Віза в США для групи школярів

Великою популярністю в Україні користуються групові поїздки школярів в США. Такі групи дітей організовуються з різними цілями: вивчення англійської мови, відвідування визначних пам’яток або культурний обмін. Як правило, групу школярів очолює керівник, перед яким відразу ж виникає завдання Оформлення візи в США для групи дітей. Найчастіше процес отримання американської візи для учнів представляється вчителям складним і заплутаним. І дійсно: для того щоб оформити візу в США для школярів потрібно врахувати кілька важливих нюансів, що дозволить пройти дану процедуру без особливих труднощів.

В першу чергу, слід пам’ятати, що Посольство не видає групових віз в Америку, тому кожен заявник розглядається окремо. Пакет документів для візи школярів в США готується ретельно і враховує особливості майбутньої поїздки. В обов’язковому порядку надається підтвердження програми перебування в США, а також спонсорські документи батьків. Крім того, слід докласти і лист від направляючої організації (школи, Університету або приватної мовної компанії). У разі отримання візи в США для групи дітей у візового офіцера не повинно залишатися ніяких сумнівів щодо продуманості і безпеки подорожі.

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

При оформленні американської візи для групи учнів мається на увазі співбесіду в Посольстві США. Один з батьків дітей обов’язково приходить на інтерв’ю: супроводжуючи дитину старше 14 років або ж повністю представляючи його у випадку з дітьми молодшого віку. Для кожного заявника передбачається окрема бесіда з візовим офіцером, проте часто приймаються відразу кілька людей з групи одночасно. На співбесіді задаються питання про мету поїздки і життя в Росії. Рішення по візі в США для групи школярів приймається і озвучується відразу після закінчення інтерв’ю. Паспорти з візами повертаються протягом двох-трьох робочих днів.

Отже, оформити візу в США для групи школярів або студентів-цілком реально і швидко. Найпростіше це зробити, звернувшись в нашу компанію: ми врахуємо ситуацію кожного заявника окремо і групи в цілому, підготуємо документи для співбесіди і дамо необхідні рекомендації по його проходженню. Часто при оформленні візи в США для учнів, не володіючи потрібною інформацією, керівник групи стикається з безліччю проблем: збираються зайві документи, відбуваються непотрібні дії. Отримуючи візу в США для групи дітей з нашою допомогою, керівник групи заощадить час, уникне помилок і отримає потрібний результат.

Вас може зацікавити:

green card 1

Попередня реєстрація на участь у лотереї

Днів до старту реєстрації залишилось:
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте