Термінова віза в США

Стандартні терміни отримання візи в Америку можуть доходити до двох тижнів. Нерідко обставини складаються так, що необхідно виїхати в США швидко, і стандартні терміни неприйнятні. Якщо віза потрібна невідкладно, слід звернутися в Посольство США із запитом про призначення термінової співбесіди. Спеціально для екстрених ситуацій передбачена можливість оформлення документів в самі стислі терміни. У разі дійсно вагомих причин термінову візу в Америку можна оформити всього за кілька робочих днів. У цьому розділі ми розповімо, як отримати візу в США швидко, і розглянемо процедуру призначення термінової співбесіди.

Зміст сторінки

Вартість від 1000 грн.
Безкоштовна оцінка шансів
Покращуємо шанси
Працюємо без помилок
Супроводжуємо на всіх етапах
Економимо Ваш час та гроші
Безпечно та анонімно

Призначення термінової співбесіди в Посольстві США

Щоб отримати термінову візу в Америку необхідно привести серйозні аргументи необхідності невідкладної поїздки. Гостьові візити або “гарячі” тури не є приводом для отримання термінової візи. Посольство має можливість перенести співбесіду, тільки якщо заявник навів переконливі докази в необхідності швидкого оформлення. Зазвичай термінову візу вдається отримати в разі ділових поїздок в США, а також поїздок за медичними показаннями. При цьому необхідно документально пояснити, чому віза не могла бути оформлена завчасно. Якщо Посольство вважатиме причини вагомими, то перенесе дату співбесіди.

Недостатньо вагомі причини для оформлення термінової візи:

Для подачі заяви на отримання термінової американської візи спочатку необхідно зробити дії, аналогічні оформленню візи за загальною схемою. Буде потрібно сплатити консульський збір, відправити анкету з фотографією, записатися в Посольство США на найближчу доступну дату. Якщо дата інтерв’ю виявляється набагато пізніше бажаної, то через особистий профіль створюється запит на перенесення дати співбесіди. У запиті вказується дата, коли потрібно бути в США, і пояснюється причина термінової поїздки. Окрему увагу слід приділити підтверджуючим документам, що прикладаються до запиту. Запит на термінову запис може бути направлений тільки один раз.

Заявка про видачу термінової візи в Америку розглядається оперативно. Вже через кілька годин на ел. пошту приходить лист з Посольства з рішенням. Якщо рішення позитивне, то слід скасувати поточний запис на співбесіду і записатися заново. На цей раз календар запису на співбесіду запропонує зовсім інші дати. Розглянувши заявку на термінову співбесіду, візові співробітники можуть також прийти до висновку, що поїздка не відповідає критеріям видачі термінової візи. Тоді заявник зможе скористатися своїм колишнім записом на співбесіду. У разі відхилення заявки на термінову візу консульський збір не повертається.

Часто, намагаючись швидко оформити візу в США, заявники надають в Посольство підроблені документи. Наприклад, зустрічаються випадки, коли родичі надсилають з Америки фіктивні документи від клініки про свою госпіталізацію. Якщо під час співбесіди співробітник запідозрить заявника в наданні неправдивих документів про терміновість поїздки, то у візі США буде відмовлено. Візовий офіцер також зробить в особовій справі заявника відповідну позначку, яка негативно відіб’ється на отриманні візи в подальшому. Тому ми рекомендуємо не зловживати довірою Посольства і звертатися за терміновою візою, тільки якщо вона дійсно необхідна.

Створення запиту на термінове інтерв'ю в особистому кабінеті

запиту на термінове інтервю в особистому кабінеті

У разі невідкладної поїздки в США заявник може подати запит на проходження співбесіди в терміновому порядку, що показано в нашому прикладі. У такій ситуації слід пояснити причину, а також докласти супровідні документи, що підтверджують неможливість очікування співбесіди в загальному режимі.

Офіційна відповідь на запит про термінову співбесіду

Офіційна відповідь на запит про термінову співбесіду позитивна
Офіційна відповідь на запит про термінову співбесіду негативна

Приклад листів від посольства США у відповідь на запит про призначення термінової співбесіди. У першому листі заявнику повідомляється, що його прохання схвалено. У другому листі заявнику повідомляється, що його прохання про терміновий запис відхилено. Враховуйте, що запит на термінову візу можна зробити тільки 1 раз.

Термінова поїздка в Америку і шанси на отримання візи

Невідкладність поїздки ніяк не впливає на ймовірність отримання візи в Америку. Незалежно від термінів прибуття в США документи заявника будуть розглядатися не менш ретельно, ніж зазвичай. Тому схвалена заявка на термінову співбесіду не означає, що віза буде обов’язково отримана. На інтерв’ю слід взяти повний комплект документів, що підтверджують міцне становище заявника в Україні. Візовий офіцер відмовить у візі, якщо вважатиме, що здобувач може залишитися в США. При цьому, отримавши відмову, заявник втрачає можливість знову звернутися за візою за прискореною схемою. Подати на візу в США ще раз можна буде тільки на загальних умовах.

Отримати схвалення на термінову співбесіду в Посольстві США – це тільки частина оформлення візи. Від заявника потрібно заповнити детальну анкету англійською мовою, підготувати необхідні документи, продумати відповіді на можливі питання візового офіцера. Правильно підготувати документацію для візи в стислі терміни самостійно не завжди виходить. Тому якщо перед вами стоїть завдання отримати термінову візу в США, скористайтеся досвідом фахівців нашої компанії. Ми допоможемо гарантовано отримати схвалення посольства на перенесення співбесіди і підготуємо з вами найпереконливішу документацію для отримання візи.

Довіртесь професіоналам,
зверніться за консультацією
Єкономимо час
Бережемо гроші
Гарантія якості

Допустимі цілі поїздки для оформлення термінової візи

 • Проходження курсу медичного лікування

  Посольство США призначить заявнику термінове інтерв'ю, якщо метою поїздки є отримання невідкладної медичної допомоги або супровід родича, який її потребує. Для перенесення співбесіди потрібно надати документи з американської клініки. У листі повинна бути відображена тривалість лікувального курсу, а також його вартість. Додатковими підтвердженнями для оформлення термінової медичної візи можуть послужити документи від лікаря в Україні. У них рекомендується детально описати стан пацієнта і пояснити необхідність лікування в США.

 • Поїздка до важкохворого найближчого родича

  У виняткових ситуаціях, якщо з вашим найближчим родичем стався несчасний випадок або хвороба і йому необхідна ваша допомога, посольство США може прискорити співбесіду. Але аргументи мають обов'язково мають бути переконливі та з підтверджуючими документами.

 • Похорон і репатріація тіла родича

  На терміновий прийом можна розраховувати, якщо віза потрібна для поїздки на похорон або для організації репатріації тіла близького родича. До близьких родичів відносяться батьки, брати і сестри, діти, бабусі, дідусі, онуки. Для оформлення термінової візи в США на похорон потрібно отримати з США лист від організатора похоронних заходів. У ньому повинні бути вказані його контактні дані, інформація про померлого родича, дата похорону. В якості супровідних документів до запиту слід докласти підтвердження ступеня споріднення здобувача візи з покійним.

 • Невідкладні поїздки з робочих питань

  Оформити американську візу швидко вийде, якщо поїздка в Америку носить суто діловий характер. Для перенесення співбесіди на бізнес-візу США будуть потрібні документальні підтвердження важливості прибуття в США в зазначені дати. Слід попросити приймаючу компанію надіслати лист на бланку фірми із зазначенням причин, за якими віза не могла бути оформлена завчасно. У ньому ж слід пояснити можливі упущені вигоди, якщо прохання про термінову співбесіду не буде схвалено. Термінова бізнес-віза в США не буде схвалена, якщо про відрядження було відомо завчасно.

 • Студенти та учасники програм обміну

  Студенти та учасники освітніх програм в США можуть претендувати на отримання термінової студентської візи. Для цього будуть потрібні документи від навчального закладу (форма I-20), а також чек-квитанція про оплату збору. На отримання термінової візи можуть претендувати тільки ті учні, заняття яких починаються не пізніше, ніж через 60 днів. При цьому можливості пройти співбесіду в загальному порядку в рамках цього терміну у них немає. Зауважимо, що отримати візу в прискореному порядку не можуть ті заявники, які вже зверталися за візою з метою навчання протягом останніх 6 місяців, але отримали відмову.

 • Ситуації які не можна було передбачити та мають невідкладне значення

  Кожний випадок є індивідуальний і хоча є чіткий список причин для прискореної співбесіди, Ви маєте право подати запит при інших, на вашу думку, важливих і невідкладних ситуаціях. Наші спеціалісти підкажуть шанс отримати одобрення швидкої співбесіди.

Термінова віза в США: допомога компанії Visa Profi

Якщо вам потрібне термінове оформлення американської візи, то фахівці нашої компанії готові запропонувати свою допомогу на кожному з етапів її оформлення. Як правило, в апліканти часто забувають докласти необхідні документи, допускають помилки при заповненні анкети, неправильно планують свої дії.

Звернувшись за допомогою до нас:

 • Ви точно будете знати, чи можете претендувати на терміновий розгляд візи, виходячи з обраної категорії і обставин, що складаються.

 • Ми візьмемо на себе заповнення анкети на сайті консульства, що забирає багато часу і вимагає уважності.

 • Ми розповімо, які саме потрібно підготувати документи не тільки для оформлення візи, але і для схвалення заявки на її терміновий розгляд.

Після аналізу ситуації та оплати консульського збору ми запишемо Вас на співбесіду. Після цього наш співробітник подасть заявку на терміновий розгляд із зазначенням бажаної дати і поясненням причин такого прохання. За багато років роботи ми вивчили різні випадки відправлених запитів і відповідей на них, тому зможемо сформулювати запит таким чином, щоб максимально збільшити шанси на позитивне рішення.

Коли прийде відповідь з Посольства, ми перенесемо дату співбесіди і підготуємо Вас до бесіди з візовим офіцером. Ми прорепетируємо відповіді на найбільш поширені питання, щоб ви відчували себе впевнено під час інтерв’ю.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, то звертайтеся до нас по телефону, електронній пошті або формі зворотного зв’язку. З нами ваші шанси на прискорений розгляд візового звернення і його схвалення зростуть, оскільки ми знаємо, як посилити слабкі сторони вашого звернення, і допоможемо вибрати вірну тактику.

Ціни на термінову візу США

Мінімальний

3500
3000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду

Стандарт

5500
4000
 • Оцінимо шанси на отримання візи
 • Заповнимо анкету DS-160
 • Запишемо на співбесіду
 • Проконсультуємо по документах
 • Порадимо як покращити шанси на отримання візи
 • Складемо маршрут поїздки
 • Проведемо детальну консультацію по вашій ситуації
 • Підготуємо до співбесіди
 • Безкоштовна зміна дати співбесіди
 • Безкоштовна корекція фото
Рекомендуємо

Додаткові послуги

Додатково або окремо Ви можете замовити:
 • Аналіз анкети DS-160
 • Консультація по будь який питаннях
 • Підготовка до співбесіди, з аналізом вашої ситуації
 • Підготуємо все необхідне і запишемо на співбесіду протягом одного дня
 • Допоможемо призначити термінову співбесіду, без очікування черги
 • Відправка документів на візу поштовою службою
 • Виїзд спеціаліста на зустріч до Вас в офіс
VisaProfi.com.ua
Замовлення дзвінка

Ми зателефонуємо найближчим часом

visaprofi ми вам зателефонуємо
Замовлення пакету послуг для візи в США
замовлення візи сша
Працюємо онлайн, ситуація по запису часто міняється, по всіх питаннях пишіть у вайбер або телеграм по номеру +380730770117 або телефонуйте