи в США для пенсіонерів. У цій ситуації у літньої людини, по-перше, можуть бути власні накопичення, які укупі з пенсією складають гідну суму коштів. А, крім того, при оформленні американської візи для пенсіонера можна посилатися на спонсора, що має можливість оплатити поїздку в США (працюючий чоловік/А або діти).

Приклад багаторазової візи в Америку для пенсіонера

віза сша видана пенсіонеру 1931 року народження

Приклад американської візи, отриманої заявником похилого віку. Ніяких особливостей в самій візі немає: вона так само діє протягом десяти років, а відвідати США по ній можна необмежену кількість разів. Нюанси американської візи для пенсіонерів пов'язані з процесом оформлення: заявникам старше 80 років проходити співбесіду в Посольстві США не потрібно.

Гостьова віза США для пенсіонерів на запрошення

Хороші шанси на позитивний розгляд візи в США для пенсіонерів і в разі відвідування родичів. Як вже зазначалося, найголовніше при отриманні американської візи пенсіонера-логічність і обгрунтованість мети поїздки. Якщо ви їдете в гості до дітей або близьких родичів, які проживають на території США, пенсійний вік абсолютно точно не стане мінусом. В першу чергу візового офіцера буде цікавити ступінь вашої спорідненості, а також регулярність спілкування: важливо довести, що ви підтримуєте відносини і перебуваєте в постійному контакті. А, значить, намір отримати візу в США пенсіонеру не викличе ніяких підозр.

Однак слід враховувати, що великий вплив на результат розгляду американської візи пенсіонерам надає імміграційна історія родичів. У посольстві ретельно перевіряють, яким саме чином вони поїхали в Америку: якщо ваші рідні вирушили в туристичну поїздку, а потім з різних причин залишилися там, то це негативно відіб’ється і на вас. Так, при оформленні візи в США для пенсіонера офіцер може вважати, що заявник піде за прикладом родичів, які можуть надати йому підтримку. Якщо ж переїзд відбувався за всіма правилами американського законодавства, то можна сміливо звертатися за візою в США для пенсіонера.

При оформленні американської візи пенсіонерам з нашою компанією ви будете знати напевно, в якому випадку імміграція родичів зменшує ваші шанси на отримання візи, і як це можна виправити. Також необхідно буде визначитися і з тим, спонсорує вас приймаюча сторона чи ні. Для отримання гостьової візи в США Пенсіонеру не обов’язково бути спонсором своєї поїздки, він може їхати і за рахунок родичів, яких він має намір відвідати. Однак найкраще продемонструвати наявність постійної матеріальної підтримки в Україні (від дітей або партнера), що допоможе уникнути зайвих хвилювань при отриманні американської візи для пенсіонерів.

шанст отримати візу сша - прапор сша
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США

Отримання туристичної візи в США для пенсіонера

Якщо ж ви перебуваєте на пенсії, родичів в США у вас немає, а поїхати ви збираєтеся з виключно туристичною метою, то в цьому випадку вам необхідно оформляти туристичну візу в США для пенсіонерів. Основним фактором в даній ситуації стане логічність планованої поїздки. Першим, на що зверне увагу візовий офіцер, буде візова історія заявника. Наявність в паспорті великої кількість штампів і віз різних країн підтвердить, що заявник – мандрівник активний, тому і оформлення американської візи для пенсіонера не викличе ніяких зайвих питань. Необхідно буде лише представити приблизний план поїздки.

Для літніх людей, які подають документи на візу в США для пенсіонерів, але при цьому рідко виїжджають за кордон, домогтися позитивного результату складніше. Однак остаточне рішення при розгляді американської візи для пенсіонера залежить від ряду факторів, в тому числі і від зайнятості в Україні. Наприклад, якщо заявник – працюючий пенсіонер, то шанси на отримання візи в США пенсіонера можуть покращитися саме за рахунок трудової діяльності. Довідка з місця роботи із зазначенням солідного стажу, хорошої посади і гідної заробітної плати підтвердить фінансову спроможність заявника і його міцні зв’язки з Україною.

Крім іншого, в питанні отримання туристичної візи в США для пенсіонерів має значення і сім’я заявника: наявність у літніх людей дітей, онуків та інших родичів в Україні є додатковою перевагою. З точки зору візового офіцера, пенсіонер, який має моральну і матеріальну підтримку на Батьківщині, не захоче залишатися в чужій країні. Також при оформленні американської візи пенсіонера важливі і можливі попутники заявника. У пенсіонерів, які їдуть в компанії чоловіка / дружини, родичів або дітей, шансів отримати візу в США більше, тоді як до літніх людей, які звертаються за візою на самоті, ставляться більш насторожено.

Особистий кабінет для отримання візи в США пенсіонером

особистий кабінет при запису на візу США пенсіонера

Оформлення візи в США для літніх людей має особливості: заявникам старше 80 років не потрібно проходити інтерв'ю в посольстві. У нашому прикладі представлена обліковий запис апліканта на етапі, що вимагає визначити віковий поріг. Однак не всі мандрівники, яким виповнилося 80 років, можуть оформити візу заочно. Щоб бути впевненими, проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Оформлення візи для пенсіонерів з нашою компанією

При оформленні візи в США кожен випадок розглядається індивідуально. У даній статті перераховані лише основні фактори, що впливають на процес і результат звернення за американською візою для пенсіонерів. Фахівці нашої компанії уважно розбирають кожну ситуацію, оцінюють шанси на отримання візи і дають необхідні рекомендації. Не слід покладатися на численні стереотипи про те, що візу в США Пенсіонеру отримати вкрай складно. Дійсно, це серйозний і непростий захід, але, як показує практика, цілком реальне, і якщо поставитися до нього відповідально, то позитивний результат не змусить себе чекати.

При оформленні візи в США для пенсіонерів з нашою компанією заявники точно знають сильні і слабкі сторони свого звернення, а головне – вміють піднести його в найбільш вигідному світлі. Часом самі однозначні ситуації можна трактувати по-різному; здавалося б, несуттєвий факт впливає на отримання американської візи пенсіонера як позитивно, так і негативно. Візова історія, Сімейний стан, робота – ці фактори розглядаються в сукупності. Уникнути непотрібних хвилювань і клопоту ви зможете, надавши Оформлення візи в США для пенсіонерів нашим фахівцям, які, виходячи зі свого досвіду, допоможуть вам досягти потрібного результату.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Часті питання стосовно візи США для пенсіонерів

Щоб оцінити ваші шанси на отримання американської візи, необхідно більше інформації.

Наприклад важливі ваші зв'язки з Україною: кожного апліканта розглядають як потенційного заявника, а тому важливо довести, що ви неодмінно повернетеся додому. Можливо, тут залишається Чоловік або діти/онуки. А, може бути, ви продовжуєте працювати – тоді обов'язково підготуйте довідку з місця роботи, і це підвищить шанси на позитивне рішення.

Але найголовніше в даному випадку-історія переїзду в Сполучені Штати вашої дочки. Як саме вона залишилася там жити:змінила статус по туристичній візі / подала заяву на притулок/вийшла заміж/виграла грін-карту/поїхала по роботі. Варіантів багато, але найкраще Посольство відноситься до тих, що були здійснені за правилами імміграційної служби.

Деяким категоріям громадян Посольство США надає можливість оформити візу без особистої співбесіди. В одну з груп зазначених осіб входять літні заявники-старше 80 років. Їм необхідно заповнити анкету DS-160, оплатити консульський збір, записатися на подачу документів через відділення служби «VFS Global» і здати закордонний паспорт на розгляд.

Протягом одного-двох тижнів стане ясно-чи відкриють американську візу таким заявникам в заочному форматі або все ж буде потрібно пройти інтерв'ю.

Згідно з правилами імміграційної служби США подати документи на візу заочно мають право заявники старше 80 років. Навіть якщо один з подружжя підходить під цей критерій, другому (молодше 80) все одно доведеться проходити співбесіду.

Звертаємо Вашу увагу: вік апліканта, на жаль, не гарантує, що його точно не викличуть на інтерв'ю. Якраз навпаки-часто вісімдесятирічних мандрівників запрошують на бесіду з візовим офіцером в Посольство/Консульство.

Рекомендуємо відразу записати і бабусю, і дідуся на співбесіду для візи США, тоді вони зможуть пройти його разом.

VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте