Віза в США для няні та обслуговуючого персоналу

Збираючись в США, сім’ї, в яких працює обслуговуючий персонал, замислюються про те, яким чином взяти з собою в поїздку домашнього працівника. Наприклад, чи потрібна віза в США няні або особистому помічнику? Якщо так, то як її оформити – вона відкривається автоматично на підставі візи роботодавця або її потрібно отримувати співробітнику окремо? А, можливо, віза в США для обслуговуючого персоналу зовсім не потрібна? Щоб запланована поїздка не опинилася під загрозою зриву, розібратися з даними питаннями найкраще заздалегідь. Пропонуємо вам ознайомитися з нашою статтею, яка стане корисним джерелом отримання потрібної інформації.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Особливості оформлення візи в Америку для няні

Перш за все, потрібно пояснити, що окрема віза для домашнього працівника потрібно в обов’язковому порядку. В даному випадку винятків немає, і співробітники не можуть бути «приєднані» до роботодавця або членам його сім’ї, вже отримали візу. Тепер слід розібратися, хто саме потрапляє під визначення обслуговуючого домашнього персоналу. Найчастіше серед даної категорії працівників оформляється віза в США для няні одного або більше дітей. Однак до особистих домашніх співробітників також відноситься кухар, дворецький, водій, Покоївка, камердинер, лакей, помічниця по господарству, помічниця матері, садівник і оплачуваний компаньйон.

Звертаючись за американською візою для домашніх працівників, необхідно відповідати деяким вимогам. По-перше, метою поїздки повинна бути виключно робота в якості обслуговуючого персоналу в позначений проміжок часу. Крім того, роботодавець повинен задовольняти фінансовим критеріям щодо забезпечення співробітника в Штатах. Віза в США для домробітниці, няні та іншого обслуговуючого персоналу оформляється на загальних підставах. Тобто. враховується не тільки мета поїздки і місце роботи, а й власні зв’язки з Україною: особисті співробітники, як і інші Заявники, повинні продемонструвати відсутність імміграційних намірів.

Технічно оформлення американської візи для няні та інших співробітників обслуговуючого персоналу не відрізняється від інших категорій громадян: необхідно заповнити анкету DS-160, оплатити консульський збір, записатися на співбесіду з візовим офіцером. Однак отримання візи в США для професіоналів подібного роду має свої нюанси і труднощі, тому ми рекомендуємо звернутися до компетентних фахівців нашої компанії, які дадуть цінні поради для візового інтерв’ю і підготують потрібні документи, включаючи договір з домашніми співробітниками, який в обов’язковому порядку необхідно пред’явити на співбесіді в Посольстві США.

Список документів для обслуговуючого персоналу

Окрім стандартного пакету документів для візи США, заявнику необхідно буде взяти:

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Вимоги Посольства США до домашнього персоналу

Як зазначалося раніше, Оформлення візи в США для няні, домробітниці та іншого обслуговуючого персоналу пов’язане з дотриманням ряду вимог до заявника. По-перше, головною умовою поїздки має бути виключно супровід роботодавця з метою надання послуг домашнього співробітника. У разі якщо роботодавець не є громадянином США і не має посвідки на проживання в цій країні, а направляється в Штати по неімміграційної візі категорії B, E, F, H, I, J, L, M, O, P, Q, R, то члени його особистого персоналу, наступні в Америку разом з ним, мають право звернутися за американською візою для домашніх працівників категорії B-1.

Помічнику, який подає документи на візу в США для обслуговуючого персоналу, необхідно мати досвід роботи на подібній посаді не менше 1 року на момент в’їзду в Штати: якщо Няня/Домробітниця та ін.співпрацює з нинішньою сім’єю більше 12 місяців, то досить буде надати поточний трудовий договір, укладений за правилами українського законодавства. Якщо ж менше, то необхідно пред’явити документи з попередніх місць роботи, а роботодавцю слід підтвердити, що він вже наймав домашній персонал протягом останніх декількох років. Для оформлення візи в США для няні, домробітниці, помічника та ін. Ці документи є архіважливими.

Якщо роботодавець вже оформив візу, то в Посольство США в Києві на інтерв’ю його не пропустять. Тому, звертаючись за візою для домашнього персоналу, на співбесіді заявник повинен надати копію діючої візи роботодавця, а також його фінансові документи, включаючи довідку з місця роботи і виписку з банку, що демонструють здатність оплатити поїздку не тільки членів своєї сім’ї, а й співробітників. Оформляючи візу в США для няні, домробітниці та інших особистих працівників, незаперечним плюсом стане наявність спільних подорожей з роботодавцем і його сім’єю, що можна підтвердити штампами в паспортах, фотографіями, квитками і т. д.

Звертаючись за візою для домашнього персоналу, важливо велику увагу приділити деталям: співробітник повинен бути готовий відповісти на найнесподіваніші питання про сім’ю, в якій він працює. Наприклад, няню можуть детально розпитувати про дітей-підопічних, їх Особистих даних, захоплення, навчання, улюблених іграх, книгах, секціях. Потрібно вміти розповісти про розпорядок дня, особливості вихідних і святах, що проводяться в сім’ї. Віза в США для няні, домробітниці та інших особистих співробітників може бути схвалена тільки в разі, якщо візовий офіцер впевнений, що заявник говорить правду, саме тому його і перевіряють каверзними питаннями під час інтерв’ю.

Складання договору з обслуговуючим персоналом

Трудовий договір між роботодавцем і членом обслуговуючого персоналу, що подає заяву на візу в США для домашнього працівника, заслуговує особливої уваги. Справа в тому, що даний документ є принципово важливим, і без нього пройти співбесіду в посольстві і отримати візу не представляється можливим. Що стосується форми, то підписати договір необхідно роботодавцю і співробітнику в українській і англійській версіях в двох примірниках. Потрібно вказати дату укладення договору, внести паспортні дані. Основною ж змістовною частиною в даному випадку стане докладний опис посадових обов’язків заявника.

У договорі з утримувачем візи в США для обслуговуючого персоналу деталізується діяльність в Штатах: вказується кількість робочих годин, вихідних днів; встановлюється погодинна ставка; обумовлюються умови проживання та харчування. Крім того, роботодавець зобов’язується не вдаватися до державних коштів для співробітника, не вилучати його паспорт, забезпечити проїзними документами по всьому шляху проходження. Працівник же не має права найматися на іншу роботу протягом терміну дії угоди. Трудовий договір між роботодавцем і заявником на американську візу є значущою частиною процесу оформлення документів.

Важливо враховувати, що вище ми описали трудовий договір на час поїздки в Штати між роботодавцем і домашнім персоналом. Однак не слід забувати і про договір, що діє на території України. Це означає, що на співбесіді в Посольство для отримання візи в США для няні та інших членів особистого персоналу необхідно обов’язково надати 2 договори: тимчасовий – між роботодавцем і співробітником тільки для подорожі, де враховуються особливості трудового законодавства США і конкретного американського штату, а також постійний – укладений в Україні договір між роботодавцем і співробітником особистого персоналу.

У разі ненадання правильно складених договорів рішення по візі в США для домашнього персоналу не може бути винесено. У такій ситуації призначається додаткова адміністративна перевірка (відмова за статтею 221 g). Заявника просять дослати відсутні документи по електронній пошті, а потім чекати рішення. Як правило, якщо всі інші фактори задовольняють візового офіцера, то після отримання запитуваного договору запит на візу в США для няні/домробітниці та ін особистих співробітників буде задоволений. Однак краще всі документи надавати відразу, не збільшуючи терміни розгляду заяви і не провокуючи зайвих питань.

Вартість оформлення візи для персоналу

Мінімальний

3500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

5500
4000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

Додатково або окремо Ви можете замовити:
 • Аналіз анкети DS-160
 • Консультація по будь який питаннях
 • Підготовка до співбесіди, з аналізом вашої ситуації
 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги
 • Відправка документів на візу поштовою службою
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте